Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Boilsoft 3GP/iPod/PSP/MP4 Converter

Boilsoft 3GP/iPod/PSP/MP4 Converter

1.21

4.2 / 5 - 49 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Video dönüştürme konusunda Boilsoft kalitesine güvenebilirsiniz.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Video dönüştürme konusunda Boilsoft kalitesine güvenebilirsiniz. Boilsoft yazılım dünyasında yeni bir isim ancak ürettiği yazılımlar ile ses çıkaracak bir yazılımdır. Bu firma ürettiği birçok yazılım ile kullanıcı kitlesini git git arttırmaya devam ediyor bunu sağlayan firma sürekli ilgi görünce ve bunu kullanıcılarının baskıları ve teşekkürleri sonucunda yeni yeni yazılımlar sürmeye başlamıştır piyasaya. Bu yazılımlar arasında en iyilerden birisi ile tanışıyorsunuz.

Boilsoft 3GP/iPod/PSP/MP4 Converter gerçek bir harikadır. Yazılımın adından az çok yazılımın ne işe yaradığını anlamışsınızdır. Yazılım bir çeşit video dönüştürücüsüdür, ama bir çeşit derken sıradan bir yazılım değil, basit kullanımlı yeni ve en iyi olmaya aday yazılımlardan birisidir. Yazılım yeni olmasına rağmen birçok video formatını desteklemektedir. Yazılım AVI, MPEG, ASF, WMV, RM, RMVB, MOV, QT video gibi video formatlarını rahatlıkla destekler.

Yazılım bu desteklediği popüler dosya formatlarını; AVI, MPEG, ASF, WMV, RM, RMVB, MOV, QT video bu dosta formatlarını cep telefonları ve iPod gibi video gösterim aygıtlarının dosya biçimleri olan 3GP, iPod, PSP, MP4 video formatlarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Yazılım bu özellikleriyle birlikte kolaylığı da kullanıcısına sağlamaktadır, bu sayede sizin seveceğiniz bir yazılım haline gelmektedir. Yazılımı sisteminize kurmak için sisteminizde DirectX 8.1 veya daha yüksek bir sürümü kurulu olmalıdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış