Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Msn Hareketli Gülümseme İfadeleri

Msn Hareketli Gülümseme İfadeleri

3.6

4.7 / 5 - 83 oy

Messenger Programları

>

Değişik msn iconlarını messengerınıza yükleyin.


Program İndir > İnternet & İletişim > Messenger Programları

Msn (Windows Live messenger) için tek tek gülümseme ifadeleri yüklemek yerine, bunları paket olarak toplu halde yüklemeye yarayan bir program.

Msn ifadeleri programı ile, özel msn iconlarını msn messengerınıza yükleyip messengerınızı özelleştirebilir. Daha fazla icon ve gülümseyleri diğer kullanıcılar tarafından yapılmış arka plan resimleri için msn nin resmi web sitesi de ziyaret edebilirsiniz.

Yeni msn ifadeleri indirme programı kurulum dosyası halinde geliyor. Tüm ifadeleri bir kerede yükleyebiliyor. Programda komik ve ilginç ifadeler bulunuyor.

Msn smileyleri programı çok değişik msn ifadeleri ile sizin fark yaratmanıza yarar. Gülen msn ifadeleri, ağlayan msn ifadeleri, acıkma msn ifadeleri, kahkaha msn ifadeleri, burnunu karıştırma msn ifadeleri, üzüntülü msn ifadeleri, stayla msn ifadeleri gibi msn gülücükleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Not: Bu tarz messenger eklentileri casus dosyalar içeriyor olabilir. Programı yüklemeden önce lütfen bilgisayarınıza spyware programı veya antivirüs programı yükleyiniz. Biz son sürüm anti-virüs programı ile tarattık ve sorun bulamadık.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış