Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Cevaplarınız “Evet” ise AKP'ye oy verin

> 1 <

BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #222348 07-06-2007 12:58 GMT-1 saat    
Cevaplarınız “Evet” ise AKP'ye oy verin


· ABD Başkanı Bush “Tanrı beni bir ilahi misyon ile görevlendirdi, bu bir haçlı seferi, ya benimlesiniz ya karşımda” diyerek İslam coğrafyasına BOP kisvesi altında bir dizi kanlı operasyon başlatmıştır. Siz böyle bir zihniyete yardım ve yataklık eder misiniz?

· Başbakan R. Tayyip Erdoğan, İtalyan Başbakanı Berlusconi ve Yemen Devlet Başkanı Ali Abdullah Salih ile birlikte BOP inisiyatifinin eş başkanlığına seçildi. Siz bu haçlı seferinde, bir Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının böyle bir görev almasını içinize sindirebiliyor musunuz?


AYRIŞMA
· Bunlar, yani AKP tepe yönetimi, önce yola çıkarlarken, yani, Milli Görüş gömleğini çıkarırlarken gerekçe olarak “Bizim medeniyetimiz batı medeniyeti karşısında yenildi” dediler. Siz böyle bir yenilgi kabul ediyor musunuz?
· Tayyip Erdoğan'ın Ramazan'da beraber öğle yemeği yediği ve gelininin elini öptürdüğü İtalyan Başbakanı Berlusconi de: “Batı medeniyetinin İslam medeniyetini alt ettiğini” ifade ediyor. Siz buna katılıyor musunuz?
· TAYYİP ERDOĞAN: Milli Görüş içerisindeki yıllarını kastederek “30 yıldır komplo teorileriyle aldatıldık”, “Referansımız İslam değildir”, “Faiz dünya gerçeğidir” dedi. Sonra da gidip global elitlerle ve ırkçı emperyalistlerle birlik oldu. Siz bu dönüşün doğru olduğuna inanıyor musunuz?

IRAK-ABD
· ABD Başkanı Bush “Tanrı beni bir ilahi misyon ile görevlendirdi, bu bir haçlı seferi, ya benimlesiniz ya karşımda” diyerek İslam coğrafyasına BOP kisvesi altında bir dizi kanlı operasyon başlatmıştır. Siz böyle bir zihniyete yardım ve yataklık eder misiniz?
· Başbakan R. Tayyip Erdoğan, İtalyan Başbakanı Berlusconi ve Yemen Devlet Başkanı Ali Abdullah Salih ile birlikte BOP inisiyatifinin eş başkanlığına seçildi. Siz bu haçlı seferinde, bir Türkiye Cumhuriyeti Başbakanının böyle bir görev almasını içinize sindirebiliyor musunuz?
· Yahudi lobilerinden üstün cesaret ödülü de alan Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan, Türk halkının yüzde 94'ünün Irak işgaline karşı çıkmasına rağmen;o Bu işgale yardım ve yataklık etti,o “Amerikan askerlerinin sağ salim eve dönmeleri için” dua etti,o Iraklı kardeşlerimizin ve Mehmetçiğin kanı üzerinden çirkin kredi pazarlığı yaptı,o “Orada bir pasta var, biz de pastadan pay alacağız” dedi.Komşu ülkelerdeki müslüman kardeşlerimizin kanı akıtılmak için planlar yapılırken, bu planlara yardım ve yataklık etmek, kardeşliğe, insan haklarına, komşuluğa, aziz milletimizin şanlı tarihine yakışır mı?
· Bu arada 6 Temmuz 2003'de ABD askerleri Kuzey Irak'ın Süleymaniye kentinde 11 Türk askerini, başlarına çuval geçirip ellerini arkadan bağlayarak göz altına alınca, başbakan Erdoğan'a yöneltilen “nota gönderecek misiniz?” sorusuna karşı “Ne notası, müzik notası mı?” cevabı veriyordu. Sonra da “ABD bizim stratejik müttefikimizdir” diyordu. Böyle gayri ciddi ve çekingen bir cevabı bir başbakana yakıştırabiliyor musunuz?
· ABD'de değişik mahfillerde müslümanlara ve Kur'an-ı Kerim'e hakaret edilirken, hatta bir temsilciler meclisi üyesi, Kabe-i Muazzamanın bile bombalanmasını önerirken, ABD büyükelçisinin “Amerikan mallarını boykot edenlerin başı ezilmeli” derken, hükümetin “ABD stratejik müttefikimizdir” diyerek olaylar karşısında sessiz ve duyarsız kalmasını kabul edebiliyor musunuz?

AB
· Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, AB'yi kastederek: “Hepimiz Bizans'ın çocuklarıyız” dedi. Siz Bizans'ın çocukları mısınız?
· TAYYİP ERDOĞAN ve ABDULLAH GÜL, kısmi egemenlik devrini de içeren AB anayasasına 29 Ekim 2004 tarihinde, tam da bağımsızlığımızı ilan ettiğimiz 29 Ekim 1923'ün 82. yıldönümünde, “bütün Türkler yokedilmeden Hristiyan dünyası rahat etmeyecek” diyen Papa Cixtus'un heykeli altında yani manevi huzurunda imza attılar. Akabinde, Papa'nın ölümünde bayraklarımızı yarıya indirdiler. Yeni papayı ülkemize çağırdılar ve hatta, Ayasofya Camiinde dua etmesi için formül arıyorlar. Egemenliğin gerçek sahibi olan sizler bu imzayı ve hareketleri onaylıyor musunuz?
· Abdullah Gül'e Brüksel'de AB yetkilileri “Hutbelerinizde, Allah indinde tek din İslam'dır demeyin” dediler. O da cevap veremedi. Siz, değil bir ayetin, Kur'anı Kerim'in 1 harfini bile AB için feda edilmesine razı mısınız?
· AB'de bu işin başını çeken Fransa, Hollanda gibi ülkelerin AB anayasasına ve Türkiye'ye hayır demeleri karşısında AB siyasi birliği fiilen sona ermiştir. Fransa'daki son olaylar ile birlikte, bu medeniyetin içyüzü iyice ortaya çıkmıştır. Hükümetin hala AB kapılarında “n'olur bizi alın” diye yalvarmasını ve her türlü tavizi vermek istemelerini içinize sindirebiliyor musunuz?

KIBRIS
AKP'nin yanlış Kıbrıs politikaları neticesinde Kıbrıs'ı masa başında kaybediyoruz. Şimdi, siz, bu vatanın gerçek sahipleri, Kıbrıs'ın Rumlara verilmesine veya Kıbrıs'da ABD'ye bir üs verilmesine razı mısınız?

ERMENİLER
· AB ve ABD sürekli Ermenilerin tarafını tutarak onları Türkiye aleyhine cesaretlendirirken, soykırım kararları alırlarken, bilim adamlarımızı kırmızı bültenlerle arattırırlarken, AKP hükümetinin bütün bu olaylar karşısında – diğer bir ifade ile dedelerimize, ceddimize katil diyenler karşısında - sessiz ve pasif kalmasını onaylıyor musunuz?

ÇEŞİTLİ-DIŞ POLİTİK
· GAP Bölgesi sularının, İsrail ve komşularının emrinde bir uluslararası yönetime devredilmesini kabul eder misiniz?
· Patrikanenin Vatikanlaştırılmasını kabul eder misiniz?
· İHL'ler kapatılırken, Ruhban Okulu'nun açılmasını ister misiniz?
· Manavgat suyunu İsrail'e peşkeş çekenleri affedebilecek misiniz?

EKONOMİ - IMF
· Tayyip Erdoğan'ın işsizlere: “Taşı sık suyunu iç demesi”,
· Memurlar hak isteyince, “Meydanlar boş gidin hakkınızı arayın” demesi,
· Su paralarından yakınan vatandaşlara: “Siz de suyu az için” demesi,
· Çiftçiler hallerinden şikayet edince “Bu millet sizi mi doyuracak”, “Gözünüzü toprak doyursun” demesi bir başbakana yakışır mı?
· Onmilyonlarca insan açlık sınırı altında yaşarken, AKP Hükümetinin yüksek faizlerle Rantiyeciyi beslemesini doğru buluyor musunuz?
· Dün IMF'nin karşısında dik duracağız diyen, ancak bugün IMF ameliyat masasına dümdüz yatmış ve uluslararası tekelci sermayeye teslim olmuş olan AKP'nin ekonomi politikalarını başarılı buluyor musunuz?
· Özelleştirme adı altında, Tüpraş, Telekom, Petkim, Erdemir, İsdemir, Seydişehir alüminyum, Batman petrol rafinerisi gibi stratejik veya kar eden kuruluşların yabancılara peşkeş çekilmesine razı mısınız?
· Benim görevim “Türkiye'yi satmak” diyen bir pazarlamacıyı başbakan olarak görmek istiyor musunuz?
· İşsizlik, açlık, geçim sıkıntısı ve devletin borçları hızla artarken, Tayyip Erdoğan'ın çıkıp da “ekonomi iyiye gidiyor” demesine inanıyor musunuz?
· Ülkeyi, uluslararası tekelci sermayeye teslim eden, siyonistlere ve emperyalistlere yardım eden birini başbakanlık koltuğunda görmek istiyor musunuz?

İÇ POLİTİKA
· Ülkemizde inançlar üzerine baskılar sürerken, misyoner faaliyetlerinin önünü açan bir hükümet istiyor musunuz?
· Sadece ideolojisinden değil, her türlü sözünden dönen bir hükümet istiyor musunuz?
· Gerek başörtüsü ve gerekse İHL ile ilgili konularda, “bunlar bizim önceliklerimiz değildir”, “bedel ödemeye hazır değilim” diyen, “acele giden ecele gider” diye kendi makamından başka bir şey düşünemeyen, kendi memuru YÖK karşısında süklüm püklüm olan bir hükümet istiyor musunuz?
· Başörtüsü yasağını sürücü kurslarına kadar yaygınlaştıran ve komşu çocuklarına evinde kur'an öğretenlere hapis cezası getiren, ezan sesini kısan bir zihniyeti iktidarda görmek istiyor musunuz?
· Denklik, vakıfların kapatılması ve 8 yıllık başarısız eğitim, ve üniversiteye girişteki katsayı zulmü konusunda hiçbir şey yapamayan ve yapmak niyeti de olmayan aciz bir hükümet istiyor musunuz?
· Bir yandan MGV kapatılırken, diğer yandan homolara, lezbiyenlere, gaylara dernek açan bir zihniyeti iktidarda görmek istiyor musunuz?
· Sizler, şehit kanıyla sulanmış bu vatan topraklarını parayla satan bir anlayışı iktidarda görmek istiyor musunuz?
· Sizler, yabancı unsurlar ülkemizde cirit atarlarken, kensini mecnun gibi dünyanın orasında burasında dolaşan turist bir başbakan istiyor musunuz?
· Kısacası, artık sizler “yapmak istiyoruz ama bize yaptırmıyorlar” diye ağlayan, tek başına iktidar olmasına karşın muktedir olmasını beceremeyen bir hükümet istiyor musunuz?
· Kendi milli kurumlarını, kapalı kapılar ardında “yabancılara” şikayet eden bir zihniyeti iktidarda görmek istiyor musunuz?

· HÜLASA, IMF VE DIŞ MİHRAKLARIN GÜDÜMÜNDEKİ BU HÜKÜMET,
o İnsanımızı işsiz bırakıyor,
o Aç bırakıyor,
o Devleti borca esir ediyor ve
o İnsanlarımızın inancından uzaklaştırılmasına göz yumuyor, alet oluyor.
o Ülkemizi 2. Sevr'e doğru sürüklüyor. BÖYLECE BU HÜKÜMET, HALKIN VE MİLLETİN LEHİNE HİÇBİR İLERİ ADIM ATAMIYOR. SÜREKLİ GERİ ADIM ATIYOR. Siz böyle, halkına sırtını dönen ve geri vitese takmış bir İKTİDAR istiyor musunuz?
· BUNLAR IMF'DEN KORKUYORLAR, SİZ IMF'DEN KORKUYOR MUSUNUZ?
o PEKİ, IMF'DEN KORKAN BİR HÜKÜMET İSTİYOR MUSUNUZ?
· BUNLAR ABD'DEN KORKUYORLAR, SİZ ABD'DEN KORKUYOR MUSUNUZ?
o ABD'DEN KORKAN BİR HÜKÜMET İSTİYOR MUSUNUZ?
· BUNLAR ÜLKEYİ AB'YE TESLİM ETMEK İSTİYORLAR. SİZ, ÜLKEMİZİ MASA BAŞINDA AB'YE TESLİM EDER MİSİNİZ?
o ÜLKEMİZİ MASA BAŞINDA AB'YE TESLİM EDEN BİR HÜKÜMET İSTİYOR MUSUNUZ? Cevaplarınız “Hayır” ise yapılacak iş, 22 Temmuz Pazar Günü “LİDER ÜLKE TÜRKİYE" sevdası ile oy kullanmaktır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222530 07-06-2007 16:42 GMT-1 saat    
herzamanki gibi psikolojik savaş...ve ben yine okumadan cevap veriyorum... kime ve neden oy verelim bizi aydınlatırmısın

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222740 08-06-2007 08:40 GMT-1 saat    
Akplilerin okuyup cevap vermeye cesaret edememesi bizi sevindiriyor.

"Evet evet bizim aradığımız böyle bir hükümet başımızda hainleri teslimiyetçileri terörist destekçilerini istiyoruz."

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222779 08-06-2007 11:40 GMT-1 saat    
sana sadece gülüyorum.ben ak partili falan değilim.ama yiğidi öldür ama hakkını yeme demiş atalarımız.sizin şuan yaptığınız
çamur at tutmazsa izi kalır politikası.mhp ynin iktidarını da gördük.gittiniz sol partiye köle ettiniz kendinizi.anap ı dyp yi de gördük chp yi de gördük ve diğerlerini...bunların arasında en iyi hiç şüphesiz ak parti idi her ne kadar ak partili olmasakkta yiğide hakkını vermek gerek.siz çamur atmaya devam edebilirsiniz.o haberlerini takip edip gelip burda kuru kuruya milliyetçilşik yaptığınız gazetelerin birini biraz araştırdım o da ne bide baktım bi haber ''halk mhp-chp'' ortaklığını istiyor.diye yani niyetleri belli oluyor.bunların ideoloji ilede uzak yakın alakaları kalmamış.madem sol bir partiye destek vereceksin ne diye mhp kuruldu.chp 80 yılldır var ona üye olsaydıya milliyetçiler.ama ne yaptı rahmetli ülküdaş büyüklerimiz bu ülke solcuların komünistlerin eline geçmesin diye bu partiyi kurdular.ama gel görki parti nerden nereye geldi.ah rahmetli başbuğ sağ olsaydıda şimdiki milliyetçi geçinen türkücüleri görseydi...hepinizi dar ağacında sallandırırdı alimallah

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222785 08-06-2007 12:07 GMT-1 saat    
Ak partili değilsinde akpartiye oy vermeyecek misin?Sen önce yukarıdakileri cavapla bakalım.Yiğidin hakkını yememk istiyorsan MHP sana kucak açmış bekliyor.Ama sizde o kafa nerede.Tayyip zihniyeti işte "Ne Mutlu Türküm Diyene." demekten acizsiniz.Çamur atıyorsunuz diyorsun ama şinmdiye kadar kadar akpnin kirli çamaşırlarını döktüğümüzde cevap verebildiğinizi görmedim.Tek yaptığınız ben akpye oy verecem bu yazılanlar iftira demek.Ağzınızdan çıkan tek kelime bu.MHP ye gelincede tek dediğiniz sol partiyle koalisyon kurdu.Sadece bunun için mi küstünüz MHP'ye?Hadi bende diyorum AKPde kendini amerikaya köle etti.Sen o haberi okudun diye MHPnin chp ile birlik kurmak istediği anlamına mı geliyor?Halk akpye olan bıkkınlığından milliyetçi olan MHP ve millliyetçi gözüken chpye sarılmış.Alparslan Türkeş şimdi olsaydı Bahçeli kadar soğukkanlı davranmayıp orduya baskı yapardı.
Sizi hala anlamak mümkün değil.Yukarıdaki yazılara cevap vermeden bize taş atmaya çalışıyorsun.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222793 08-06-2007 12:37 GMT-1 saat    
Alparslan Türkeş şimdi olsaydı Bahçeli kadar soğukkanlı davranmayıp orduya baskı yapardı.

Ozaman Ordu napardi ))))))))))

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222837 08-06-2007 13:57 GMT-1 saat    
Alıntı:
Ozaman Ordu napardi


Bilemeyiz.

Sezen senin cevabını alamadık.Yoksa sende mi evet diyorsun?

