Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Alteros 3D

Alteros 3D

2.81 Build 2812

4.1 / 5 - 89 oy

Resim Görüntüleyiciler

>

Ara yüzü kullanıcısının emrinde işleyen başarılı bir yazılımdır, yazılımın arayüzünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Görüntüleyiciler

Ara yüzü kullanıcısının emrinde işleyen başarılı bir yazılımdır, yazılımın ara yüzünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yazılımın ara yüzü tamamen kullanıcısına bıurakılmış bir şekildedir, yazılımın size yani kullanıcılarınma sunduğu özellik sayesinde bu yazılımın var olan kullanıcı ara yüzünü isteğinize göre düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. İşte bu sayede kullanım zorluğu çeken kullanıcılar için harika bir kullanım kolalyığı ortaya çıkar.

Yazılımın kullanım kolaylığından bahsettik, yazılım ne işe yarar? Yazılım bir çeşit animasyon, grafik görüntüleyicisidir, yazılım sayesinde 2D veya 3D grafik animasyonlarını görüntüleyebilirsiniz, hemde aynı kolaylıkta aynı kalte ile, bu program 3DS, MAX, VRML, TrueSpace gibi dosya türlerini desteklemektedir.

Ayrıca yazılım (PSD, TIFF, PNG, JPEG, BMP, GIF gibi daha birçok resim dosya formatınıda kolaylıkla destekleyen üstün başarılı bir yazılımdır. Yazılım bütün bunların dışından aynı zamanda DVD video disklerini, video ve ses dosyalarını kendi medya oynatıcısı ile oynatabiliyor, daha birçok özellik ve son sürüm kolay bir grafik görüntüleme yazılımıdır...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış