Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

TAYYIBIN OGLU CURUK RAPORU ALMIS VE ASKERE GITMIYOR!

Sonraki Sayfa > 1 < [2]

ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #218975 30-05-2007 10:45 GMT-1 saat    
Gercekten bu durumu gerektiren bir hastaligi varsa elbette gecmis olsun deriz ve bir itirazimiz olmaz buna ancak olay pek de oyle degil gibi duruyor.

Tayyibin oglu Aydınlık dergisinin haberine gore testis kanserinden aldigi bir curuk raporu ile askerlikten muaf olmus. Ancak testis kanseri tedavi edilebilir bir hastalikmis ve bu nedenle hemen tedavi olup askere gitmesi gerek. Buna ragmen Tayyibin oglunun boyle bir girisimi yok yani adam ben yirttim nasilsa havasinda. Raporu veren askeri hastanedeki doktorlar ise hastaligin testis kanseri olmadigini soyluyor fakat hangi hastaliktan curuk raporu alindigi bir turlu aciklanmiyor. Buna bahane de ahlaki nedenler olarak gosteriliyor. Curuk basbakanin oglu askere gitmemek icin bi sekilde curuk raporu almis ama bu seffaf bir sekilde aciklanmiyor. Hele hele bu curuk basbakan tayyibin "Askerlik yan gelip yatma yeri degil" lafi sabirlari iyice tasiriyor. Curuk tayyip aciklasana oglun neden curukmus ha! Sapasaglam delikanli masallah nasil curuk cikmis acaba. Aklimiza gelmiyor degil hani bir sahtecilik olayi. Yakisiyo mu ha tayyip yakisiyo mu! Gerci sen hic utanmadan ben Buyuk Orta dogu projesinde esbaskanim bu gorevi yapiyoruz biz diyebiliyosun ya bu sahteciligi de yakistirirsin kendine tabi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


a.hakan33

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 447 ileti
Yer: imden Sanane:))
İş: Sanane Dedik ya:))
Kayıt: 27-04-2007 13:11

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#218983 30-05-2007 11:18 GMT-1 saat    
Şanlı Türk:
Yakisiyo mu ha tayyip yakisiyo mu!


ŞANLI TÜRK bu sözleri sen mi yazdın yoksa alıntımı eger sen yazdıysan seni kınıyorum çünkü tayyip erdoğanı sevmiyor olabilirsin ama yaş itibariyle senin büyüğün abi amca demenide beklemiyorum başbakanımız diyebilirdin Büyüğüne saygı duymanı istiyorum
konuna yorum getirmek gerekirse açıklaması kesin ya başbakanımız tarafından yada ailesi tarafından yapılacaktır..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#219806 01-06-2007 14:03 GMT-1 saat    
a.hakan33 bu yazı bana e-posta adresime gelmişti bende sizinle paylaşmak istedim.Ben bu sözleri yazmış olsamda kınanacak bir durumum olacağını zannetmiyorum.Yaş olarak da büyüğüm olabilir fakat ülkedeki şehitlere gazilere ve bu ülkeye hizmeti geçmiş herkese saygısı olmayan birine ben saygıyla yaklaşamam.
Yorumunu getirsinler bakalım ne diyecekler?İnşallah yeniden üçkağıtçılık peşinde değillerdir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#219866 01-06-2007 15:25 GMT-1 saat    
Normal Bişey Bu ŞanlıTürk.Çünkü O Başbakan Oğlu

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


3xPoLiT

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 338 ileti
Yer: bilinmezlerde
İş: CoDeR
Kayıt: 13-01-2007 15:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220396 02-06-2007 17:57 GMT-1 saat    
gerçektende tam sana yakışan bi dergiden aldığın haberi yayınlıyorsun ülkücülük bilginin bu kadar kıt olduğunu bilmezdim o aydınlık dergisine 80 zamanında resmi çıkan ülkücü ertesi gün ölü bulunuyordu komünist bir dergi ve baş düşmanımız sayılacak dergi ve sen ordan aldığın haberi yada mailine gelen o haberi paylaşıyosun senin ülkücülüğün ancak bu kadar olur

ülkücüye bak komünüstten beter

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Candy

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2571 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-06-2006 16:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220402 02-06-2007 18:07 GMT-1 saat    
Bakıyorum karalama kampanyalarına başlamışsınız...
Dilerim Allah (CC)'dan emelinize ulaşamazsınız...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220415 02-06-2007 18:41 GMT-1 saat    
devlet bahçeli, chp, dsp birleşsinler tek tek karalama belli ki etki etmiyo...türkiyede bu iddaların ağa babasını gerçekten yapanlara karşı bu kadar karalama kampanyası yapılmadı zorunuzun ne olduğu belli akp nin yükselişi tedirgin ediyo ve o koltuğu ancak rüyalarında göreceklerini biliyolar ben biliyorum ki bugün akp iktidarına karşı bir askeri darbe olsa diğer bütün partiler destekleyecekler demokrasi ve cumhuriyet elden gidiyo safsatalarıyla insanları miting meydanlarına doldurdular mitingin ismi ne? cumhuriyetine sahip çık! sonuç ne? akp yi karalama mitingi bütün partiler akp ye karşı birleşerek voltranı oluşturacak yani...erdoğanın oğlu çürük raporu almış burda ahiret suali gibi yakıştı mı yakıştı mı ha diyerek galeyana gelerek konuşmana sebep olan yazı sana maille gelmiş dikkat! kaynağının sağlamlığı tartışılır zaten...araştırmadan koyduğun belli elinize böyle bi malzeme geçtiğinde çölde su bulmuş bedevi gibi oluyosunuz...neresi çürük bu genci sapasağlam maşallah denmiş yazıda üstündede testis kanseri denmiş yani neresinin çürük olduğunu görmek mi istiyosunuzkonuşturmayın insanı!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


CEDRIC06

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6 ileti
Yer: ANKARA
İş: Öğrenci Gazi üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fak.
Kayıt: 03-06-2007 01:48

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220518 03-06-2007 03:17 GMT-1 saat    
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın "testis kanseri olduğu ve rapor alarak askere gitmediği" yönündeki iddialara, raporu veren Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nin eski baştabibi emekli Tuğamiral Arif Vehbi Alpman cevap verdi. Milliyet Gazetesinin haberine göre; Alpman, "'Askerliğe elverişsizdir' raporu aldı, ama konulan teşhisin kanserle alakası yok" dedi.
Aydınlık dergisindeki haberde Başbakan Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nden "testis kanseri" teşhisiyle rapor aldığı ve askere gitmediği öne sürüldü. Erdoğan'ın belirtilen tarihlerde "Askerliğe elverişli değildir" kararı aldığını doğrulayan Alpman, "Ama söz konusu derginin yazdığı gibi o tanıyla değil. Tanının ne olduğunu etik davranmak adına, hasta haklarına gösterdiğim saygı gereği söyleyemem. Testis kanseri teşhisi ve yorumu yanlış. Böyle bir teşhis yok" diye konuştu. Erdoğan ile ilgili yapılan işlemlerde en ufak bir hata ve yanlışlık bulunmadığını anlatan Alpman, "Tüm değerlendirmeler bilimsel olarak titizlikle yapıldı. Verilen karar kesinlikle doğru ve yasaldır. Konulan teşhisin kanserle alakası yok. Tanı konusunda hiçbir şey söylemek durumunda değilim, raporun hangi branşta verildiği konusunda da bir şey söylemeyeceğim" dedi.

İddianın nasıl ortaya çıktığı konusunda bir bilgisinin olmadığını anlatan Alpman, Erdoğan'ın raporunu yazan doktor arkadaşına da güveninin tam olduğunu ve tüm işlemlerin yasaların emrettiği şekilde yapıldığını kaydetti.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın "Testis kanseri" olduğu iddiaları yalanlandı. Raporu veren hastanenin başhekimi kanser iddialarını yalanlarken, "Çürük raporu"nu doğruladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın "testis kanseri olduğu ve rapor alarak askere gitmediği" yönündeki iddialara, raporu veren Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nin eski baştabibi emekli Tuğamiral Arif Vehbi Alpman cevap verdi. Milliyet Gazetesinin haberine göre; Alpman, "'Askerliğe elverişsizdir' raporu aldı, ama konulan teşhisin kanserle alakası yok" dedi. Aydınlık dergisindeki haberde Başbakan Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nden "testis kanseri" teşhisiyle rapor aldığı ve askere gitmediği öne sürüldü. Erdoğan'ın belirtilen tarihlerde "Askerliğe elverişli değildir" kararı aldığını doğrulayan Alpman, "Ama söz konusu derginin yazdığı gibi o tanıyla değil. Tanının ne olduğunu etik davranmak adına, hasta haklarına gösterdiğim saygı gereği söyleyemem. Testis kanseri teşhisi ve yorumu yanlış. Böyle bir teşhis yok" diye konuştu. Erdoğan ile ilgili yapılan işlemlerde en ufak bir hata ve yanlışlık bulunmadığını anlatan Alpman, "Tüm değerlendirmeler bilimsel olarak titizlikle yapıldı.

Verilen karar kesinlikle doğru ve yasaldır. Konulan teşhisin kanserle alakası yok. Tanı konusunda hiçbir şey söylemek durumunda değilim, raporun hangi branşta verildiği konusunda da birşey söylemeyeceğim" dedi. İddianın nasıl ortaya çıktığı konusunda bir bilgisinin olmadığını anlatan Alpman, Erdoğan'ın raporunu yazan doktor arkadaşına da güveninin tam olduğunu ve tüm işlemlerin yasaların emrettiği şekilde yapıldığını kaydetti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220736 03-06-2007 13:32 GMT-1 saat    
3xPoLiT ben hangi kaynaktan kimin elinden ne için yazıldığına bakmam içindeki habere bakarım.Bazen düşmanımızda doğru konuşabilir değil mi?Ben bu haberin kominist dergisinden alıntı olduğunu da bilmiyordum.

Candy benim emelim bölücülüğe zemin hazırlayan birinin bu ülkeyi yönetmemesi ve tam bağımsız Türkiye hedefine ulaşmak.O ettiğin duayı tam tersine etseydin daha uygun olurdu.

hedehödö mhp desp ve chp ile mi birleşecek.Her partinin kendine göre hedefleri vardır.Sanırım mhp nin hedefleri diğer partilerle uyuşmuyor.Vatanımıza saygısı olmayanları karalamama gerek yok onların zaten üstü kara.Akp'nin başa gelemeyeceğini de daha önce belirtmiştim.Yalnız yükseliş gösterdiği doğru.Bir yerden deniz baykal bir yerden asker bir yerden mitingler falan akpnin oyları arttı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Candy

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2571 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-06-2006 16:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#220776 03-06-2007 15:30 GMT-1 saat    
Sizi anlamıyorum ya Ülke'yi Tayyip Erdoğan mı bölüyor ?
Bir şey tutturmuşsunuz Laik Devlet Laik Devlet. Biz dedik mi şeriat hükümlerini uygulayalım diye?
Laik olmayan ne gördünüz şu 4 yıl içerisinde bu hükümet adına?
Şuna eminim ki laiklik - laiklik diye bağıran o şahıslara Atatürk'ün Laik ilkesini bana açıklayın diye sorsam %70'i cevap veremez.
Desemki Atatürk'ün ilkeleri hangi zamanda Anayasa'ya girmiştir, emin ol ki cevap veremezler. (5 Şubat 1937)
Bacımın örütüsünden kime ne, bir bez parçası niye bu kadar büyütülüyor[!] Çok dar bir görüş kapsamındasınız. Hiç kendi adınıza düşünmüyor musunuz yani anlamıyor musunuz bunlar Ülke içi parçalama metodlarından biridir. Ülkemizi manevi olarak çökertmek isteyenlerin gayesine bir adım daha yaklaştırıyorsunuz. Nasıl sağ-sol, suni-alevi gibi ayrım ir zamanlar yapıp emellerine ulaştılarsa şimdi Laik diyerek aramızı bozmak istiyorlar.

Şanlıtürk;


3xPoLiT ben hangi kaynaktan kimin elinden ne için yazıldığına bakmam içindeki habere bakarım.Bazen düşmanımızda doğru konuşabilir değil mi?Ben bu haberin kominist dergisinden alıntı olduğunu da bilmiyordum.


Sen haberin gerçekliğini dahi bilmiyorsun araştırmadan nasıl olsa Tayyip Erdoğan hakkında kötü bir haber ne olursa olsun farketmez hemen koyayım anlayışı sezdim. Asparagaz haber koymuşsun demek...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221286 05-06-2007 05:33 GMT-1 saat    
Sokağa çıkıp şeriatçıların korkusuyuz diye dolaşan dengesizleri desteklediğimi kim söyledi.Yalnız onlarla bir ortak noktamız var bu ise laikliğin elden gittiği noktasıdır.Ama onların düşüncesi çankayaya başı örtülü biri çıkamaz.Şu cümleye bakın o medeniler acaba kendilerinin laik olduğunu mu düşünüyorlar.Laik olsalardı başörtüsüne karşı çıkmazlardı.Benim düşüncem ise bu hükümet başörtüsü sorununu neden çözmüyor.Doğruya doğru konuş akpye oy verenlerin bir kısmı başörtüsü sorununu çözecek diye vermedi mi?Hani nerede icraat.Ancak biz Türkiye'deki azınlıkların değil çoğunluğun sorununa bakarız diyerek işin iinden sıyrılmaya çalışıyorlar.
Ben kimsenin laiklik diyerek arasını bozmuyorum vatan elden gidiyor diyerek sizleri uyarıyorum.

Sen haberin gerçekliğini dahi bilmiyorsun araştırmadan nasıl olsa Tayyip Erdoğan hakkında kötü bir haber ne olursa olsun farketmez hemen koyayım anlayışı sezdim. Asparagaz haber koymuşsun demek...

Bu konuda hatalı davrandım özür diliyorum.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


memati_06

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 29 ileti
Yer:
İş: özel koruma
Kayıt: 25-05-2007 08:29

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221357 05-06-2007 08:55 GMT-1 saat    
BİZ DEĞİLDİK ŞEHİDE KELLE DİYE BİZ DEĞİLDİK PKK KATILI ABDULLAH ÖCALANA SAYIN DİYE HİTAP EDEN KIMIN NE OLDUYU ORTADA R.T.ERDOĞANIN SÖZLERİNİ HERKES BİLİYOR OĞLUDA ASKERLIK YAPMIYOR O KADAR YİĞİT DELİKANLI OLSAYDI BABASI BU LAFLARI DEMEZDİ BUNLARDA VATAN AŞKI DİYE BİŞİ YOK BUNLARDA VATAN HAİNLİGİ VAR HERŞEY ACIKCA ORTADA RESMEN PKK LI BUNLAR

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221363 05-06-2007 09:25 GMT-1 saat    
SAnliTurk kusura bakma aamaa dayaklik bir hale gelmissin.

memati_06 senin iicnde lafim. ordan burdan haber toplayip yazmaya gerek yok. Kimse kor deyil OK?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

memati_06

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 29 ileti
Yer:
İş: özel koruma
Kayıt: 25-05-2007 08:29

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221370 05-06-2007 09:46 GMT-1 saat    
Alıntı:
Sezen :
SAnliTurk kusura bakma aamaa dayaklik bir hale gelmissin.

memati_06 senin iicnde lafim. ordan burdan haber toplayip yazmaya gerek yok. Kimse kor deyil OK?

ben ordan burdan haber toplamıyorum ben duyduklarımı söylüyorum ordan burdan söylenelerı yazmıyorum kulağımla duyduklarımı söyluyorum saygı ve sevgilerimle

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221381 05-06-2007 10:06 GMT-1 saat    
Alıntı:
Sezen :
SAnliTurk kusura bakma aamaa dayaklik bir hale gelmissin.

memati_06 senin iicnde lafim. ordan burdan haber toplayip yazmaya gerek yok. Kimse kor deyil OK?


Ne oldu köşeye sıkışınca dayaklık bir hale gelmişsin yorum yapmıyorum gibi sözlerle çıkmaya çalışırsın işin içinden.Ben her gün şehit haberi duymak istemiyorum tamam mı.Bu seçimlerde de akp gelirse ülke karışır darbe de gelir bunu söyleyeyim.İnsanın sabrı bir yere kadardır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221592 05-06-2007 20:25 GMT-1 saat    
Diyorum ya.. SAbrimi test etme.. kaybederSin. !

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221594 05-06-2007 20:52 GMT-1 saat    
şanlıtürk şehit haberlerinin ayyuka çıktığı zamanlar bundan yıllar önce daha çoktu o zaman nerdeydin bir şehit yakını kadar anlayamazsın o dönemlerde yaşanılanları forum köşelerinden atıp tutmak sağdan soldan asılsız haberler toplayıp ahkam kesmeye benzemez duvardaki asker künyesini yetim çocuğa baba diye tanıtmak! şimdi mi milli duyguların harekete geçti vatan millet sakarya diyerek akp ye saldırıyosunuz...mhp de iktidar oldu o dönemde de vardı başörtüsü sorunu naptı sayın bahçeli üretti mi bir çözüm?


Alıntı:
Candy :
bir bez parçası niye bu kadar büyütülüyor[!]


sadece bir bez parçası mı yani?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Candy

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2571 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-06-2006 16:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221740 06-06-2007 09:54 GMT-1 saat    
hedehödö:

Neden yazdıklarım saptırılıyor, neden hep yanlış yöne çekiliyor
Amacım tabi ki bir bez parçası deyip kötülemek değil. Onu kötülersem kendimi de kötülemiş sayarım çünkü ben başörtü takıyorum.

Hükümetin veya şöyle diyeyim bir kısım insanların başörtüyü neden bu kadar büyüttüğünü anlayamıyorum. Başımın kapalı olmasının kime ne zararı var. Ne yani açınca laik mi oluyorum yani ben...
( Yine yanlış anlaşılmasın ) Sınırları aşan o kadar açık insan varken { bana göre isteyen istediğini giyer, demokrasi budur!} mini etek sıfır kol neden kamusal alanlar da yasak değil de neden bizimki { başörtü } yasak.

Laiklik bu değildir. Saptırılıyor. Demokrasi de bu değildir.
Eşitlik nerede? Demokrasi yok!

1989 yılında Amerika'da üniversiteye başladığımda eve rektörlükten aynen şöyle bir mesaj gelmişti: Sizle birlikte üniversitemizdeki Müslüman öğrenci sayısı altmışa ulaştı. Bu nedenle namaz kılmanız için size daha büyük bir salonu ayırıyoruz. Adresi de şu..

Kaynak : Ali Atıf Bir


Yazık bu kadar bile olamıyorlar.Bağcılar da namaz kılan öğrenciler için "kaçınnnn şeriattt geliyorr" diye ayağa kalkıyorlar.
Öğrenciler sanki uyuşturucu kullanmış gibi muamele gördüler. Ne adalet ama...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221750 06-06-2007 10:06 GMT-1 saat    
Tayyip gelmeden önce pkk bu kadar azmış mıydı?Barzani hangi hükümet döneminde o hükümetle uzlaşma sağlayabiliyoruz dedi?Hangi başbakanın danışmanı kürtlerin ezildiğini savunarak kürtleri kışkırttı.Hangi partinin başbakanı bir soysuza sayın diye hitap etti?Dünün çapulcusu barzani gelip bize kafa tutuyor.Akp'ye boştan yere saldırmıyoruz gördüğün gibi.

Mhp nin zamanında başörtüsünü çözmeyi hiç düşünmeyen ecevit vardı.Lafa gelince bu sorunu bahçeli çözmedi dersiniz.Tek başına iktidar yapın ve mhp bu sorunu çözmesin tamam ne derseniz haklısınız.Birde mhp zamanında cuma çıkışlarında millet başörtüsü diye eylemler yapardı.Bu eylemleri yapanlar şimdi nerede?Akp geldi başlarına sustular.

Sezen sabır taşı çatlamak üzere diye bir konu açtım.Tayyipteki sabır sende de mi var yoksa?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221773 06-06-2007 10:34 GMT-1 saat    
tabi şanlıtürk 33bin şehit akp döneminde verilmiştir haklısın! sen sadece akp dönemindeki şehit haberlerini takip ediyosun anlaşılan o da şehitler için değil akp ye karşı saldırmak için malzeme topluyosun heralde...başörtüsü konusunda madem mhp tek başına iktidar olmadan bişey yapamıyacaktı neden koalisyonu kabul etti o zaman bile bile kuklalık yaptı sözü geçmediği yerde niye kaldı koltuk sevdasına mı yoksa? yada yarın öbür gün hesap sorulduğunda ben yapacaktım da koalisyonu ikna edemedim mazeretine sığınmak için mi? cumalardan sonra yapılan başörtüsü eylemleri akp yüzünden mi sona erdi eylem yapanların fikir yapısını mı değiştirdi akp? yoksa fetullah gülen'nin tv kanalına çıkıp başörtüsü için teferruatdır diye fetva vermesi mi azalttı veya sona erdirdi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221791 06-06-2007 10:57 GMT-1 saat    
Akp iktidara geldiğinden bu güne kadar şehit sayısında bir azalma görülmedi.Yukarıda da bahsettiğim gibi akp pkk destekçisidir.Yukarıda yazdıklarımın aksini iddia ediyorsan söyle.

Bahçeli koalisyonu kabul etti başörtüsü sorununu çözemedi fakat hiçbir şeyde yapmadı diyemeyiz.Sözünü geçirdiği kadar geçirmeye çalıştı bu kadarına yetmedi demek ki.Bahçeli koalisyon ortağı olmasaydı mhpden hesap sorma gibi bir lüksünüz olacak mıydı acaba?

Bu insanların eskiden eylem yapıp şimdi yapmamalarını onlara sormak lazım.Başörtüsünü siyasete alet etmek için mi çıkmışlar yoksa fetullah gülenden dolayı mı?Başörtüsü tefferruattır diyen fetullah gülende akpyi destekliyor dikkatini çekerim.

İHSAN ARSLANIN GERCEK YÜZÜ konusuna yorumlarınızı bekliyorum.Adamın birine soruyorlar peki akpye kötü bir milletvekili gelirse ne yaparsınız diye adamın cevabı ise "sineye çekeriz."Ulan çekmişsiniz çekeceğiniz kadar sinenize sizde de ne geniş bir sine varmış ha!Sizde konuya yazmayın öyle cevap arada olabilir öyle kişiler diye sineniz patlayacak yakında.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


memati_06

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 29 ileti
Yer:
İş: özel koruma
Kayıt: 25-05-2007 08:29

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221889 06-06-2007 15:33 GMT-1 saat    
SEZEN:
ÖNCELIKLER SANA DİYORUM SEN GİT ÖNCE TÜRKİYE CUMHURİYETİNE MİLLİYETCİ BİR DEVLET GELIRSE NE OLUR DİYE BİR ARAŞTIRMA YAP
BEN YAPTIM ARAŞTIRMAYI %95İ DIŞ ÜLKELER TÜRKİYEDEN KORKAR VE PKK YOK OLUR DEDİ SADECE BUNU ANKARA VE İSTANBUL ARASINDA ANKETLE YAPTIK
VE BİLMEDİĞİN KONULARA GİRME BANA REKLAM YAPMA SENİ TANIMIYORUM DAHA DOĞRUSU ŞİMDİDEN ÖZÜRDİLERİM BIRAZ SERT KABA KONUSTUM YETER ARTIK YA EĞER TESLIMIYETCİ OLMAK İSTIYORSANIZ İSTEDİĞİNİZ YERE OY VERIN MİLLİYETCİ BİR DEVLET İSTİYORSANIZ MHP TEK CAREMIZ ARTIK MHP BAŞKA YOLU YOK BAKSANA SECİMLER YAKINLAŞTI PKK AZDI BUNU FARKINDAMISINIZ RTE NE MUTLU TÜRKÜM DİYEMİYOR BU ADAMDAN NE BEKLERSINIZ BEN SİZE İLLA MHP YE OY ATIN DEMIYORUM BİZ SADECE DIŞ ÜLKELERE ALET OLMAK İSTEMIYORUZ BİZ ONLARIN DEDİĞİNİ DEĞİL ONLAR BİZİM DEDİĞİMİZİ YAPACAKLAR CÜNKÜ BİZ TÜRKÜZ
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TANRI TÜRKÜ KORUSUN

ÖZÜRDİLERİM YANLIŞ KONUSTUYSAM KIMSEYİ KIRMADIM İNCİTMEDİMDE BİZ VATAN İÇİN CANIMIZI SEVE SEVE FEDA EDERİZ CÜNKÜ BİZ TÜRK MİLLİYETCİLERİYİZ
SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


3xPoLiT

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 338 ileti
Yer: bilinmezlerde
İş: CoDeR
Kayıt: 13-01-2007 15:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221908 06-06-2007 16:07 GMT-1 saat    
şanlıtürk

Bahçeli koalisyonu kabul etti başörtüsü sorununu çözemedi fakat hiçbir şeyde yapmadı diyemeyiz.Sözünü geçirdiği kadar geçirmeye çalıştı bu kadarına yetmedi demek ki.Bahçeli koalisyon ortağı olmasaydı mhpden hesap sorma gibi bir lüksünüz olacak mıydı acaba?


evet evet baya bir icraatını gördük hele hele o öcalanı asmayan devlet protokolüne imzayı çok güzel bastı ben hayattımda o kadar güzel imza görmedim

sırf koltuk hevesi yüzünden sol bir partiyle koalisyon yaptı imzana bakıyorum önce başbuğun sözü sonrada bahçelinin sözünü koymussun yazık başbuğun kemiklerini sızlatmayın yeter Allah aşkına yeter o kadar şerefsiz bir adam başbuğun çizgisini taşıyor diye lanse ettirtmeyin yeter

akp nin net açıklarını yakalayamayıp kulaktan doğma bilgilerle akp yi kötüleyerek siyaset yapan bir zihniyet siyasetten ne kadar anlar şüpheli neyse bu kadar anlamayan bir insana siyaseti anlatma işine girmeyecem

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221910 06-06-2007 16:12 GMT-1 saat    
Hep aynı sözler bıktım bütün insanların böyle konuşmasından.Anlatmaktan bıktım.Mhp meclisten karar çıkarken idamın kaldırılmasına tek RED oyu veren partidir.Mhp burada görevini yaptı red oyu kullandı.Meclisten karar çıktıktan sonra imzalamasaydı da zaten idam kaldırılacaktı.

Sen Bahçeli'ye laf atarak kemiklerini sızlatıyorsun.İmzamda gayet güzel Bahçeli'nin sözünü beğenmedin mi yoksa?Adam içinden geçenleri söylüyor.Tabi anlayanlar için söylüyor bu sözleri.

Akp nin herşeyini gözünün önüne serdim bütün kirli çamaşırlarını çıkarttım.Çoğuna cevap veremezsiniz zaten.Buradan laf atmakla olmuyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221912 06-06-2007 16:21 GMT-1 saat    
evet evet baya bir icraatını gördük hele hele o öcalanı asmayan devlet protokolüne imzayı çok güzel bastı ben hayattımda o kadar güzel imza görmedim

3xPoLiT MHP Öcalanı Asacaktı Diğer Partililer Asılmasını İstemedi.[Sen Daha Bunu Bilmiyosun Birde Yorum Yapıyosun.]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221917 06-06-2007 16:26 GMT-1 saat    
İmzamdaki Bahçeli'nin sözü gözüne batıyorda ÖCALANI KİMLER ASTIRMADI TBMM ZABITLARINDAN yazısı gözüne batmıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221955 06-06-2007 17:44 GMT-1 saat    
Alıntı:
memati_06 :
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TANRI TÜRKÜ KORUSUN


işte kardeşim anlatmaya çalıştığım kafatascılık bu! milliyetçilik kimliği müslüman kimliğinden öne çıkmış ne demek türkü korusun? filistindeki müslümanların suçu türk olmamak mı? ırakta ölenler işkencelere maruz kalanlar için de dua etmemenin sebebi onların türk olmayışı mı? bırakın ezberci zihniyetleri sadece önünüze konulanları görmeyin kafanızı kaldırın etrafınıza bakın kabuğunuzu kırın artık...

Allah tüm müslümanları korusun...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221964 06-06-2007 17:52 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
Alıntı:
memati_06 :
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TANRI TÜRKÜ KORUSUN


işte kardeşim anlatmaya çalıştığım kafatascılık bu! milliyetçilik kimliği müslüman kimliğinden öne çıkmış ne demek türkü korusun? filistindeki müslümanların suçu türk olmamak mı? ırakta ölenler işkencelere maruz kalanlar için de dua etmemenin sebebi onların türk olmayışı mı? bırakın ezberci zihniyetleri sadece önünüze konulanları görmeyin kafanızı kaldırın etrafınıza bakın kabuğunuzu kırın artık...

Allah tüm müslümanları korusun...


Sen Aslında O Sözde Ne Denilmek İstendiğini Biliyosun Ama Anlamak İstemiyosun,Allah Türküde Korusun,Filistinleride Korusun Herkesi Korusun.Türklerin Soyu Baya Bi Köklü Olduğundan Öyle Söylemişler,Yani Bu Söz Baya Bi Köklü.Bilmem Anlatabildim Mi

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221971 06-06-2007 17:58 GMT-1 saat    
asıl sen anlayamayacak kadar körü körüne bakıyosun ben yukarda sadece bir ırka dua edilmesinden bahsediyorum bütün müslümanlara dua etmek gerekir diyorum sen tutmuşsun türklerin soyu çok köklü ee işte tümünü kapsıyo bu dua... hadi ya peki tüklerin soyu diğer milletleri de içine alıyosa sadece müslüman milletleri mi alıyo? çinlileri de almasın sakın sonra bi hristiyan bi ateist için dua etmiş olmuyo musun bu saçmalığına kahkaha atarak son noktayı koyuyorum adem a.s.da türktü değil mi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#221979 06-06-2007 18:03 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
asıl sen anlayamayacak kadar körü körüne bakıyosun ben yukarda sadece bir ırka dua edilmesinden bahsediyorum bütün müslümanlara dua etmek gerekir diyorum sen tutmuşsun türklerin soyu çok köklü ee işte tümünü kapsıyo bu dua... hadi ya peki tüklerin soyu diğer milletleri de içine alıyosa sadece müslüman milletleri mi alıyo? çinlileri de almasın sakın sonra bi hristiyan bi ateist için dua etmiş olmuyo musun bu saçmalığına kahkaha atarak son noktayı koyuyorum adem a.s.da türktü değil mi?


Bu Söz Söylendiği Zaman Türklerin İnancı GökTanrı İnancıydı.Yani Türkler Daha Müslümanlığı Kabul Etmemişlerdi.Umarım Anlamışsındır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Candy

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2571 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-06-2006 16:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222001 06-06-2007 18:38 GMT-1 saat    
Ama sen şimdiki zaman için söylüyorsun. "Tanrı Türk'ü korusun" diye. Ama unutmaki en son din İslamiyet. Şuan için onun kurallarına göre hareket etmek lazım.Allah vardır, birdir...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222010 06-06-2007 18:51 GMT-1 saat    
Candy Sende Biliyosun Atasözleri Değişmez.[Bu Konu Hakkında Son Yorumum .Fazla İrdelemeyin Boşuna Konuyu,Cevabını Belirttim]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


M_E_R_V_E

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 43 ileti
Yer:
İş: öğrenci
Kayıt: 08-12-2006 17:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222021 06-06-2007 19:01 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
yoksa fetullah gülen'nin tv kanalına çıkıp başörtüsü için teferruatdır diye fetva vermesi mi azalttı veya sona erdirdi?


Hoca efendi başörtüsü için teferruatdır demedi füruattır dedi bunu yanlış lanse etmeyin. Füruatın dilimizdeki günlük kullanımını teferruata karşılık getirdiler ne yazıkki. Dinimizde asıl olan amentüdür yani iman etmektir. Diğer amellerin ilim dilinde karşılığı asla göre füturattır. Tesettür olayınada bu açıdan bakarsak asla göre füturattır söylemi doğrudur.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222036 06-06-2007 19:26 GMT-1 saat    
Alıntı:
BalabaN :
Candy Sende Biliyosun Atasözleri Değişmez.[Bu Konu Hakkında Son Yorumum .Fazla İrdelemeyin Boşuna Konuyu,Cevabını Belirttim]


atasözünün tanımını sen bilmiyosun galiba atasözü ders niteliği taşımalıdır örnek ''ayağını yorganına göre uzat'' şimdi tanrı türkü korusun diye bi atasözü var ve sen bunu hangi manada kullanmaya çalışıyosun ve sende dedin henüz türklerin islamla tanışmadığı bir dönemden kalma kasma bence balaban istediğin sonuca ulaşamıyosun

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


memati_06

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 29 ileti
Yer:
İş: özel koruma
Kayıt: 25-05-2007 08:29

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222043 06-06-2007 19:35 GMT-1 saat    
ARKADAŞLAR TANRI TÜRKU KORUSUN ACIKLAMASINI YAPTIM YENI KONU ACTIM ORADA OKURSUNUZ TABI BİLMEYENLERE DİYORUM FAZLA SÖZE GEREK YOK KENDINIZI YORMAYIN

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222077 06-06-2007 23:03 GMT-1 saat    
memati_06 yuvarlandi...Kapagi=yani SanliTurku Buldu.... Tebrikler )))))))))))))

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

Candy

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2571 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-06-2006 16:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222096 07-06-2007 05:16 GMT-1 saat    
Ne demek atasözleri değişmez. Allah (C.C.)'ın kuralları mı ki değişmesin.
Atasözlerini de nitekim uyduranlar,söyleyenler insanlar değil mi?

Al işte değişmez dediğin atasözler ve birkaç çelişki :

1. 'Damlaya damlaya göl olur' / 'Taşima suyla değirmen dönmez'

2.. 'İyi insan lafın üstüne gelir' / 'İti an çomağı hazırla'

3.. 'Fazla mal göz çıkarmaz' / 'Azicik aşım ağrısız başım'

4.. ' Kervan yolda düzelir' / ' Balık baştan kokar'

5.. 'Bülbülün çektiği dili belası' / 'Bilmemek ayıp değil sormamak ayıp'

6.. 'Eğri otur doğru söyle' / 'Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar'

7.. 'Düşenin dostu olmaz' / 'Dost kara günde belli olur'

8.. 'Erken kalkan yol alır ' / 'Acele işe şeytan karışır'

09.. 'Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır' / 'Lafla peynir gemisi yürümez'

10.. 'Gün ola harman ola' / 'Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir"

11.. 'İyilik yap denize at' / 'Merhametten maraz doğar"

12.. 'Yüzü güzel olanın huyu da güzel olur' / 'Yüzü güzel olanı değil huyu güzel olanı sev"

13.. 'Akıl akıldan üstündür' / 'Aklın yolu birdir"

14.. 'Zorla güzellik olmaz' / 'Zora dağlar dayanmaz"

15.. 'İnsan kıymetini insan bilir' / 'İnsanoğlu çiğ süt emmiş"

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222098 07-06-2007 05:41 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
Alıntı:
BalabaN :
Candy Sende Biliyosun Atasözleri Değişmez.[Bu Konu Hakkında Son Yorumum .Fazla İrdelemeyin Boşuna Konuyu,Cevabını Belirttim]


atasözünün tanımını sen bilmiyosun galiba atasözü ders niteliği taşımalıdır örnek ''ayağını yorganına göre uzat'' şimdi tanrı türkü korusun diye bi atasözü var ve sen bunu hangi manada kullanmaya çalışıyosun ve sende dedin henüz türklerin islamla tanışmadığı bir dönemden kalma kasma bence balaban istediğin sonuca ulaşamıyosun


Sen Anlamak İstemiyosun Değil Mi.Atasözü ve Deyimler Değişmez.Bu Kadar Basit
Candy Hiç Okula Gitmedin Galiba,Ya Da Gittin Edebiyat Dersi Görmedin.Neyse Benden Duymuş Ol Atasözü ve Deyimler Değişmez.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222102 07-06-2007 06:24 GMT-1 saat    
balaban sen ne mezunusun? sana yukarda ne diyorum ben bak candy örneklerde varmiş atasözü ders niteliğinde öğütler barındırır tanrı türkü korusun bu sözün atasözü olması için içinde öğüt barındırması yol göstermesi lazım

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222103 07-06-2007 06:26 GMT-1 saat    
Tanrı Sözlük Anlamı:Kâinatta var olan her şeyi yaratan, koruyan, tek ve yüce varlık, Yaradan, Allah, Rab, İlah, Mevla, Halik, Hüda, Oğan.

Bu Seferden Anlamazsan Senin Türk Olduğundan Şüpheleneceğim

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sonraki Sayfa > 1 < [2]