Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

MP3 Surgeon

MP3 Surgeon

2004 Lite

4.6 / 5 - 79 oy

Ses Düzenleme & Kayıt

>

MP3 Kes Birleştir


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Düzenleme & Kayıt

MP3 dosyalarını kırpmaya, birleştirmeye, ayırmaya olanak sağlayan ve işini en iyi şekilde gerçekleştiren bir yazılımdır.

Yazılım en son güçlü ve büyük içerikli sürümü ile karşınızda. Yazılım ile MP3 dosyalarınızda bazı düzenleme işlemleri yapabileceğiniz gibi işte bu düzenleme işlerinin yanında da harika efektler sayesinde gerçektende büyük bir ses canavarına sahip olacaksınız.

Yazılım size sadece düzenleme işlemlerini sunmakla kalmıyor aynı zamanda zayıflama/güçlenme efekti ve aynı ses seviyesine getirme gibi daha birçok MP3 efekti de sunuyor bu efektleri sadece tek bir yazılım ile yapmanız size de büyük bir avantaj getirecek olmasının yanı sıra başka bir yazılımda kullanmak zorunda kalmayacaksınız, yani efekt içinde ayrı bir yazılıma gerek yok, hem MP3'lerinizi düzenleyin hem de efektlendirin.

Yazılım ile daha; MP3'leri yeniden kolayca düzenleyebilmek için kaydedilen oturumları düzenleyebiliyorsunuz, MP3 katalog filtreleme aracı bulunuyor, hatasız düzenleme için mikro yakınlaştırma aracı var, MP3 klasörlerini Microsoft Excel'e aktararak kataloglayabilirsiniz, MP3'leri TXT, HTML, CSV dosyalarına aktararak kataloglayabilirsiniz, MP3'leri CUE tabakasından otomatik olarak ayırabilirsiniz, MP3'leri aynı ses seviyesine getirebilirsiniz, Her çeşit boyuttaki MP3'ü kolaylıkla birleştirebilirsiniz, ID3v1 ve ID3v2 etiketlerini düzenleyebilirsiniz, Zarar görmüş MP3 dosyalarını kırpabilir ve onarabilirsiniz, MP3'leri WAV dosyalarına dönüştürebilirsiniz, Yazılım yeniden kodlamaya ihtiyaç duymuyor ve düzenleme yaparken herhangi bir kalite kaybı yaşanmıyor.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   26-07-2008 10:18  

Teşekkürler...


2. bLaCk_jaCkaL yolladı.   26-07-2008 11:07  

güzel işime yarıcak