Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FlashPaste Standart (Metin kopyalama)

FlashPaste Standart (Metin kopyalama)

4.5

4.4 / 5 - 72 oy

Diğer Ofis Araçları

>

Metin kopyalamada kolaylık ve bir o kadar da popülerlik sahibi olan olağanüstü bir yazılım.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Diğer Ofis Araçları

Metin kopyalamada kolaylık ve bir o kadar da popülerlik sahibi olan olağanüstü bir yazılım. Flashpaste dünya çapında kullanımı gittikçe yaygınlaşan ücretsiz bir metin kopyalama (clipboard) panosu.Flashpaste metin yazarları, webmasterlar, sekreterler ve bunun gibi meslek gruplarında metin kopyalama işlemlerini sürekli tekrar eden pc kullanıcıları için düşünülmüş güçlü ve pratik bir araç.

Flashpaste ın iki önemli özelliği var.
Birincisi kopyalanan metni hızlı bir şekilde panoya yapıştırabilmesi: Email yazarken veya uzun metin yazıları oluştururken insanlar bazen aynı kelimeleri ve cümleleri kullanmak zorunda kalırlar Flashpaste ile email adreslerini, kelimeleri, paragrafları hızlı bir şekilde panoya kopyalayabilir ihtiyacınız olduğunda stringleri (kopyalanan nesnelere verilen ad) past the string komutuyla ilgili belgeye yapıştırabilirsiniz. Ctrl+I tuşuyla kopyalama panosu kolayca açılabiliyor.

Program üzerindeki macroları kullanarak ta çeşitli otomatik işlemler gerçekleştirebilirsiniz.Macroları kullanarak o anki geçerli tarih ve zaman belgelerinize tab veya enter tuşlarıyla otomatik olarak eklenebiliyor. Yazılımın ikinci önemli özelliği ise kopyalama geçmişini Clipboard History kısmına kaydedebiliyor olması.Her kopyalama işleminde (ctrl+c) tüm metinler tek tek kopyalama geçmişine kaydedediliyor ve clipboard history kısmında oluşturulan ağaç görünümlü menüden eski kopyalama işlemlerinize ulaşabiliyorsunuz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış