Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

TeraCopy

TeraCopy

2.27

4.5 / 5 - 89 oy

Boot & Disk Yönetimi

>

Hızlı Dosya Kopyalama Programı


Program İndir > Sistem Araçları > Boot & Disk Yönetimi

TeraCopy dinamik olarak tampon bellek aranma zamanını kısaltır. Böylece iki fiziksel sabit disk arasında dosya kopyalama işlemlerini hızlandırır.

Windows için: Ücretsiz dosya kopyalama aracı TeraCopy, dosya transfer işlemini hızlandırıyor. Ayrıca dosya kopyalanmasını durdurma, devam ettirme ve dosya kopyalama işlemi öncesi test yapılabiliyor. TeraCopy ile yapılabilecekler:

Daha hızlı dosya kopyalama: TeraCopy, dinamik olarak tampon bellek aranma zamanını kısaltır. İki fiziksel sabit disk arasında dosya kopyalama işlemlerini hızlandırır.

Transferleri durdurma ve devam ettirme: Sistem kaynaklarını kullanım oranını boşaltmak istediğinizde kopyalama işlemini durdurabilir, daha sonra devam ettirebilirsiniz.

Hata Kurtarma: Eğer kopyalama işlemi sırasında hata oluşursa, TeraCopy birkaç farklı yolla hatanın üstesinden gelmeye çalışacak, eğer başaramazsa o hatalı dosyayı atlamanızı sağlayarak tüm kopyalama işleminin sona ermesini önleyecektir.

TeraCopy'i ayrıca kopyalama işlemlerini test etmek için de kullanabilirsiniz. Bu size hedef klasör ya da klasörlerde hangi dosyaların varolduğunu gösterecektir. Eğer daha önce Gigabyte'lık bir kopyalama işleminin sonuna doğru gelirken Windowstan bir hata mesajı aldıysanız bu özelliği çok daha iyi anlayacaksınız. TeraCopy ev kullanıcıları için ücretsizdir.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış