Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ImTOO DVD Ripper

ImTOO DVD Ripper

SE 4.0.48.0509

4.9 / 5 - 38 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

DVD filmlerinizi yönetmenin en iyi vede en kolay yolu bu harika yazılımdan geçmektedir.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

DVD filmlerinizi yönetmenin en iyi ve de en kolay yolu bu harika yazılımdan geçmektedir. ImTOO Yazılımlarının en iyi yazılımlarından birisi daha işte bu yazılım ile DVD filmlerinize hakim olun. Bu harika yazılım ile DVD filmlerinize sözünüz geçsin... CD/DVD yönetiminde çağın büyük yazılımlarından birsidir.

İşte buda diğer ürünleri; Harika bir video dönüştürme yazılımı ile tanışmanızın zamanı geldi de geçiyor bile... Yazılımın değişik çok sürümü de bulunuyor bunlar ise ses ve görüntü ile ilgili dosyalar üzerinde işlemler yapabilen bir CD/DVD aracıdır. Program ile ses ve görüntü dosyalarınızı tam olarak DVD sürücülerindeki ses görüntü dosyalarını bilgisayarlarınıza aktarmak gibi işleri sağlamaktadır. Ancak bu yazılım bambaşkadır.

Yazılımın ayrıca mobil telefon video formatı olan 3GP dosyalarını AVI ve MPEG dosyarına çevirmek için özelleştirilmiş bir sürümleride bulunıyor.
Program ünlü pek çok formatı destekliyor. RM, MP4, MOV, WMV, MPEG ve AVI videolarını 3GP,RA, RM,AAC, M4A, XviD formatlarına dönüştürebiliyor. Bunun yanında 3GP video kliplerini de AVI ve MPEG formatlarına ya da AVI ve MPEG dosyalarını 3GP video kliplere çevirebiliyor. Bu videoları Motorola, Nokia ya da diğer 3GP oynatıcı destekli cihazlarda oynatabilirsiniz. Program ayrıca popüler video dosyalarından MP3 ve WAVE dosyalarını çıkarmayı destekliyor.

ImTOO 3GP Video Converter ile videoyu dönüştürürken videonun orjinal önizlemesini önizleme penceresinden görebilirsiniz. Dosya özelliklerini aynı pencere üzerinden görebilirsiniz.
Program kendi bünyesinde ihtiyacı olan tüm codecleri bulunduruyor. Yani 3. parti bir yazılıma ihtiyaç duymuyor. Bu bambaşkadaır kullanım memnun kalacaksınızdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış