Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Browser Sentinel (Popup engelleyici)

Browser Sentinel (Popup engelleyici)

2.1.1

4.3 / 5 - 48 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

Kendiliğinden açılan reklamlara yani popuplara artık bir dur demenin zamanı geldide geçiyor bile.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

Monitörler, modüller, startup modülleri ve NT sürücülerini yükledi, Internet erişimini engellemesi için monitör protokolleri ve LSPs, kaçırır, Geçici olarak deactivateye sen bir maddeye izin vermek, İleri bir vazife idarecisini kapsa, Korumayı kaçır: GINA, kabuk, UserInit, Güvenilen yer listesinde değişiklikleri bul, Bul, ve kırık LSPs'i ayarla, Sistem maddelerini saklamak, Rahat Internet arama yetenekleri, Göstermeler, bir bölgede her maddenin hakkında bilgiyi görevlendirdi, Minimal bilgisayar kaynaklarının olduğu Comsumes, bölgeleri izlemektir, bu gibi harika özellikler ile karşınızda harika bir yazılım.

Kendiliğinden açılan reklamlara yani popuplara artık bir dur demenin zamanı geldide geçiyor bile. Bu harika program için üreticisi ful sistem takip programı. Artık Windows'un kontrolü elinizde Sentinel'in kamerası ile monitör görüntüleri belli aralıklarla kayıt edilir. Tam ekran ya da aktif ekran fotoğraflarını çeker, bilgisayarın açılış ve kapanışlarını takip eder, dosya ve klasörleri (açılan, değiştirilen, oluşturulan, silinenleri takip eder), programları, web sitelerini, klavye takibi ve takip edilenleri raporlar. Ayrıca daha sonra tekrar izleyebilmek amacıyla güvenli bir alana depolama imkânı da sunan komple bir sistem takip programıdır diyor.

Ve evet gerçektende üreticinin bu açıklaması yazılımı tamamı ile tamamlayan bir açıklama olmuştur, yazılımın sistem için elinden geleni yapacağından hiç ama hiç şüpheniz olmasın.
Yazılımın size sunduğu birçok yenilik yani kendi alanındaki yazılımlara göre onlardan daha başarılı yeni özellikler ve yenilikleri bu harika programda keşfedeceksiniz... Kesinlikle sadece bir sistem bakım/onarım yazılımı olmayan bu program ile sistem bakım/onarım kadar en az takip etme işlemlerini de yapacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış