Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

IECacheView (Internet Explorer önbellek görüntüleme)

IECacheView (Internet Explorer önbellek görüntüleme)

1.12

4.1 / 5 - 40 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

Bu yazılım ile tarayıcınız olan Internet Explorer'in önbellek dosyalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

İnternet Explorer internet tarayıcısının önbellek dosyalarını görüntüleyebilen başarılı bir yazılımdır. Ücretsiz ve inanılaz küçük boyutu olan sade ve işini gayet iyi yapan bir program, program demeyelimde programcık olarak adlandıracağımız bir yazılımdır. Sadece 40 KB'lık boyutu ve tamamen ücretsiz oluşu ile yaptığı işte özelliklerine eklenince başarılı bir çalışma ortaya çıkıyor.

Bu program sayesinde önbellek dosyaları hakkında dosya adı, içerik tipi, adresi (URL), son kayıt zamanı, son değişiklik zamanı, hiti, dosya boyutu, klasör adı ve önbellek dosyasının yolunu öğrenmek gibi çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz, hemde çok ama çok kolay yollarla, birkaç tıklama sayesinde. Bu başarılı yazılım Windows işletim sistemlerinin bütün sürümlerine uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Sadece bu bilgileri sunan yazılım ayrı bir DLL dosyası istemez...

Bu yazılım ile Internet Explorer intenret tarayıcısı sisteminizde yüklü olmasa bile önceden var olan önbellek dosyalarını kolayca görüntüleyebilmenize yardımcı olan başarılı bir yazılımdır. Bu başarılı yazılım kurulum ve ekstra DLL dosyalarına gereksinim duymayan bir yazılımdır, yazılım sadece tek bir .exe dosyasıdır.

Yazılımın bazı iyi yönleri:
- Yazılım, Windows CacheView uygulamasının gösteremediği bazı sütunları gösterir; dosya tipi, hiti, alt klasör adı ve önbellek dosyasının tam adı ve yolu.
- Yazılım ile istenilen önbellek dosyasını herhangi bir klasöre kopyalayabilir, daha sonra da Excel, OpenOffice Spreadsheet gibi uygulamalara yapıştırabilirsiniz.
- IECacheView, sadece önbellek dosyalarını görüntüleyebilmektedir. Önbellek görüntülenirken tanımlama bilgileri ve önbellek dosyaları karıştırılmaz.
- Önbellek dosyalarını filtreleyebilir (resim, yazı, video, ses veya uygulama).
- Başka bir kullanıcının veya başka bir diskteki önbellek dosyalarını görüntüleyebilir, pencere izleyicisi ile sadece kayıt edilen önbellek dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış