Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

EagleGet

EagleGet

1.1.0.6

5.0 / 5 - 1 oy

Download/Upload Yöneticileri

>

Ücretsiz Dosya İndirme Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Download/Upload Yöneticileri

Son zamanlarda dosya indirme programları arasında adından söz ettiren yeni bir yazılım.

Dosya indirmek için tasarlanmış pek çok program mevcut. Bunlar arasında video paylaşım sitelerinden videoları indirenler ve çeşitli protokolleri kullanarak dosya indirmeyi hızlandıranlar da mevcut. Fakat bunlar arasından pek çoğu gerçekten işinizi kolaylaştırmak için sağlanabilecek geliştirmelerden yoksun. Tam bu noktada da EagleGet ortaya çıkıyor.

EagleGet sadece video paylaşım sitelerinden video indirmek için değil, tüm tarayıcılarla bağlantılı olarak dosya indirmek için de birebir bir yazılımdır. HTTP, HTTPS, MMS ve RTSP protokollerini desteklemektedir.

Arayüzü sezgisel olarak da iyi düşünülmüş ve kullanımı daha ilk defa da olsa alışılacak türden. EXE, ZIP, MP3, MP4, WAV, PDF, AAC, FLAC, OGG gibi ünlü dosya türlerini destekliyor.

Diğer dosya indirme programlarında olmayan zamanlayıcı ve otomatik indirilen dosyayı çalıştırma özellikleri ile kendini kanıtlayan EagleGet ile daha gelişmiş zamanlayıcılar kullanmak da mümkün. Ayrıca internet hızını test edip kendini buna göre ayarlamayı ve indirilen dosyanın bütünlüğünü test etmeyi de başarıyla götürüyor.

Gelişmiş tarayıcı entegrasyonu ile (Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer) dosya indirme sırasında tarayıcı üzerinden gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca kopyala yapıştır panosunu kontrol ettirip, indirilmesini istemediğiniz ya da indirdikten sonra hemen anti-virüs yazılımları ile taratılmasını istediğiniz dosyaları seçebiliyorsunuz.

EagleGet dosya indirme programını, dosya indirme işlemini gerçekten hızlandırmak isteyen kullanıcılara tavsiye ediyoruz.
Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış