Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AVD Slide Show (Slayt Oluşturucu)

AVD Slide Show (Slayt Oluşturucu)

3.0

4.6 / 5 - 66 oy

Resim Görüntüleyiciler

>

Elinizde bulunan güzel resimlerden, doğa resimlerinden harika şeyler ortaya çıkarabileceğinizi hiç düşündünüz mü?


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Görüntüleyiciler

Elinizde bulunan güzel resimlerden, doğa resimlerinden harika şeyler ortaya çıkarabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Belki de büyük arşive sahipsiniz, belki de biraz güzel resim var elinizde. Mesela bunlarla bir slayt gösterisi hazırlamak mümkündür, bunu yaparak elinizdeki resimleri değerlendirebilirsiniz, bununla da birlikte birçok görsel harikayı resimlerle oluşturabilirsiniz, işte bu yazılımda slayt gösterisi hazırlamanız için size yardım sağlayacak bir yazılımdır.

Bütün resimlerinizi birleştirin bir arada toplayın ve bu yazılıma bırakın işi, yazılım resimlerin birbirleri ile olan dansını size yaşatacak bunu an ve an yaşayacaksınızdır. Yazılım ile büyük bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz bu slayt gösterisinde sizin emeğiniz ve bu harika yazılımın dokunuşları büyülü bir şekilde slayt gösterisini izleyenleri hayranlık içinde bırakacaktır.

Yazılım sayesinde slayt için hazırladığınız resimlerinizi boyut farkı boyut ayrıcalığı olmadan izleyebileceksiniz yazılım bütün slayt anındaki resimleri aynı boyutta hazırlamaktadır ve böylece aynı boyda resimler ile harika bir slayta kavuşacaksınız. Yazılım hemen hemen bilindik bütün resim formatlarını desteklemektedir. Ayrıca Powerpoint sunumlarını da açabilen ve içinde düzenleme yapabilen bir yazılımdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış