Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ImTOO Ripper Pack

ImTOO Ripper Pack

4.0.86.0824

4.6 / 5 - 55 oy

Video Araçları & Eklentileri

>

Süper ötesi bir paket, içerisinde ImTOO yazılımlarının bulunduğu bir paket.


Program İndir > Video > Video Araçları & Eklentileri

Süper ötesi bir paket, içerisinde ImTOO yazılımlarının bulunduğu bir paket. Bu harika yazılım aşağıda kısaca bahsedilen yazılımların bulunduğu harika bir paket ve de harika bir paket içinde İmTOO yazılımlarına ait bütün yazılımlar bulunuyor kalitenin bol olduğu bir oaket ile tanışın. Pakette ImTOO DVD Ripper v4.0I, mTOO DVD Audio Ripper v4.0, ImTOO Audio Encoder v2.0, ImTOO CD Ripper v1.0 gibi yazılımlar bulunuyor...

Harika bir video dönüştürme yazılımı ile tanışmanızın zamanı geldi de geçiyor bile... Yazılımın değişik çok sürümü de bulunuyor bunlar ise ses ve görüntü ile ilgili dosyalar üzerinde işlemler yapabilen bir CD/DVD aracıdır. Program ile ses ve görüntü dosyalarınızı tam olarak DVD sürücülerindeki ses görüntü dosyalarını bilgisayarlarınıza aktarmak gibi işleri sağlamaktadır. Ancak bu yazılım bambaşkadır.

Yazılımın ayrıca mobil telefon video formatı olan 3GP dosyalarını AVI ve MPEG dosyalarına çevirmek için özelleştirilmiş bir sürümleri de bulunuyor.
Program ünlü pek çok formatı destekliyor. RM, MP4, MOV, WMV, MPEG ve AVI videolarını 3GP,RA, RM,AAC, M4A, XviD formatlarına dönüştürebiliyor. Bunun yanında 3GP video kliplerini de AVI ve MPEG formatlarına ya da AVI ve MPEG dosyalarını 3GP video kliplere çevirebiliyor. Bu videoları Motorola, Nokia ya da diğer 3GP oynatıcı destekli cihazlarda oynatabilirsiniz. Program ayrıca popüler video dosyalarından MP3 ve WAVE dosyalarını çıkarmayı destekliyor.

ImTOO 3GP Video Converter ile videoyu dönüştürürken videonun orjinal önizlemesini önizleme penceresinden görebilirsiniz. Dosya özelliklerini aynı pencere üzerinden görebilirsiniz.
Program kendi bünyesinde ihtiyacı olan tüm codecleri bulunduruyor. Yani 3. parti bir yazılıma ihtiyaç duymuyor. Bu bam başkadır kullanım memnun kalacaksınızdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış