Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Perspective Pilot

Perspective Pilot

3.4.0

4.6 / 5 - 75 oy

Resim Düzenleyiciler

>

Resimlerden Cisim Kaldırıcı


Program İndir > Resim & Grafik > Resim Düzenleyiciler

Fotoğraflarınızdaki istemediğiniz cisimleri kaldırın ya da onların duruş şekillerini düzeltin.

Fotoğraflarınızdaki istemediğiniz cisimleri kaldırın ya da onların duruş şekillerini düzeltin. Evet, birçoğumuz fotoğraflarımızda istemediğimiz bir kişinin ya da istemediğimiz bir cismin çıkmasından şikayetçi olabiliriz, aslında oldukça kolay bir işlem olarak görülebilir üstün photoshop bilen kullanıcılar için bunu düzeltmek, ya photoshop bilmeyen kullanıcılar ne olacak?

Evet, bu yazılım sayesinde istemediğiniz cisimleri fotoğrafınızdan kaldırabilir ya da bir şeklin yamuk durmuş olan bir şeklin düzeltilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Biraz size bu konuyu ve yazılımı örnekler ile anlatmaya çalışalım, evet fotoğrafınız güzel gerçektende çok iyi bir manzara ancak bu doğal manzarayı hemen fotoğrafın sağındaki öne çıkan elektrik direği bozuyor, bunu ortadan kaldırmak sizin için baya zor olacaktır.

Ya da evinizin önünü çektiniz evet gerçektende gene güzel bir fotoğraf ile karşı karşıyayız, ancak oda ne evinizin önündeki elektrik telleri görüntüyü mü bozuyor kalkmaları gerek ya da evinizin önündeki yamuk duran elektrik direği onu da düzeltebilirsiniz, bu harika yazılım ile yapılması çok zor olan işler inanılmaz kolay olacaktır...

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış