Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Active Backup Expert Standard (Yedekleyici & Dosya yedekleme)

Active Backup Expert Standard (Yedekleyici & Dosya yedekleme)

2.11

4.6 / 5 - 69 oy

Sistem Yedekleme

>

Profesyonel ve standart sürümleri bulunan bu yazılım ile sisteminizde yer alan önemli dosyalarınızı yedekleyin.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

Profesyonel ve standart sürümleri bulunan bu yazılım ile sisteminizde yer alan önemli dosyalarınızı yedekleyin. Yazılımın şuan ki sürümü profesyonel sürümüdür, yazılım ile sisteminizde yer alan bütün önemli ya da önemli olmayan istediğiniz her dosyayı her ihtimale karşı yedeğini alabilir, herhangi bir sistem çökmesi sonucunda bu yedek ile sisteminizdeki dosyaları rahatlıkla tekrar sisteme kazandırabilirsiniz...

Yazılımı isteyen her kullanıcı herhangi bir kullanım zorluğu çekmeden kullanabilir, ister iş yerinizde isterseniz de evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz üstün bir yedekleme yazılımıdır. Program ile ZIP ve CAB dosya formatlarında yedeklemeler sağlayabilirsiniz... Yazılımın bu sürümü standart sürümüdür ve profesyonel sürümüne göre daha az özelliği vardır ancak gene de kullanıcılarını tatmin etme konusunda elinden gelenin en iyisini yapan ve yapabilecek olan üstün özellikleri ile göz dolduran harika bir yazılımdır.

Evet, yazılım ile Yedekleri test etmek, Kendinden açılabilir yedekler oluşturabilmek, Sadece yedeklenecek dosyaları seçme. Tarih-zaman belirtme, Çoklu dil seçimi (Türkçe hariç), Özel yedek sıkıştırması, Evrensel adlandırma standardıyla isim desteği, Windows Gezgininden dosya ve klasör sürükle-bırak desteği, Sabit disk, Ağ, CD-RW, CD-R, DVD, Disket sürücü ve FTP sunucuya yedekleme imkanı, Active Task Manager (Aktif görev yönetimi) ve MS Task Scheduler'i (ms görev zamanlayıcı) kullanarak yedek oluşturmak için zamanlayıcı kurma, FTP tarafından yedekleri almak ve göndermek, E-postayla yedek göndermek, Dosyaları boyut ve niteliklerine göre süzme, Değişiklik tarihine göre süzme, Blowfish şifreleme ile yedekleme, Yeni proje sihirbazı, Parola yardımıyla yedekleri koruma, Bir yedek oluşturulmasıyla özelleştirilebilir e-posta bildirimi yollamak gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış