Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

GlobFX Composer

GlobFX Composer

1.0.9

4.6 / 5 - 82 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Birçok görüntü çeşidini eşzamanlı olarak tasarlayıp, canlandırabilen bir yazılımdır.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Birçok görüntü çeşidini eşzamanlı olarak tasarlayıp, canlandırabilen bir yazılımdır. Yazılım sayesinde birçok görüntü çeşidini bu görüntü çeşitlerine slayt şovlar, filmler ve videoları örnek olarak verebiliriz, işte yazılım bu görüntü çeşitlerinde eşzamanlı olarak tasarlar ve yüksek bir kalitede canlandırmalar sağlayabilir.

Yazılım ilk kullandığınız anlarda size yüksek bir hızla hızlandırılmış grafikler oluşturulmasına olanak sağlar. İşte bu sayede kullanıcı yazılıma kendini daha kolay ve daha hızlı bir şekilde alıştırır ve bu yazılımı kullanması gittikçe kolaylaşır yazılımı her kullanıcı rahatlıkla kavrayabilir. Bu kolaylığı yazılım size harika kullanışlı ara yüzü ile sağlamaktadır.

Yazılımı en çok da multimedia yani çoklu ortam yazılımlarına hayran ve bu tür kaliteli bir yazılım arayan bilgisayar kullanıcılarına öneriyoruz. Üstelik yazılıma bir kat daha yakınlaşacak ve bir kat daha seveceksiniz, sebebi ise az öncede bahsettiğimiz kullanım kolaylığıdır, yazılımı en amatör kullanıcıdan en profesyonel kullanıcıya kadar isteyen her bilgisayar kullanıcı rahatlıkla kullanabilir.

Yazılımı bu kadar övdük ve size hep avantajlarından bahsettik, yazılımın birazda dezavantajlarına göz atalım, aslında yazılımın tek bir dezavantajı olduğunu söyleyebiliriz, oda nerdeyse her yazılımda olan kullanım kısıtlaması. Yazılımda 30 günlük kullanım kısıtlaması mevcuttur bu kısıtlamayı kaldırmak yazılımın tam sürümünü elde etmek için 49.95$ gibi bir ücret ödemelisiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. Icesoldier yolladı.   14-05-2008 08:01  

Faydalı bir program. Dezavantaj olarak da bence fiyat gösterilmemeli çünkü sonuçta 50$ bu türden programlar için çok da makul bir ücret sayılabilir.