Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Install Creator - Exe Yazılım Paketleme

Install Creator - Exe Yazılım Paketleme

2.0

4.3 / 5 - 89 oy

Kurulum Dosyası Oluşturucular

>

Kurulum dosyası oluşturma programı


Program İndir > Yazılım Gelistirme > Kurulum Dosyası Oluşturucular

Install creator ile kendi hazırladığınız yazılımlarınız için kullanıcılarınızın kolayca bilgisayarlarına kurmalarına yardımcı kurulum dosyası oluşturabilirsiniz.

Install Creator popüler uygulama yaratma ve uygulama dizayn programlarından. Program dosyası oluşturucu programlarda olduğu gibi planlama kısımlarından oluşuyor. Bu kısımları özelleştirilerek kendi uygulamanız için kurulum (install) ve kaldırma (uninstall) bölümleriyle programınızı paketliyorsunuz.

Yarattığınız kurulum ve kaldırma projesi için masaüstü kısayol simgesi ve kaldırma iconu da yaratılabiliyor. Program özgün dosyanızı tüm Windows platformlarında çalıştırıyor ve kullanıcının dosyanızı <Program Files> veya sizin belirleyeceğiniz yükleme dizinine yüklenmesini sağlıyor. Eğer hazırladığınız yazılımın daha profesyonel görünmesini istiyorsanız bir yazılım paketleme programıyla kurulum dosyası haline getirmeniz yazılımınıza artı puan kazandıracaktır.

Kullanımı çok kolay ve popüler bir program. Ücretsiz olması da popülerliğini arttırıyor. Yeni versiyonda hatalar giderilmiş ve güncelleştirmeler yapılmış.

İnstall creator ile kendi uygulama dosyalarınızı (.exe) yaratın. yazılım paketleme, exe dosyasını paketlemek, kurulum dosyalarını paketleme, paketleme exe, install creator türkçe indir, install creator türkçe, ücretsiz yükleme dosyası paketleyici , install paketleme, exe paketleme

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. öküz41 yolladı.   25-03-2009 22:55  

çok güselll saolll


2. öküz41 yolladı.   25-03-2009 22:55  

tşk edr