Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Klasör Gizleme Programı

Klasör Gizleme Programı

8.4

4.5 / 5 - 53 oy

Şifreleme & Şifre Çözme

>

Folder Guard


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Şifreleme & Şifre Çözme

Yazılım sayesinde klasörlerinizi en iyi şekilde koruyabileceksinizdir, yazılım kullanıcılarına sunduğu büyük gizleme işlemleri bulunuyor.

Yazılım sayesinde klasörlerinizi en iyi şekilde koruyabileceksinizdir, yazılım kullanıcılarına sunduğu büyük gizleme işlemleri bulunuyor. Yazılım sayesinde dizin ve diğer dosyalarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Yazılım sayesinde klasörlerinizi şifreleyebilir ve kesinlikle herhangi bir kullanıcının istediğiniz klasör veya dizin dosya artık aklınıza gelen neyi şifrelediyseniz herhangi bir zarar ya da başkası tarafından erişilmesini sonuna kadar sağlamış olursunuz gönlünüz ve içiniz rahat olsun.

Üstelik program o kadar harika ki kendine bile şifre koyabilir ki zaten ilk başta açılırken kurulumsan sonra ve de kurulum esnasından yazılıma erişmek isterseniz iki ayrı şifre sayesinde yazılıma sizin belirleyeceğiniz şifrelerle korunur ve erişmek istediğiniz zamanda sizin belirlediğiniz şifrelerle erişim sağlanacaktır. Yazılımı da sisteminizden kaldırmak isterseniz o iki şifre ile yazılımı sistemden kaldırabilirsiniz, üstün seviyede bir güvenliğe sahip bir yazılımdır.

Yazılımın sistemin açıldığı ilk anda çalışmasını sağlayabilir veya sonradan elle çalışmasını sağlayabilirsiniz, bunu siz yapacağınız başlangıç ayarları sayesinde yazılıma uygulayabilirsiniz, sistem her açıldığında otomatik olarak yazılımın çalışmasını isterseniz, yazılım şifrelenmiş olan bütün dosyaları şifreleyecektir yani şifreler aktif bir hal alacaktır, istemezseniz yazılımın özelliğini dosyalarınızda siz elinizle şifreleri etkin hale getirerek kullanabilirsiniz, size birçok kullanım alternatifi sunan başarılı bir yazılımdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış