Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

16.0.2

4.2 / 5 - 95 oy

E-Posta

>

Mozilla E-Mail Programı


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

E-maillerinizi, güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde alıp göndermenizi sağlayan bir pop3 email istemcisi.

Program güvenli ve hızlı bir şekilde email alabilmeniz için geliştirilmiş. RSS desteği, hızlı arama, Akıllı spam filtresi gibi özellikleri var.

Thunderbird virüsler, junk emailleri(önemsiz posta-spam) önlemek için özel olarak dizayn edilmiş. Bu sayede güvenli bir şekilde emaillerinizi okumanızı sağlıyor.

Thunderbird junk mailleri(önemsiz posta-spam) gelişmiş detektörü ile tespit edebiliyor.Böylece bu emailleri otomatik olarak sildirebiliyor veya bu emaillerin Junk Email yada farklı bir isimdeki dosyaya depolanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Email lerinizi istediğiniz şekilde görebiliyorsunuz.İsterseniz bir kök dizin şeklinde isterseniz sayfa sayfa.Özelleştirebilir araç çubuğu ve Temalar da ek özellikler arasında.

Thunderbird ayrıca enterprise ve government grade security tekonolojisini de destekliyor. S/MIME gibi.Digital imza, mesaj şifreleme, sertifika desteği, ve güvenlik aygıtları thunderbird ün güvenirliğini bize kanıtlıyor.Thunderbird IMAP/POP desteği de veriyor. Program üzerideki güçlü dosya arama ile mail arşiviniz arasından istediğiniz maile ulaşabilirsiniz.Gelişmiş mesaj filtreleme, mesaj grupları, etiketler, mail alındısı gönderimi, smart-adres defteri, import aygıtları, çoklu email grubu yönetme yeteneği ve haber grupları geliştirilmiş yeni özellikler arasında.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış