Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Pc Tools File Recover

Pc Tools File Recover

6.2.0.20

4.8 / 5 - 25 oy

Sistem Yedekleme

>

Dosya kurtarma ve yedeklemede gerçektende harika işler başaran ve kullanıcısını oldukça memnun bırakan süper bir yazılımdır.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

PC Tools software'ın en iyi ve de ödüllü olan anti-virüs yazılımı ile tanıştınız mı kesinlikle denemeniz gereken bir yazılım. Yazılımın üreticisi olan PC Tools software daha önce yayınladığı birçok harika güvenlik yazılımları ile kullanıcılarının gönlünde taht kurmuştu ve şimdide en son versiyon en yeni güvenlik yazılımları ile karşınızdalar.
Harika güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti önde gelir her zaman PC Tools software tarafından. Bu böyle bilinir ve böylece uygulanır böyle uygun görülmüştür ama gerçektende çalışmaları ve ortaya çıkarttıkları harikalar göz kamaştırıyor, bu harika marka harika ürünleri ile sizlerle...

Bu yazılım firması sürekli olarak kullanıcılarına güvenlik yazılımları sunmaktadır, yazılımları, güvenlik yazılımları her zaman en üst seviyededir ve de her zaman beğeni ile karşılanmıştır bu firmanın ortaya koyduğu güvenlik yazılımları. Yazılım sistem güvenliği için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.Bu firma güvenlik konusunda çeşit çeşit yazılımlar sunmuştur her zaman kullanıcılarına, işte bazıları; Anti virüs, internet güvenliği, güvenlik duvarı, casus temizleyici, vb... birçok yazılımla kullanıcılarının beğenisi topladı.

Bu firmanın ürettiği yazılımların kalitesi daha çok aldığı ödüller ile kanıtlanabilir öyle ki ürettiği sistem onarma araçları yılının en iyi yazılımı seçilmişti, ayrıca birçok istatistik pc istatistik kurumu tarafından yazılım serileri içinde bulunan anti virüs yazılımı en iyi anti virüs yazılımı seçilmişti hem de 2007 yılının. Dosya kurtarma ve yedeklemede gerçektende harika işler başaran ve kullanıcısını oldukça memnun bırakan süper bir yazılımdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış