Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DVDx

DVDx

2.10

4.5 / 5 - 70 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Hızlı ve piyasaya sürülmüş olan en son sürümü ile özelliklerine yenilerini katmış olan bir video dönüştürme yazılımıdır.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Hızlı ve piyasaya sürülmüş olan en son sürümü ile özelliklerine yenilerini katmış olan bir video dönüştürme yazılımıdır. Yazılım uzun zamandan beri yeni sürümlerini kullanıcılarına sunmuyordu, ancak çıkarttığı bu en son sürüm yazılımı ile harika bir çıkış yaptı gerçektende hızlı bir yazılımdı eski sürümünden hatırlayacak olursanız, ancak şimdi eski sürümüne göre daha hızlı ve daha gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarının huzurunda...

Yazılım daha önceleri Windows Vista 64-Bit Edition işletim sistemi için olan test sürümleri yayımlandı ve de oldukça başarılı bir performas ortaya koyan yazılım şimdi bütün Windows işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabilmektedir. Bir şey daha paylaşmak isteriz sizlerle, yazılım Açık kod kaynaklı olarak yazılımlarını sunmaya devam ediyor bu sefer açık kod kaynaklı olmanın yanında tamamen ücretsiz bir hal olmuş olan bu yazılıma bayılacaksınız.

DirectX 8.1 evet gerçektende de öyle yazılım şuan ki sürümünde girmedik sistem bırakmamak için DirectX 8.1'ide desteklemektedir. Bu bilgisayar kullanıcıları için büyük bir gelişme oldu. Video dönüştürmede ise kullanıcılarına ayrı bir ayrıcalık sunan bu harika program VCD, MPEG1, SVCD, MPEG2, AVI, DivX, XviD, WMV gibi dönüştürülmesi zor dosya formatlarını da desteklemektedir.

Genel Özellikleri:
- Video çıkış çözünürlüğünü kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.
- Zoom özelliği sayesinde video çıkış görüntü oranını 16:9 veya 4:3 olarak LetterBox, Medium, Pan Scan, Full biçiminde yada kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.
- Resize özelliği, lütfen işlemcinize en uygun olanını seçin.
- Video süresini ve tahmini video boyutunu gösterme özelliği sayesinde video dosyasının sabit diskinizde tahmini olarak ne kadar yer kaplayacağını görebilirsiniz.
- Son olarak, video dönüştürme işlemine başlamak için Encode (Kodla) tuşuna tıklayın.
- Videolarınızı VCD, MPEG1, SVCD, MPEG2, AVI, DivX, XviD, WMV biçimleri özelliği
- DivX ve XviD videolar için max. 320kbps bit-hızında Lame v3.97 mp3 kodlayıcı özelliği. Önerilen 192kbps Q3 High ses bit-hızıdır.
- 128kbps 44khz WMA 9.1 ses ve WMV9 video desteği mevcuttur.
- Motion Search seçeneğinde Good (iyi) seçili olmalıdır. İsterseniz Motion Search seçeneğini (High) olarak belirleyerek hızlı sahne değişimleri esnasında resim bloklarının oluşmasını engelleyebilirsiniz.
- Oluşturulan videoları bölerek VCD ya da SVCD olarak 74-80 dakikalık CD'lere sığdırabilirsiniz.
- Video dönüştürme işlemini başlatmadan önce (Whole) Tüm tuşuna tıklayarak max. frame rate oranını hesaplamanız gerekir. Aksi takdirde filmin tamamı dönüştürülmez.
- MPEG1/2 için max. 384kbps ses bit hızı özelliği,
- Videoların ses şiddetini artırma yada azaltma özelliği,
- Videoların ses kalitesini artırma özelliği (48khz)
- Export (AVI+Premiere) seçeneğinde RGB24 seçili olmalıdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış