Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Eyeball Chat

Eyeball Chat

3.2

4.8 / 5 - 53 oy

Messenger Programları

>

Ücretsiz Görüntülü Chat Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > Messenger Programları

Elinizde bulunan web kamerasını harika bir sohbet aracı yapabileceğinizi hiç düşündünüzmü? Bu harika yazılım sayesinde web kameranız sayesinde ücretsiz bir şekilde görüntülü sohbetler sağlayabilirsiniz.

Evet, web kamerası normal olarak sohbet için yapılmıştır, Msn Messenger yazılımınızda da web kameranızı kullanarak görüntülü sohbetler sağlayabilirsiniz. Ancak bu yazılımın sağladığı görüntülü sohbet birkaç kişi ile değil yani belirli kişilerle değil birçok insanla görüntülü sohbet imkanına kavuşuyorsunuz, hem de tamamen ücretsiz bir şekilde…

Görüntülü sohbet yerine mesajlaşarak ta sohbet edebilirsiniz. AIM, MSN ve Yahoo! Gibi kullanıcılar ile de görüşebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz ile canlı olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz. 6 milyondan fazla kullanıcıyla video mesajı, müzik ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Eyeball sohbet odalarında yeni insanlarla tanışabilirsiniz. AIM, MSN ve Yahoo! arkadaşlarınıza video ve metin mesajları gönderebilirsiniz. Sohbet videolarını kaydedebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. SSL şifreleme ile güvenli ve gizli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Kapsamlı güvenlik duvarı desteği ile bağlantı kopmadan sorunsuz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Gibi özelliklerde yazılımın sahip olduğu diğer özellikleridir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   07-08-2008 08:31  

Sağol...