Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Able Video Snapshot

Able Video Snapshot

1.4.15.1

4.9 / 5 - 69 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Videolarınızdaki görüntüleri fotoğraf olarak kayıt edin.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Videolarınızdaki görüntüleri fotoğraf olarak kayıt edin. Aslında amacı bu değildir yazılım elinizde bulunan herhangi bir videonun içerisinde geçen beğendiğiniz bir sahneyi dondurarak resmini yakalamanıza yardımcı olur, yani yazılım bir videoda resim yakalama yazılımdır, gerçektende işinize yarayabilecek bir yazılımdır. Yazılım kısa video, klip, film ve benzeri şeylerde yazılım profesyonelce resim yakalayabilme kabiliyetine sahip bir yazılımdır.

Yazılım videolarda, kısa videolarda, klipler de ve filmlerde direk olarak anlık resimler alabilmenize yardımcı olabilecek bir yazılımdır, yazılım bu kadarını en iyi ve en basit şekilde yapabilirken normal resim yakalamadan da, daha da kaliteli resimler yakalar aslında bu işe kayıtta bitiyor yazılım resimleri daha kaliteli bir şekilde kayıt eder.

Yazılım ile video içerisinde yakaladığını herhangi bir resmi istediğiniz herhangi bir aladan ya da istediğiniz şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazılım sisteminize tek olarak gelmiyor. Yazılım resim yakalama yazılımıdır, ancak içerisindeki yardımcı araçlar ile birlikte harika bir yazılıma da dönüşebiliyor. Yazılım ile yakalanan resimleri kayıt öncesinde düzenleyebilir ve o düzenlediğiz halde çıkarabilirsiniz.

Üstelik yazılım ile oluşturduğunuz yeni görülmemiş karelerle arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz hem de bu yakalayıp kayıt ettiğiniz resimleri e-posta aracılıyla istediğiniz arkadaşınıza yada bir başka kişiye kolayca gönderebilirsiniz. Yazılım ile anlık fotoğraflar yakalama işine gelince, sanki ilk duyuşta ben nasıl yaparım zor diyorsanız, bu yazılım ile enstantane kareleri kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Kullanımı da oldukça kolay ve üstün bir yazılımdır, yazılımı kullanabilmek için çok üstün bir bilgisayar bilginizin olmasına gerek yok, sadece videonuzu yazılıma, herkese büyük kolaylık sağlayan sürükle bırak yöntemi ile atın ve görüntüsünü yakalayacağınız bölüme gelin Snapshot butonuna basın. Yazılımın desteklediği dosya formatları ise Avi, mpg, vob gibi formatlardır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   06-07-2008 03:57  

Teşekkürler.