Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

iBrowser

iBrowser

1.4

4.3 / 5 - 45 oy

Resim Görüntüleyiciler

>

Ücretsiz profesyonel bir resim görüntüleme programı


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Görüntüleyiciler

Ücretsiz tam bir profesyonel bir resim görüntüleme programıdır. Yazılımın gelişmiş veritabanı sayesinde birçok dosya formatını hiç zorlanmadan kolayca tanır ve görüntüleme işlemlerini profesyonelce halledebilir. Yazılım tam bir görüntüleme aracıdır, yazılım basit kullanımlı ve hızlı yüklenen küçük ve kullanıcısını yormayan bir yazılımdır.

Resimlerinizi bu yazılımla görüntülemek gerçektende müthiş bir duygudur, yazılım sayesinde resimlerinizi istediğiniz şekilde istediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz sadece görüntülemek ile kalmazsınız aynı zamanda yazılım ile harika bir slayt şov da ortaya çıkartmış olursunuz. Yazılım geniş bir veritabanı olduğunu söylemiştik, birçok popüler olmak üzere daha 50'den fazla dosya formatını destekleyen bir yazılımdır.

Yazılım ile sadece görüntüleme yapmak ile kalmaz aynı zamanda tam ekran veya küçük resimler halinde izleme, önizleme modunuotomatik seçme, duvar kâğıdı yapabilme ve resimlere yaklaşma-uzaklaşma gibi daha birçok şeyi sadece bu yazılım üzerinden halledebilirsiniz, küçük ve kolay kullanımlı üstün bir yazılımdır. Ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır, içeriğindeki özellikleriyle de birlik de resim klasörlerinizin içeriğini de kolayca öğrenebilir ve görüntüleme işlemlerinizi ona göre de yapabilirsiniz.

Yazılımda 14 dil alternatifi bulunuyor, ancak bu 14 dil arasında Türkçe dil desteği bulunamamaktadır, bu bir dezavantaj olsa da son derece kullanışlı bir yazılımdır. Yazılım İco, cur, ani, bmp, dib, rle, gif, jpeg, jpg, jpe, pcd, pcx, dcx, Png, Ppm, Pbm, Pgm, Tga, tif, tiff, wbmp, wbm, wmf, apm, emf, wpg, psd, img, gem, iff, ras, sgi, xbm, xpm, dxf, rle, pict, pic, pct, psp, jng, mng, clp, cut, fpx, jp2, jpc, j2k, jpx ve j2c gibi resim formatlarını desteklemektedir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış