Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ClipCache Pro

ClipCache Pro

3.1.3

4.9 / 5 - 62 oy

Diğer Ofis Araçları

>

ClipCache Pro, kaliteli bir pano yöneticisi programıdır.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Diğer Ofis Araçları

ClipCache Pro, kaliteli bir pano yöneticisi programıdır.Bilgiğiniz gibi Windows'ta her hangi bir adresi, yazıyı kopyalayabilirsiniz. Bunu sonra istediğiniz bir metin editörüne yada metin için uygun bir yere yapıştırırsınız. Sonra o kopyaladığınız yazıyı bir daha bulamazsınız. Sadece 1 kez panoya kopyalayabilirsiniz.
İşte bu program ile bu tür şeylere son veriyoruz. Program, tüm kopyaladığınız metini kendi tabanını kayıt ediyor. Ve bunları saklayabiliryorsunuz. Ayrıca metin dışında Web adreslerini, E-Posta adreslerini kısa veya uzun kodlamalarıda hafızasına kayıt edebiliyor. Bu hafızasına kayıt ettiği dosyaları HTML uzantısında saklayabiliyor. Sonra bu kayıt ettiği dosyalarda istediğiniz genel işlemleri yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde düzenleyebilir veya ortadan kaldırabilirsiniz. İsterseniz de yazıcınızda çıkartabilme seçeneğide mevcuttur.

Programın açılışını manuel ve otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. İsterseniz windows açılışında otomatik olarak açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış