Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Portable SMPlayer (Video oynatıcı)

Portable SMPlayer (Video oynatıcı)

0.6.1

4.8 / 5 - 25 oy

Video Oynatıcılar

>

Ücretsiz video izleme keyfini heryere götürmek sizin elinizde, işte kullanımı kolay ücretsiz video oynatıcınız SMPlayer'ın portatif sürümü.


Program İndir > Video > Video Oynatıcılar

Ücretsiz video izleme keyfini her yere götürmek sizin elinizde, işte kullanımı kolay ücretsiz video oynatıcınız SMPlayer'ın portatif sürümü.

Yeni özgün bir multimedia oynatıcısı olarak karşımıza çıkan harika bir yazılımdır, yazılım siz değerli kullanıcılarına sunacağı pek çok yenilik bulunmaktadır. Kolay bir şekilde videolarınızı oynatmanız amacı ile tasarlanmış harika bir yazılımdır, yazılım videolar ile olan dansını tamamen hissedecek ver gerçektende samimiyetle söylüyorum yazılımı ana video oynatıcınız seçeceksiniz.

Ayrıca tamamen ücretsiz ve kullanıcısını her yönden memnun bırakacak bir yazılımdır, yazılım büyük ölçüde kullanıcısını memnun bırakacak yönlerinden biriside AVı,MKV,OGM,MPEG,VOB,3GP,ASF,MOV,WMV,MP3,OGG gibi birçok video dosya formatını rahatlıkla desteklemesi ve oynatmasıdır. Yazılımın size sağladığı bu yenilikler ve yeni çözümlerle gerçek bir özgün yazılım olduğunu anlayacaksınız yazılımın.

Programın sahip olduğu diğer özellikler ise; ayarlanabilir altyazı özelliği, ses dosyaları istenilen formatta çalma, mause ile arama ve dosyaları sarma özelliği, görüntü kalitesini ayarlamanız için görüntü ayarları, dosyaları istenilen hızda oynatabilme 2X , 4X ... ve hatta ağır çekimde oynatma, karaoke, ses ve altyazı zamanlaması ayarları, birçok ses ve görüntü dosyası desteği, çalma listesi hazırlayabilme ve sıralama yapabilme, basit ve pratik kullanışlı kullanıcı arayüzü, 20 farklı dil seçeneği gibi özelliklerle beğeneceğiniz bir yazılımdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   31-07-2008 07:21  

Bu güzel oldu sağol..