Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Tempo Market Otomasyon

Tempo Market Otomasyon

3.20

4.4 / 5 - 25 oy

Diğer Ofis Araçları

>

Market cari hesap yönetim programı...


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Diğer Ofis Araçları

Üretici: Tempo Market programının satın alınması durumunda içerisinde 8000 adet market ürünü girili halde verilmektedir.

Hızlı Satış Modülü:
Market, büfe vb. işletmeler için geliştirilmiştir. Bu modülde barkod okuyucu yardımıyla müşteriyi bekletmeden seri bir şekilde satış yapılır. Yapılan satış peşin, kredi kartı veya cari hesap bölümüne kayıt edilen müşteriye vadeli ( veresiye ) satış yapılır. Aynı şekilde yapılan satışlar belirlenen döviz kuruna görede ayarlanılabilir. Satış esnasında istenildiğinde fiş yazdırılır.


Cari Hesap Modülü:
Cari hesaplar kendi aralarında gruplandırılabilir ve ister cari hesap bazında, ister grup bazında detaylı raporlar alınabilir. Cari hesap hareketlerine ve detaylarına tek tuşla ulaşılabilir. Tarih aralıklı ve detaylı cari ekstreler alınabilir. Her bir cari hesap için sınırsız döviz ve YTL hesabı açıla bilir. Cari hesaplara ait, bakiye , hareket , taksit ve stoklar tek sayfada edilebilir.


Stok Modülü:
Stoklarınıza 2.birim girebilirsiniz Örnet( 10 adet = 1 Koli) Stokların barkod ve fotoğraf desteği mevcuttur. Stoklar ister döviz ister YTL olarak 5 farklı satış fiyatı girilebilir. Stoklar kendi aralarında ve üreticilerine göre gruplandırılabilir ve ister stok bazında, ister gruplar bazında detaylı raporlar alınabilir. Her bir stokun hareketlerine ve detaylarına tek tuş ile ulaşılabilir. Cari Hesaptan bağımsız Stok Hareketleri yapılabilir. Kritik stok değeri belirlenebilir ve kritik stok değerine ulaşıldığında uyarı verdirilebilir. Kritik değerin altına düşen stoklar raporlanarak sipariş listesi oluşturulabilir.


Sipariş Modülü:
Alış ve satış siparişleri ile sipariş fişleri hazırlaya bilir , hazırlanan siparişleri tek tuşla irsaliyeye ve faturaya aktara bilirsiniz.


İrsaliye Modülü:
İrsaliye modülü ile satış irsaliyeleri düzenlenebilir. İrsaliye tek tuş ile faturalandırılabilir, bekleyen irsaliyeler rapor olarak alınabilir. Önemli bir özellikte aynı cari hesaba yapılmış olan birden fazla irsaliye tek bir faturada birleştirilebilir.


Fatura Modülü:
ALIŞ ve SATIŞ faturaları düzenlenebilir. Faturalar ister Döviz ister YTL olarak fiyatlandırılabilir. Faturalarda 5 farklı kalem iskontosu uygulana bilir , fatura altı iskontosu yapılabilir. Açık, Kapalı ve İade SATIŞ faturası düzenlenebilir. Fatura dizaynı yapılıp fatura yazdıra bilirsiniz


Taksit Modülü:
Vadeli satış yapan işletmeler için, ister otomatik ister manuel taksitlendirme yapılabilir. Satış faturaları taksite bölünebilir. Raporlama kısmında geciken ve gelecek taksit raporları alınabilir, yazıcıdan müşteriye tek tuşla ödeme planı ve senet yazdırılabilinir.


Çek-Senet Modülü:
Firma ve Müşteri çekleri sisteme ayrı ayrı kaydedilebilir. Çek işlemleri menüsü yardımıyla çek tahsilatı, çek ödemesi, ciro işlemleri basit bir şekilde yapılabilmektedir. Çirolanan çekleri farklı para biciminde aktara bilirsiniz. Çek raporları ile Firma ve Müşterilere ait çeklerden bekleyen çekler, tahsil edilen çekler, ödenen çekler, ciro edilen çekler raporlanabilir. Ayrıca programın her açılış ve kapanışında belirlenen X gün içinde ödemesi veya tahsilatı yapılacak çeklerin hatırlatması program tarafından otomatik olarak yapılır.


Kasa Modülü:
Sınırsız sayıda kasa açılabilir. Günlük ya da tarih aralıklı kasa raporları alınabilir. Kullanıcı adına göre kara raporlana bilir. Kasa gelir-giderleri ister döviz ister YTL biriminde yapılabilir.Kasalar arası para transferi yapılır.


Depo Modülü:
Sınırsız sayıda depo açılabilir, istenilen her depoya ALIŞ ve SATIŞ Faturası ile giriş veya çıkış yapılabilir, depolar arası stok transferi yapılabilir. İade ürünler, arızalı ürünler ve ürün değişimleri gibi işlemler depo modülü sayesinde rahatça yapılır.


Döviz Modülü:
Kullanıcılar sınırsız sayıda Para birimi (Dolar, Euro vs.) tanımlayabilir ve tüm modüllerde istenilen para birimini kullanabilir. Her bir cari hesap için tanımlı tüm para birimlerinde işlem yapılabilir.


Kullanıcı Modülü:
Programın kullanımı için sınırsız sayıda kullanıcı ve şifre tanımlanıp her kullanıcıya ayrı ayrı haklar verilebilir. Onlarca kullanıyla aynı anda ağ ortamında veya internet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde programı kullan abilirsiniz.


Rapor Modülü:
Tüm modüllerin detaylı ve filtreli raporları alınabilir MS EXCELL , HTML , XML , TXT formatlarına dönüştürülebilir çıktıları alınabilir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış