Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

JAP / JonDo

JAP / JonDo

00.09.009 Beta

4.3 / 5 - 92 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

İnternetteki internet trafiğinizi güvenli bir hale getirin.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

İnternetteki internet trafiğinizi güvenli bir hale getirin. Yazılımın eski adı JAP Anonymity & Privacy idi ancak en son sürümü ile yenilikler peşinde olan bu yazılım yepyeni bir isimle karşınızda, internetteki internet trafiğinizi bir düzene sokacak bir yazılımdır JAP / JonDo 00.09.009 Beta / 00.09.003 Son derece internette güvenli dakikalar geçirmeniz için kalitesinin en sonuna kadar yararlanan üstün bir yazılımdır.

Yazılım ile internet trafiğiniz gerçektende görülmemiş bir düzene koyulacaktır, bunu sizin güvenliğinizi sağlamak için çabalayan bu yazılım işini de en iyi şekilde yaptığını bütün rakiplerine göstermektedir ve şuan günümüzde kalitesine kalite, güzelliğine güzellik, güvenilirliğine güvenilirlik katmış olan bir yazılımdır. Yazılımı sisteminize ilk kurduğunuzda yazılımın yapacağı ilk iş internet bağlantılarınızı taramak olacaktır.

İnternet bağlantınızı tarama altına alan bu yazılım internet bağlantınızın gücünü, hızını gibi değerlerini ölçer ve ona göre bir güvenlik uygulaması başlatır. Bir internet kullanıcısının internetteki internet trafiği güvenliği gerçektende çok önemli bir kavramdır, bu önemli kavramın önemini arttırmaya çalışan başarılı bir yazılımdır ve gerçektende bunu başarmaktadır, son sürümü ve çıkardığı yeni özellikleri ile kanıtlamaktadır...

Yazılım internetiniz için belirlediği koruma da yani bu koruma standartlarına göre ne kadar yükleme yapılıyor ve toplam gelen ne kadar gibi bilgilere sahip olmanızı sağlıyor. Yazılım internette size eşlik eden bir yazılımdır, yazılım internetteki ziyaretleriniz esnasında tamamen sizin yanınızdadır ve sizinle beraber internette gezer, yazılımın amacı gezmek değil sizin bağlantılarınızı ve ziyaretlerinizi takip etmektir.

Yeni KlasöR Editörünün Yorumu (IV™):
Şunu kesin olarak söylüyor yazılım kendi dalında kendi alanında en iyi ve tartışmalara bile gerek kalmadan en iyi diyebileceğimiz harika bir yazılımdır. Yazılımı her internet kullanıcısına tavsiye ediyorum. Vede tamamen ücretsiz bir yazılımdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış