Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Handy Backup Free (Ücretsiz dosya yedekleme)

Handy Backup Free (Ücretsiz dosya yedekleme)

5.45

4.2 / 5 - 38 oy

Sistem Yedekleme

>

Yedekleme adına ücretsiz bir yazılım ile tanışın.


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yedekleme

Sistem oluşabilecek hasarlara karşı herhangi bir güvenceniz yani dosyalarınızı kurtarabilecek herhangi bir şey var mı? Giden dosyalarınızı geri getirebilir misiniz? Bunu bu harika yazılımla bunu sağlayabilirsiniz. En azından önemli sizin için önemli olan dosyalarınızı kurtarmalısınız bu gibi durumlarda.

Bu yazılım ile en iyi şekilde yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz, sisteminizde oluşacak herhangi bir hasar ya da sistem çökmesi sonucunda önemli dosyalarınızı kurtarmış olursunuz. Yazılım tamamı ile otomatik çalışan otomatik bir şekilde yedekleme işlemini gerçekleştiren bir yazılımdır. Yazılım yedeğini almış olduğunuz dosya veya klasörleri geri yükleyebilen ve farklı konum arasında onları transfer yapabilen bir eşzamanlı yazılımdır.

Peki bu eşzaman nedir?
Senkronizasyon, eşzamanlama veya eşleme, eşgüdümlü çalışan parçalı sistemlerin zamanlamalarının eşleştirilmiş olduğunu ifade eder. Birimleri, bu şekilde çalışan sistemler senkronize veya eşzamanlı olarak anılır. Bazı sistemler neredeyse eşzamanlı olduklarından plesiochronous olarak anılırlar. Kimi uygulamalarda, eşzamanlılık çok hassas olarak ele alınır ve birimler arasındaki farkın tespit edilmesi gerekir.

Bu sürüm yazılımın resmi ücretsiz olan yazılımıdır, herhngi bir ücret yada kısıtlama olmaksızın bu yazılımı ücretsizce kullanabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış