Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

PhotoRescue Pro

PhotoRescue Pro

4.5.1

4.6 / 5 - 66 oy

Sistem Yedekleme

>

Harika ve her kullanıcının başına gelebilecek kazaların önüne geçebilen bir kurtarma aracıdır.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

Harika ve her kullanıcının başına gelebilecek kazaların önüne geçebilen bir kurtarma aracıdır. Yazılım günümüzde oldukça fazla kullanılan hafıza kartlarını konu edinmektedir. Yazılım hafıza karlarındaki kaybolan bütün bilgileri kullanıcısına kolaylıkla kazandırabilen bir yazılımdır, yazılım özelliklede adını da aldığı fotoğraflar üzerinde başarılıdır, yani fotoğraftan kastımız fotoğraf makinelerinin, dijital fotoğraf makinelerinin hafızasındaki bilgileri kurtarır.

Yazılım sahibi olduğunuz fotoğraf makinesindeki herhangi, kaybolan bilgiyi sizin için anında kolaylıkla önünüze sunmaktadır, gerçektende başarılı ve etkili bir yazılım olarak bilinmektedir. Sadece bilginin kaybolması yazılımı durdurmaz yazılım aynı zamanda okunamayan hafıza kartlarındaki verileri de kolaylıkla kurtarır.

Sadece bu kadarı ile yetinmeyen müthiş bir yazılımdır, yazılım SD/MMC kartlar, taşınabilir bellekler, mobil telefonların hafıza kartları, iPod ve benzeri kartlardan, CD/DVD disklerinden, disketten ya da bilgisayarınızın sabit diskinden, kaybolan ya da okunmayan verileri kolaylıkla bulur ve ortaya çıkartır. Yazılım -Resim dosya biçimleri GIF (.gif) Bitmap (.bmp) JPEG (.jpg, .jpeg, .jp2) RAW (.raw) PNG (.png) Corel Draw (.cdr) Windows Meta Dosyası (.wmf) True Type Yazıtipi (.ttf) PaintShop Pro (.psp) Photoshop Dosyaları (.psd) Küçültülmüş Postscript Dosyaları (.eps) Tagged (.tiff) Simge Dosyası (.ico) Xerox Resim Biçimi (.xif) Macromedia Flash (.fla) NEF - Nikon Electronik Biçimi (.nef) ORF - Olympus Raw Biçimi (.orf) PEF - Pentax Electronik Biçimi (.pef) RAF - RAW Fuji (.raf) SRF - Sony RAW Dosyası (.srf) MRW - Minolta RAW Dosyası (.mrw) DjVu - AT&T Resim Biçimi (.djv) ShockWave Flash (.swf) CRW - Canon RAW dosyası (.crw)
-Hareketli görüntü dosya biçimleri AVI (.avi) MPEG (.mpg, .mpe, .mpeg, .mp4) QuickTime Movie (.mov)
-Ses dosyası biçimi Windows Audio (.wav) gibi birçok dosyayı kurtarabilir.

Genel Özellikleri:
- Tüm dijital kameralar ve kart okuyucular ile çalışma
- Kullanımı kolay, sihirbaz ara yüz
- Bozuk ve silinmiş dosyaları kurtarma
- Biçimlendirilmiş disk ya da kartlardaki verileri kurtarma
- Bozuk resim dosyalarını onarma
- Dijital kameralarda kullanılanlar dahil, tüm resim biçimlerini desteklemeBunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış