Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Bahçeli:Mehmetçiğin Önünden Çekil

> 1 <

BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #222330 07-06-2007 12:39 GMT-1 saat    
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İnönü Stadında onbinlerin önünde hükümete yüklendi: Erdoğan'a Mehmetçiğin önünden çekil dedi!...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''AKP zihniyetinin terörle mücadele inisiyatifini yabancılara teslim ettiğini'' savunarak, ''Sorunun çözümünde bir yanda okyanus ötesi, diğer yanda Iraklı aşiret reisleri söz sahibi olmuştur. 600 yıl dünyayı titreten kudret, bir avuç eşkıyayı ininde yok etmek için şimdi icazet beklemektedir'' dedi.

Devlet Bahçeli, İstanbul Ülkü Ocaklarınca İstanbul'un fethinin 554. yıl dönümü nedeniyle İnönü Stadı'nda düzenlenen geceye katıldı. İnönü Stadı'nın hem oturak bölümü hem de saha içi bölümünün hınca hınç olması dikkat çekti. Bahçeli, Fetih Şöleni'nde yaptığı konuşmada, İstanbul'un fethinin sıradan bir olay olmadığını ifade etti. Bahçeli, fetih ile Türklerin Orta Asya'dan başlayan 500 yıllık yurt edinme sevdasının Avrupa içlerine doğru yöneldiğini ve İmparatorluğun genişleme istikametini netleştirdiğini söyledi.

Büyük ve güçlü imparatorluklar kuran Türklerin asırlarca tarihe yön verip, uluslararası kuralları koyan ve uygulatan güç olduğunu ve bu gücün Türk milletini 3 kıtada hükümran yaptığını anlatan Bahçeli, şöyle devam etti:
''Bu güç, içerisinden onlarca devlet çıkarmış, muazzam bir coğrafyayı ayakta tutmuştur. Bu güç Türk milletinin muhteşem mücadelesiyle Türkiye Cumhuriyeti devletini kurmuştur. Ancak ne üzücüdür ki, bugün küresel güç gösterenlerden oldukça uzaktayız. Bugün ulaştığımız seviyede ülkemiz sözü dinlenmez, yönetilen ile yönetenlerine güvenilmez bir ülke haline gelmiştir. Bağımsızlığı ve hürriyeti üzerine küresel senaryolar yazılmaktadır. Bir zamanların cihan devleti şimdi dar bir coğrafyaya, küçük bir ekonomiye, yozlaşmış bir kültürün içine sıkıştırılmak istenmektedir.''

Bahçeli, bugün karşılaşılan küresel tuzak ve oyunların başlangıcını 1453'te İstanbul'un fethinin ardından aramak gerektiğini kaydederek, bu tarihin Türk ve İslam medeniyetine yüz yıllar sürecek bir husumetin ve ön yargının da başlangıcı olduğunu söyledi.

''Fetih bizler için muhteşem bir dönemi ifade etmektedir. Ancak İstanbul'un Türklere geçişi yabancılar için asla unutamadıkları bir sarsıntı ve kaybın da başlangıç noktasıdır'' diyen Bahçeli, bu tarihten sonra Avrupa merkezli Türk ve İslam düşmanlığının dalga dalga yükseldiğini, Türkleri önce İstanbul'dan, sonra Anadolu'dan atabilmek için asırlardır bir mücadelenin sürdüğünü kaydetti.

-''VATAN TEHDİT ALTINDA''-

Bahçeli, İstanbul'u 1918'de işgal eden güçlerin şehri 1923'te terk ettiğinde, yarım kalmış emellerini vicdanlarında hep saklı tuttuklarını ifade ederek, şunları söyledi:
''Ne üzücüdür ki, fetihten yaklaşık 5.5 asır sonra işbirlikçi bir hükümetin teslimiyetiyle ülkemizin bütünlüğü, milletimizin birliği ve kardeşliği, vatanımızın bağımsızlığı ve milli bekamız tıpkı 91 yıl önceki İstanbul işgalinde olduğu gibi vahim bir sürece girmiş bulunmaktadır. Bugün bu tehlike yalnızca İstanbulumuzla sınırlı değildir. Tehdit bütün yurt sathına yayılmıştır. Vatan tehdit altındadır. Türk milliyetçilerinin milli coğrafya, milli varlık ve milli beka için duyduğu kaygılar ve tehditler 1919'lu işgal yıllarıyla örtüşmeye başlamıştır. Yine ilkesiz ve korkak bir zihniyet iktidardadır. Yine yabancı güçler iç işlerimize karışmaktadır. Yine gazete sütunlarında Ali Kemallerin yazıları vardır. Osmanlıyı yıkan küresel aktörler 84 yıl sonra yeni bir oyun için kendilerine yeni bir Damat Ferit hükümeti bulabilmişlerdir. Bu haysiyet yoksunu, garabet dönem, fethin 554. yıl dönümünde büyük Türk milletini surlara sıkışmış köhne Bizans'ın karanlık durumuna düşürmüştür.''

-''MEHMETÇİĞİN ÖNÜNDEN ÇEKİL''-

''İşbirlikçi iktidarın yönetiminde Avrupalı milletimizi, Ermeni tarihimizi, aşiret reisleri devletimizi sorgular hale gelmiştir'' diyen Bahçeli, şöyle devam etti:
''Her gün başka bir başkentten gelen taciz, azar, aşağılama ve alay, hükümet tarafından sineye çekilmiştir. 600 yıl dünyayı titreten kudret bir avuç eşkıyayı ininde yok etmek için şimdi icazet beklemektedir. Dün Girit'i elimizden çıkartan ihanet, bugün Kıbrıs'ta yaşanmaktadır. Dün Osmanlıyı yıkan kapitülasyonlar bugün küreselleşme adıyla karşımızdadır. Dün Balkanlarda sergilenen mezalim, bugün Ortadoğu'da tekrarlanmaktadır. Türkiye Irak'ta yeni bir oyunun ve oyalamanın içine itilmeye çalışılmaktadır. Küresel güçler, bölgemizde sergiledikleri yap-bozun eksik parçalarını tamamlamak için gereken zamanı doldurma çabasındadır.

AKP zihniyeti terörle mücadele inisiyatifini yabancılara teslim etmiştir. Sorunun çözümünde bir yanda okyanus ötesi, diğer yanda Iraklı aşiret reisleri söz sahibi olmuştur. Başbakan ve AKP ise hakaretleri sineye çekerek, milli şerefimiz üzerindeki duyarsızlığını sergilemekte ve ömrünü uzatabilmenin telaşını yaşamaktadır. Buradan Başbakana çağrıda bulunuyorum; bedelini kanla ödeyerek dalgalandırdığımız bayrağımızı nihayet Erzurum'da hatırladın. Bu senin için önemli bir aşamadır, devam et. Ancak bil ki, bayrağımızın dalgalanması gereken yer sadece Erzurum değil, öncelikle Kandil Dağı'dır. Birilerine verdiğin bir söz, yaptığın bir pazarlık yoksa, derhal Mehmetçiğin önünden çekil ve bayrağımızın dalgalanmasına engel olma. Devletimizin kudretini gölgeleme. Güdümlü diplomasiyi terk et. Brüksel'den önce Kandil'e bak. Lübnan'dan önce Kerkük'e bak.''

Bahçeli, Başbakan'ın bunların hiçbirisini yapamayacağını savunarak, ''Başımıza çuval geçirilirken de yapmadın. 5 polisimiz Irak'ta şehit edilirken de, aşiret reisleri tehdit ederken de yapmadın. Avrupa'da müzakere masalarında aşağılanırken de... Türkiye bunları yapabilmek için güçlü bir iktidar arıyor'' dedi.

Milliyetçilik yükselirken, iktidarın alçaldığını ve AKP'nin sonunun göründüğünü savunan Bahçeli, ''Geldikleri gibi gidecekler. Gittikleri yerde mutlaka hesap verecekler. Yanılıp da hala karanlık işlerin peşinde olanlar dikkat etsinler. Türk milleti AKP'nin teslimiyetçi zihniyetinden ibaret değildir. AKP'nin ve işbirlikçilerinin gösterdiği zafiyet, sizleri iştahlandırmasın. Yanlış hesap yapmayın. Biliniz ki bu davayı asla aşamazsınız, bu kaleyi asla geçemezsiniz. Gün yine milliyetçilerin günüdür'' diye konuştu.

-''60'INCI HÜKÜMET, MİLLİYETÇİ HAREKET''-

Bahçeli, İstanbul'un surlarında Ulubatlı Hasan'ın elindeki 3 hilalli bayrağın 23 Temmuz sabahı Ankara'da gururla dalgalanacağını belirterek, partililere, ''Bu kudret, bu inanç, bu yürek sende var. Yeter ki inan, yeter ki doğrul, yeter ki kendine dön'' diye seslendi.

Genel seçimler yaklaşırken, bir yol ayrımına gelen Türkiye'yi karar vermeye çağırdığını ifade eden Bahçeli, şunları söyledi:
''Ya kavga, gerginlik, kutuplaşma döngüsüne mahkum olarak siyasi çekişmelerle oyalanmaya devam edeceksiniz, ya da ilkeli, onurlu, uzlaştırıcı, kucaklaştırıcı bir milli idareyi tercih edeceksiniz. Ya bir lokma ekmek için boyun eğerek bir korkak ve tutsak olarak hayatınızı sürdüreceksiniz, ya da adil, bağımsız ve güçlü bir milli devlette alnı açık, başı dik insanlar olarak yaşayacaksınız. Ya kapınıza kadar gelen sadakalara razı olup vicdanlarınızı tutsak edeceksiniz, ya da müreffeh bir Türkiye'de helal kazançla alın terinizle kendi geleceğinizi belirleyeceksiniz. Ya dayatmalarla ve tavizlerle öz güvenini kaybetmiş bir ülkede yaşamayı içinize sindireceksiniz, ya da hür, bağımsız, haysiyetli ve kudretli, lider bir Türkiye'de yaşamayı seçeceksiniz. Ya ötekileri seçeceksiniz, ya da 'milliyetçi hareket' diyeceksiniz.

Tercihinizi yapınız, ya teslimiyetçilik, ya milliyetçilik. Tarihin Ulubatlı Hasan'ları sizsiniz. Milliyetçilik bayrağını yükseltiniz, burçlara korkmadan dikiniz. Kazanacağız, başaracağız, iktidara ulaşacağız. 60'ıncı hükümet, milliyetçi hareket.''

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞænlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 4 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 16-06-2007 05:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227067 16-06-2007 19:39 GMT-1 saat    
Amerika istedi diye iki kere dış ülkeye asker gönderen RTE kendi ülkesi için neden göndermiyor?İçerideki 5000 pkklıyla baş edemediğini söyleyerek acziyetini ortaya koyan RTE üstüne üstlük terörün kaynağı olan k.ıraka asker göndermekten çekindiğini ifade ediyor.Sen terörün kaynağı olan yerden terörün kökünü kazımazasan Türkiyedeki terörü bitirsen dahi bitmez bu kan.Bunu RTE bilmiyor mu acaba.Barzani abisi kızar belki o yüzdens öylemiştir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227715 17-06-2007 23:46 GMT-1 saat    
BU Bahceli bagira bagira sesi kisildi zavalli Adamin...

Yardimcisi yokmu? yerine konussa )))))

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227772 18-06-2007 05:49 GMT-1 saat    
Adam sizin gibi insanlara birşeyler anlatmak istiyor siz gelin dalga geçin.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Gilde

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 360 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 29-04-2007 20:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228212 18-06-2007 14:12 GMT-1 saat    
ŞænlıTürk yorum yazmaktan bile acizsin RTE ne oluyor?üşeniyorsan tamamını yazmaya o zaman hic yorum yapma ülkenin başbakanına saygısı olmayanın onu ıktidar yapan milyonlarca insana da saygısızlık yapmış olur.
cevresine büyüklerine saygısı olmayan bir insanın ülkeye ne gibi bir faydası olabilirki yaptığın yorumları şiddetle kınıyorum.
konuya gelince bu acıklamaları yapan kişini gecmişide temiz olsa bari onuda gördük iktidarlığını ülkeye en ufak bir faydası bile olmadı partisiniş resmen ecevitlerin emrine vermişti bakanları ülkeyi dolandırdı, apo nun asılmaması ıcın imza bile attılar bunları ne cabuk unuttularda hükümeti eleştiriyor?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228269 18-06-2007 16:11 GMT-1 saat    
Bu açıklamaları yapan kişini geçmişinde hiçbir kara leke yoktur.Bakanları ülkeyi dolandırdı derken koray aydından bahsediyorsan bu idddianın doğru olup olmadığı kesin değil.Sadece bir iddia ve kanıtlanmadan da kimseyi suçlayamazsın.İdam konusuna gelince de mhp'nin bütün vekilleri idamın kaldırılmasına hayır dedi.Yalnız diğer partiler(akp'de dahil) idamın kaldırılması için ittifak yapınca meclisten evet oyu çıktı.Meclisten oy çıktıktan sonra Bahçeli çaresiz imza atmak zorunda kaldı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228282 18-06-2007 16:23 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
Bu açıklamaları yapan kişini geçmişinde hiçbir kara leke yoktur.Bakanları ülkeyi dolandırdı derken koray aydından bahsediyorsan bu idddianın doğru olup olmadığı kesin değil.Sadece bir iddia ve kanıtlanmadan da kimseyi suçlayamazsın.İdam konusuna gelince de mhp'nin bütün vekilleri idamın kaldırılmasına hayır dedi.Yalnız diğer partiler(akp'de dahil) idamın kaldırılması için ittifak yapınca meclisten evet oyu çıktı.Meclisten oy çıktıktan sonra Bahçeli çaresiz imza atmak zorunda kaldı.


akp de dahil mi
maşallah ne kadar da siyasetle içli dışlısınız.tebrik ederim
küçük ber hatırlatma:
ÖZGÜRLÜKLERİ KORUMA AVRUPA SÖZLEŞMESİNE ÖLÜM
CEZASININ KALDIRILMASINA DAİR EK 6 NOLU

PROTOKOLUN ONAYLANMASININ UYGUN

BULUNDUĞU HAKKINDA KANUN


Kanun No. 4913
Kabul Tarihi : 26.6.2003
Resmi Gazete Tarihi 01/07/2003
Resmi Gazete Numarası 25155


ak parti iktidara 3 kasımdan sonra geldi...sayın çok bilmiş kardeşlerimiz

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228291 18-06-2007 16:34 GMT-1 saat    
Bir dahi kardeşimiz gelip bizi aydınlattı.

İdamın kaldırılması için "kabul" oyu kullanan AKP milletvekilleri
Dengir Mir Fırat Sait Açba Mahmut Göksu Mehmet Özyol Akif Gülle İsmail Özgün Mahfuz Güler Zeki Ergezen İsmail Alptekin Faruk Çelik Mehmet Altan Ertuğrul Yalçınbayır Osman Aslan Nurettin Aktaş Tevhit Karakaya Ali Er Abdülkadir Aksu Mustafa Baş Ali Coşkun Hüseyin Kansu Mehmel Ali Şahin Nevzat Yalçıntaş Abdullah Gül Salih Kapusuz Mehmet Vecdi Gönül Osman Pepe Remzi Çetin Özkan Öksüz Avni Doğan Ali Sezal Sabahattin Yıldız Eyüp Fatsa Musa Uzunkaya Ahmet Nurettin Aydın Abdüllatif Şener M.Ergün Dağcıoğlu Yahya Akman Zülfikar İzol Maliki Ejder Arvas Hüseyin Çelik İlyas Arslan Mehmet Çiçek Ramazan Toprak Kemal Albayrak Abdullah Veli Seyda Şükrü Ünal


Meclisten karar çıktıktan sonra Bahçeli protokole imza atsa ne atmasa ne?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228300 18-06-2007 16:47 GMT-1 saat    
senin aklına şaşarım...
gidin hem pkk üzerinden siyaset yapın.apo size verilincede süt dökmüş kediye dönün.onu asmayın sonrada oraya buraya suçu atın...

meclis kayıtlarında '' Kabul Tarihi : 26.6.2003 '' itibari ile ak parti diye bir parti bulunmamaktadır.
''Meclisten karar çıktıktan sonra Bahçeli protokole imza atsa ne atmasa ne? '' çokta iyi duygu sömürüsü yapmayı bilirsiniz.bahçeli ne yapsaydı diye duygulandırdın beni ağlayacam nerdeyse...ben sana söylüyeyim ülkücüye yakışır bir şekilde onurlu bir duruş gösterseydi halk ta onu seçimde tek parti olarak başa getirirdi onu sandığa gömmezdi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

ülkücü

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 24 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 31-03-2007 16:41

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228318 18-06-2007 17:12 GMT-1 saat    
bakın bu adamla dalga geçmeyin öyle gülücük mülücük de atmayın benim tepemin tasınıda attırmayın

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228323 18-06-2007 17:15 GMT-1 saat    
anlamadım kardeş birazaçık konuş lütfen

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228626 19-06-2007 09:47 GMT-1 saat    
kafanın tası atıyorsa kafana sıkayım bi daha atmaz

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228641 19-06-2007 10:14 GMT-1 saat    
Gülmekten Yorum Yazamıyorum Whitewolf Kafaya Sıkacakmış,Su Tabancasıyla Mı? Senin Gibiler Yüzünden Ocakların Adı Çıktı.Siyasetten Anlamazsınız,Artis Artis Tehdit Edersiniz.Birileri Seni Doldurmuş Galiba.Bahçeli Kötü,Mhp Kötü Gibi.Bu Arada Hala Gülüyorum Kafaya Sıkacakmış Sanal Alemde Kafaya Sıkan Sıkana Klavye Delikanlılığı

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228952 19-06-2007 15:53 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
Adam sizin gibi insanlara birşeyler anlatmak istiyor siz gelin dalga geçin.


Bu adam SAnliTurkmu? Seninde sesini kesmisler Vah Vah)))))

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229045 19-06-2007 19:11 GMT-1 saat    
adaletinreisi o zaman tayyip milletvkili değildi ve mecliste olan akpli milletvekillerine talimat verdi ve aponun asılmaması için bu akp milletvekilleri oy kullandı.

Sezen ben Bahçeli'den bahsetmiştim.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


wanted_90

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1290 ileti
Yer: İzmirrrrrr
İş: ögrenci
Kayıt: 20-03-2006 17:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229048 19-06-2007 19:23 GMT-1 saat    
ya ne tartışıosunuzki :) 22 temmuzda konuşuruz bol bol

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229055 19-06-2007 19:44 GMT-1 saat    
O zaman arkadaşların foruma girmeye yüzleri kalacak mı acaba?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


wanted_90

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1290 ileti
Yer: İzmirrrrrr
İş: ögrenci
Kayıt: 20-03-2006 17:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229058 19-06-2007 19:56 GMT-1 saat    
nie mhpnin ikdara çıkcanımı düşünüosun :)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229059 19-06-2007 19:57 GMT-1 saat    
senin gibi kapıdan kovulup bacadan giren ve aynı söylemlerini yineleyecek kadar yüzsüz birine bırakmayız siteyi için rahat olsun 22 temmuzda bakalım senin bu haykırışların nerelere ulaşmış onu da görücez

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229439 20-06-2007 12:46 GMT-1 saat    
Alıntı:
BalabaN :
Gülmekten Yorum Yazamıyorum Whitewolf Kafaya Sıkacakmış,Su Tabancasıyla Mı? Senin Gibiler Yüzünden Ocakların Adı Çıktı.Siyasetten Anlamazsınız,Artis Artis Tehdit Edersiniz.Birileri Seni Doldurmuş Galiba.Bahçeli Kötü,Mhp Kötü Gibi.Bu Arada Hala Gülüyorum Kafaya Sıkacakmış Sanal Alemde Kafaya Sıkan Sıkana Klavye Delikanlılığı


gel koçum elazığada su tabancasımı yoksa boncuklu tabancamı öğreteyim sana

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229598 20-06-2007 15:45 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
senin gibi kapıdan kovulup bacadan giren ve aynı söylemlerini yineleyecek kadar yüzsüz birine bırakmayız siteyi için rahat olsun 22 temmuzda bakalım senin bu haykırışların nerelere ulaşmış onu da görücez


Yüzsüzlüğü senden öğrendik taklit ediyoruz.

Benim haykırışlarım nerelere ulaştı bilmiyorum ama Bahçeli'nin haykırışlarıyla verdiği mesajlar bütün Türkiye'ye ulaştı.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229627 20-06-2007 16:40 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
Alıntı:
hedehödö :
senin gibi kapıdan kovulup bacadan giren ve aynı söylemlerini yineleyecek kadar yüzsüz birine bırakmayız siteyi için rahat olsun 22 temmuzda bakalım senin bu haykırışların nerelere ulaşmış onu da görücez


Yüzsüzlüğü senden öğrendik taklit ediyoruz.

Benim haykırışlarım nerelere ulaştı bilmiyorum ama Bahçeli'nin haykırışlarıyla verdiği mesajlar bütün Türkiye'ye ulaştı.


seninde dediğin gibi hayatın taklitten ibaret hasılı copy paste... ömrün boyunca bir taklit olucaksın hiç bir zaman bir gerçeğe dönüşemiyeceksin gerçek bir vatan sever mesela ama sen kendin dedin sen sadece bi taklitsin! yani sahte!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229725 20-06-2007 19:17 GMT-1 saat    
Yüzsüzlüğünü taklit diyoruz dedik hayatın taklit diyerek başladı söze.Senin anlaman ancak bu kadar kıt olurdu zaten ben kime anlatıyorum.Senin taklidini yaparak sana kendi halini gösteriyorum.Hoşuna gitmedi mi?

Vatansever kardeşimiz içimi biliyormuşta benim ne olduğumu şıp diye çözerek gerçek bir vatansever olmadığımızı bize anlatıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229780 20-06-2007 23:05 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
O zaman arkadaşların foruma girmeye yüzleri kalacak mı acaba?


Eyer Bahceli secilmesse varya...Ulkucumusun Nesin..Hani O Kapsama Alanini SAvunuyorSun ya...Bunun Uzerine yemin et. Sen girmiceksin FORMA !

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230308 21-06-2007 17:55 GMT-1 saat    
sizin vatan severliğiniz ancak ülkücüyüm demekle olur daha hiçbir cefa görmeden kendini ezdirmeden bahçeli gibi bi adamı mhp ya yakıştıran sizler oldukça emin olun ne mhp bi yerlere gelir nede siz vatansever olursunuz vatanseverlik boş lafla olmaz

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230822 22-06-2007 18:19 GMT-1 saat    
Alıntı:
Eyer Bahceli secilmesse varya...Ulkucumusun Nesin..Hani O Kapsama Alanini SAvunuyorSun ya...Bunun Uzerine yemin et. Sen girmiceksin FORMA !

Kendimi gerçekleri anlatmakla mükellef buluyorum ve hiçbir zaman susmayacağım.
Alıntı:
sizin vatan severliğiniz ancak ülkücüyüm demekle olur daha hiçbir cefa görmeden kendini ezdirmeden bahçeli gibi bi adamı mhp ya yakıştıran sizler oldukça emin olun ne mhp bi yerlere gelir nede siz vatansever olursunuz vatanseverlik boş lafla olmaz

Nasıl bir forum bu anlayamadım gitti.Biri gelip benim vatansever olmadığımı söyler biri gelip sadece mhp yi destekliyorum diye ülkücü olmadığımı söyler(ülkücülerin çoğu mhplidir).Ben sizin kırk yıllık dostunuzmuyumda benim ne olduğumu bana anlatıyorsunuz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230860 22-06-2007 19:17 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
Alıntı:
Eyer Bahceli secilmesse varya...Ulkucumusun Nesin..Hani O Kapsama Alanini SAvunuyorSun ya...Bunun Uzerine yemin et. Sen girmiceksin FORMA !

Kendimi gerçekleri anlatmakla mükellef buluyorum ve hiçbir zaman susmayacağım.
Alıntı:
sizin vatan severliğiniz ancak ülkücüyüm demekle olur daha hiçbir cefa görmeden kendini ezdirmeden bahçeli gibi bi adamı mhp ya yakıştıran sizler oldukça emin olun ne mhp bi yerlere gelir nede siz vatansever olursunuz vatanseverlik boş lafla olmaz

Nasıl bir forum bu anlayamadım gitti.Biri gelip benim vatansever olmadığımı söyler biri gelip sadece mhp yi destekliyorum diye ülkücü olmadığımı söyler(ülkücülerin çoğu mhplidir).Ben sizin kırk yıllık dostunuzmuyumda benim ne olduğumu bana anlatıyorsunuz.


Seninde 2 lafından biri Tayyip Erdoğan, o kadar biliyorsun bu adamı madem bu kadar zikrettiğine göre neden ve nasıl hapse mahkum kaldığını anlatırmısın evveldeki yıllarda?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230869 22-06-2007 19:25 GMT-1 saat    
Söylediği güzel sözlerinden dolayı haksız yere!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <