Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Secura Backup Home Edition (Veri yedekleme)

Secura Backup Home Edition (Veri yedekleme)

3.02

4.4 / 5 - 82 oy

Sistem Yedekleme

>

Veri yedekleme konusunda bütün marifetlerini ve üstün kolay kullanım özelliğini siz değerli kullanıcılarımıza sergileyen başarılı bir yazılım.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

Veri yedekleme konusunda bütün marifetlerini ve üstün kolay kullanım özelliğini siz değerli kullanıcılarımıza sergileyen başarılı bir yazılım. Secura Backup 128 bit şifreleme kapasitesi sayesinde verilerinizi güvenli bir şekilde yedeklemenizi sağlayan bir veri yedekleme yazılımı.Secura Backup ile yerel disk sürücülerini, network dizinlerini, FTP siteleri, ve E-Mail lerinizi yedekleyebiliyorsunuz.

Yazılım blowfish şifreleme metodunu kullanıyor (128 bit key).Secura Backup ın kullandığı şifreleme metodu bankalarda ve askeri operasyonlarda kullanılan şifreleme kapasitesi ile aynı.Programın sunduğu sözkonusu güvenlik desteği yedeklenen verilerinizin iyi bir şekilde korunmasını sağlıyor.

Secura Backup yedekleme güvenliği konusunda sunduğu gelişmiş imkanlar sayesinde aldığınız yedekleri güvenli bir şekilde internetten gönderebiliyorsunuz.Belirli tarih ve saatlerde otomatik yedekleme işlemleri de yapılabiliyor.

Programın kullanımı çok kolay: new job menüsünden yeni bir iş oluşturup yedekleme kaynağını ve yedeklenecek hedef dizini programa gösterdikten sonra, işlemleri sırayla takip ederek veri yedeklemeye hemen başalayabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış