Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

MIDlet Pascal

MIDlet Pascal

2.02

4.8 / 5 - 38 oy

Kurulum Dosyası Oluşturucular

>

Bu harika program sayesinde birbirinden harika cep telefonu yazılımları yazabilirsiniz, gerçektende kolay ve eğlenceli bir iştir.


Program İndir > Yazılım Gelistirme > Kurulum Dosyası Oluşturucular

Bu harika program sayesinde birbirinden harika cep telefonu yazılımları yazabilirsiniz, gerçektende kolay ve eğlenceli bir iştir. Cep telefonu programı yazmak isteyenlere büyük bir müjde ve de büyük bir kolaylık, bu yazılım sayesinde istediğiniz gibi cep telefonu uygulamaları hazırlayabilirsiniz, hem de bunların hepsi size ait olacak, gerçektende düşünmesi bile çok hoş.

Yazılım sayesinde Java destekli cep telefonları için birbirinden harika cep telefonu oyunları bile hazırlamak çok ama çok kolay olacaktır. Kendi telefonunuza kendi aklınızdan geçen eğlenceli bir oyun hazırlamak istemez misiniz? Bunları yapmak rahat ve de çok basit olacak işlemlerdir. Tabi bu yazılım sizden bir şey istemektedir, yazılım sizden istediği şey pascal bilgisine sahip olmanızdır, eğer pascal bilginiz varsa her şey çok kolay olacaktır...

Peki, bu yazılım neler mi yapar? İşte yazılım ile; Düşük seviye, küçük ve hızlı Java™ kodu üretir, tam pascal desteği, kod parçaları direkt Java'da yazılır, SMS mesajlaşma, HTTP bağlantısı sağlama, kullanıcı arayüz (form) desteği, çoklu medya desteği, kullanıcı dostu IDE. Yazılımı gerçektende çok seveceksiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış