Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ICQ Lite Türkçe

ICQ Lite Türkçe

7

4.4 / 5 - 73 oy

Messenger Programları

>

Eskiden popüler olan icq lite


Program İndir > İnternet & İletişim > Messenger Programları

ICQ , Sosyal ağlar ve msn gibi mesajlaşma yazılımları bu kadar ünlü değilken en çok kullanılan mesajlaşma yazılımıydı. Yine de hakkını yememek lazım.

Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan İcq online sohbet programı ile farklı insanlarla sohbet edip görüntülü ve sesli chat yapabilirsiniz. Programın lite sürümünde fonksiyonel olarak kullanımı kolaylaştıran menüler mevcut. Bunun dışında dosya transferi, SMS gönderimi, Türkçe dil desteği, mesajlaşma geçmişini kaydedebilme gibi özellikler sözkonusu.

Xtraz eklentisi ile extra fonksiyonellik, online e-kart gönderimi, özelleştirilebilir iconlar ve online oyun desteği gibi fonksiyonlar da icq yu popüler kılıyor. Xtraz eklentisi sayesinde icq yenilikleri ve yeni çıkan icq sürümlerinden haberdar olunabiliyor. İcq yeni arayüzü sayesinde chat yapmayı daha da kolay bir hale getirmiş.

Aslında ICQ en eski sohbet programlarından birisi. Yeni versiyonlarıyla popüler olmaya çalışsa da eskisi kadar büyük bir ünü yakalayamayacak gibi gözüküyor. Bu eski lite versiyonu çok daha hızlı açılıyor ve Türkçe dil desteğine de sahip. Yani winamp'ın eski sürümlerini hız açısından kullananlar olduğu gibi ICQ'nun da eski hızlı versiyonlarını kullananlar az değil.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış