Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

BitMeter

BitMeter

3.5

4.1 / 5 - 53 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

İnternetten ne alıyorsunuz ne gönderiyorsunuz haberdar olmak istermisiniz, ozaman BitMeter'ı denemeden etmeyin.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

İnternetten ne alıyorsunuz ne gönderiyorsunuz haberdar olmak istermisiniz, ozaman BitMeter'ı denemeden etmeyin. BitMeter sayesinden internete dünyasından ne aldığınız öğrenebilir ne gönderdiğinizi öğrenebilirsiniz.Bu gönderme ve alma verilerine erişdiğiniz anda onalara hükmetme hakkınada sahip olabilirsiniz yani internetten aldığınız ve gönderdiğiniz bilgileri kontrol edebilir dışa aktarılmasını engeller ve bu yüzden size zarar verebilecek kötü niyetli kişilere karşı önleminizi almış olabilirsiniz.

Program ile internet dünyasında bilgisayarınız için download sınırı belirleyebilir ve o belirlediğiniz sınırı geçemezsiniz ve bu sayede sınırlı kullanıcıysanız internet faturanızın kabarık gelmemesini sağlamış olursunuz.

Programın bu en son ve en harika sürümünde grafiksel biçimlerde çok anlaşılır bir şekilde yorumlanmıştır, ve her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir sistem hazırlanmaya çalışılmış vede başarılmıştır, her isteyen bilgisayar kullanıcısı programı rahatlıkla kullanabilir...

Program çok küçük boyutlu her kullanıcayıya hitap eden bir yazılımdır tam bir kota dostu yazılımdır, ücretsiz olmasıylada birlikde ne kullanım kısıtlaması nede özellik kısıtlaması yaşarsınız, Ayrıca kullanımıda oldukça kolaydır her isteyen kullanabilir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. turkiye50 yolladı.   23-03-2008 14:47  

cok sagol