Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Cooliris Previews

Cooliris Previews

2.6

4.9 / 5 - 52 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

Son derece ayrıntılı düşünülmüş bir Mozilla Firefox internet taraycısı eklentisidir.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

Son derece ayrıntılı düşünülmüş bir Mozilla Firefox internet taraycısı eklentisidir. Eklenti hakkında fazla ayrıntıya girilmiş ve açıkları tamaile önlenmeye çalışılmıştır, eklentiyi Mozilla Firefox internet tarayıcısı üzerinden kullanabilirsiniz, Eklenti bir Link Önizleyicisidir.Evet ilk duyuşda saçma ve ilginç gelsede eklentinin amacı linkleri önizlemeye almaktır. Linkler ne işe yarar, linkler internet sayfalarında bulunur ve bizi istenilen bir internet sayfasına bağlamaya yarayan bir araç diyebiliriz...

İşte eklentimizin görevi tam burda linkler üzerinde. Eklenti linklerin bize önizlemesini yapıyor ve o sayfa hakkında bizi en ayrıntılı bir şekilde bilgilendiriyor. Ve o sayfa hakkında daha önceden bilgi edinmiş oluyor nereye bağlanacağımızı öğrenmiş oluyoruz. İlgiç ve ilgiç olduğu kadar bi okadarda faydalı bir eklentidir.

Sadece önizlememi gösteriyor tabiki hayır, linkler hakkında işlemler yapmanızıda sağlar ve bağlanmanızıda tek başına üstlenen bir eklentidir.

Program çok küçük boyutlu her kullanıcayıya hitap eden bir yazılımdır tam bir kota dsotu yazılımdır, ücretsiz olmasıylada birlikde ne kullanım kısıtlaması nede özellik kısıtlaması yaşarsınız, Ayrıca kullanımıda oldukça kolaydır her isteyen kullanabilir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış