Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

12Voip

12Voip

4.00 Build 455

4.8 / 5 - 68 oy

Messenger Programları

>

İstediğiniz ülkenin sabit hatları ile ücretsiz bir şekilde konuşun, çok konuşulacak ve sevilecek bir yazılımdır.


Program İndir > İnternet & İletişim > Messenger Programları

İstediğiniz ülkenin sabit hatları ile ücretsiz bir şekilde konuşun, çok konuşulacak ve sevilecek bir yazılımdır. Yazılım ile birçok ülkenin sabit hatları ile ücretsiz bir şekilde saatlerce limitsiz bir şekilde konuşabilirsiniz, yazılım size bunları gerçektende ücretsiz bir şekilde sunmaktadır, bir alanında bu yazılım gibi yazılım vardır ama kullanıcılar neye inanacağını bilmiyorlar ama gerçektende bu yazılıma güvenebilirsiniz. Sabit hatlar ile ücretsiz bir şekilde limitsiz bir şekilde konuşun.

Yazılım bir çok ülkenin alan kodunu desteklemektedir, aralarında Türkiye'de bulunan birçok ülke, eve Türkiye içindede kolaylıkla, ücretsiz ve limitsiz bir şekilde konuşabilirsiniz. Yazılım ile Türkiye dışında iletişim sağlayacağınız diğer bazı ülkeler ise Belçika, Kıbrıs, Danimarka, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, İsviçre, Yunanistan, Brezilya, Şili gibi daha birçok ülke ile görüşme sağlayabilirsiniz her zaman dile getirdiğimiz gibi ücretsiz ve limitsizce.

Yazılımın ücretli ve ücretsiz bir şekilde konuşma yapabileceğiniz bir ülke listesi var, bu listedeki ücretli görüşme yapabileceğiniz ülkeler gün gün değişebiliyor arada ülkemizde ücretli tarifeye geçebilir, bunun için dikkat etmelisiniz. Yazılım ile ücretsiz ve daha iyi bir kalite ile konuşmak için belirli bir ücret ödemelisiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış