Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

IP Gizleme

IP Gizleme

00.18.001

5.0 / 5 - 1 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

IP Gizleme Programı JAP


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

IP adresi gizlemek için internet ve bilgisayar arasında bir proxy sunucusu arasında katman oluşturan ip gizleyici program.

IP gizleme programı ücretsiz proxy sunucusu kullanan başarılı bir ip gizleyicidir. Çok çeşitli protokolleri destekler ve sunucu işlermleri için araçlar da içerir. Özellikle internet üzerindeyken sadece güvenlik duvarı ve antivirüs yazılımı ile içi rahat etmeyen kullanıcılar için hem koruma hem de IP gizleme işlemlerini yapar.

İnternet üzerine çıkan gerçek IP adresini değiştirmek için çok başarılı bir yazılımdır. Programı indirmek ve yüklemek biraz zaman alacaktır çünkü yazılım basit bir paket içinde gelmiyor. Yüklerken bilgisayarın özelliğine göre kendini ve sürücülerini optimize ediyor. Ayrıca internete İnternet Explorer'dan farklı bir tarayıcı ile giriyorsanız o tarayıcıya uygun olan eklentiyi de yüklemelisiniz. Bu yüzden program yüklenişte ve ilk açılışta sisteminizi ve tarayıcılarınızı tarıyor.

İP Gizleme programının bir diğer özelliği de portable yani taşınabilir olarak yüklenebilmesi. Bu sayede USB bellek üzerine yükleme yapabilir ve başka bilgisayarlarda da programı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak arayüzünün pek de güzel gözükmediğini düşünsek bile çok zor değil. Tek bir amaçla kullanacağınız için ana menüye odaklanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanında programda gerçekten büyük bir esneklik var ve gelişmiş ayarlarla kendiniz programı isteklerinize göre optimize edebiliyorsunuz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış