Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Pdf Word Dönüştürücü

Pdf Word Dönüştürücü

3.3

4.6 / 5 - 90 oy

Dosya & Dizin Yönetimi

>

PDF to Word


Program İndir > Sistem Araçları > Dosya & Dizin Yönetimi

PDF günümüzdeki en çok kullanılan dokümanlardan birisidir, bu dokümanı word belgesine çevirmek ister misiniz?

Evet, bilindiği gibi günümüzde en çok kullanılan dokümandır PDF, bu dokümana daha kolay erişebilmek için yani word gibi daha kolay bir program üzerinde kullanabilmek için bu Pdf Word Dönüştürme Programı'nı denemelisiniz. Pdf Word Dönüştürme Programı sayesinde bu işi gerçekleştirebilirsiniz. Pdf Word Dönüştürme Programı ile elinizde bulunan PDF dosya formatı uzantılı dokümanları Microsoft Word programına uyumlu olan DOC dosya formatlı uzantıya çevirebilirsiniz. Yazılım sayesinde dönüştürme işlemini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Pdf Word Dönüştürücü ile dönüşüm sağlarken herhangi bir şekilde dönüşüm esnasında veri kaybına uğramazsınız, yazılımın en büyük avantajlarından biriside budur. Yani herhangi bir şekilde yazılım PDF formatından DOC formatına geçerken Pdf Word Dönüştürücü size bir veri kaybı yaşatmaz. Yazılımın bu engellediği veri kaybının en büyük faydası da PDF dokümanının üzerinde bulunan resimlerin ve çizimlerin herhangi bir şekilde kaybolmamasıdır, dönüşüm esnasından bunların hiçbirine herhangi bir zarar gelmez ya da kaybolmazlar.

Evet, bunları öğrendiniz ama PDF hakkında neler biliyorsunuz, biraz size PDF dosya formatı hakkında bilgi verelim. PDF dosya formatı dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden birisi olan Adobe'un ürettiği, ortaya çıkarttığı bir dosya formatıdır. Ve Adobe'un ünlü olmasında fayda sağlayan unsurlardan birisi olarak da PDF dosyası yani diğer ismi ile elektronik kitap gösterilmektedir. Dünyanın en ünlü PDF okuyucusunu da yapan Adobe bununla da PDF dosyası kullananların işini çok kolaylaştırmaktadır.

PDF açılımı ile Portable Document Format; Türkçe olarak bakacak olursak Taşınabilir Belge Biçimi, platformlar arası taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla üretilmiş sayısal bir dosya biçimidir. Birçok platform için bedava görüntüleyicinin olması nedeniyle PDF yazdırılabilir ve düzenlenmesi beklenmeyen belgelerin dağıtımı için tercih edilir. Dosya biçimi açıktır ve ISO standardı olma aşamasındadır. Gelişen teknolojisi ile PDF günümüzün vazgeçilmezlerindendir...

Genel Özellikleri ve Kısıtlamaları:
- Kolay kullanılan sihirbaz biçimli kullanıcı ara yüzü
- Tam yükleme ve kaldırma desteği
- Yazıları paragraflara ayırarak çıkarma.
- Resimleri ve PDF çizimlerini basitçe metin üzerine dönüştürebilme.
- Adobe Acrobat ve Reader gereksinimi duymadan çalışabilme.
- Komut satırı desteği.
Kısıtlamaları:
- Optik karakter tanıma desteği devre dışı
- PDF bağlantıları dönüştürülmüyor

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. ali killio yolladı.   08-11-2012 01:38  

Sorunsuz çeviriyor arkadaşlar buyrun