Tabi ya İNADINA AKEPE!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222846 08-06-2007 14:22 GMT-1 saat    
Hemde oyle bir Inatki. )))ama onemli Olan Hak eden/ i$ini Yapan sonuna kadar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah

truncu

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 384 ileti
Yer:
İş: stilist
Kayıt: 19-05-2007 14:02

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#222848 08-06-2007 14:24 GMT-1 saat    
AKEPE değilll AKP

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


adaletinreisi

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2427 ileti
Yer: komuta merkezi
İş: TeşkilatiEsasiye
Kayıt: 25-06-2006 06:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#223171 09-06-2007 05:21 GMT-1 saat    
ak parti...
şanlı türk kardeşim sana bi şey demiyorum...büyüyünce anlarsın... bu arada senin le her türlü konuda tartışmaya hazırım ama burası yeri değil.hem bazı şeyler vardır bunları herkesin bilmesine gerek yoktur.o yüzden bir ara msn den bilahare tartışırız

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Devlet-i Ebed Müddet

whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#223504 09-06-2007 14:38 GMT-1 saat    
akp ye oy verenlerden olmayacğım zaten hiçbir partiye oy vermeyecem benim merak ettiğim mhp gelirse devlet bahçeli gibi bir adamla neler yapacak ?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#223549 09-06-2007 16:24 GMT-1 saat    
1.Teşkilat-ı Esasiye doğruların konuşulduğu Ciddi bir bölümdür.
2.Siyasetin olmaması gereken ve eğer siyaset varsa bile kesinlikle yanlışların yazılmaması gereken bir bölümdür.
3.Burası copy/past bölünü değildir gerçekten bilenlerin değerlendirme yaptığı bir bölümdür.

· Benim görevim “Türkiye'yi satmak” diyen bir pazarlamacıyı başbakan olarak görmek istiyor musunuz?

Bunun ses kaydını yada görüntüsünü bulmassan banlanıcaksın, hiç bir itiraz kabul edilmeyecektir. (bknz madde 3.)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#223677 10-06-2007 04:54 GMT-1 saat    
· ABD Başkanı Bush “Tanrı beni bir ilahi misyon ile görevlendirdi, bu bir haçlı seferi, ya benimlesiniz ya karşımda” diyerek İslam coğrafyasına BOP kisvesi altında bir dizi kanlı operasyon başlatmıştır. Siz böyle bir zihniyete yardım ve yataklık eder misiniz?

Bop eşbaşkanıyım diyen Tayyip acaba haçlı sefelerine ortak mı oluyor?Acaba Amerika'nın İsrail'in katliamlarına ortak mı oluyor?Adam açık açık size "ben hainin" diyor siz hayır hain değilsiniz siz Türkiye'yi yükselttiniz diyorsunuz.Ben ne diyebilirim?


Benim görevim “Türkiye'yi satmak”

Bu söz büyük ihtimal yaptıklarına bakılarak yazılmıştır.Yani Tayyip söyledi diye değilde Türkiye'yi satıyor anlamındadır.Bu söz doğruysada Tayyib'in bop eşbaşkanıyım diyecek kadar yüzsüzlüğü var zaten bunuda diyebilir.

rapisyan istersen bu konuyu da siyasete taşı.

Alıntı:
büyüyünce anlarsın...
Neyse siz zaten bunlara çoktan "EVET" demişsiniz.Kusura bakmayın ben büyük olsamda küçük olsamda bunlara evet diyemem.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#225009 13-06-2007 11:04 GMT-1 saat    
ŞanlıTürk bu sualimin cevabı değil ayrıca konuları çok farklı yere çekmeyin siyaset yapsam bende emin olun alasını yaparım burda.

Kısaca söylenen şeylerin bir çoğunun çelişkili sorular olduğu apaçık ben sadece birini ele aldım bu sorular Türkiyeyi savaşa sürükleyecek sözler bizim askerimizle kimse başka bir kimseye artislik taslayamaz bunlarıda siyaset aracı olarak kullanmak ancak cahil bir insanın sözleridir. (Ne yani savaşmı yapalım bunumu istiyorsunuz?)


Evet ses kaydını yada görüntüsünü istiyorum Balaban aksi taktirde mecburi görevimi yapıp banlamak zorunda kalıcağım.

ABD başkanı birşeyler söylemiş neden bunları sanki Tayyip Erdoğan söylemiş gibi lanse ediyorsunuz.

Cevaplarının Evet ise Akp'ye oy verin şeklindeki bir konu başlığı bana kalırsa Siyaset'e bile atılamıyacak iğrenç bir başlık ama ben görevimi yaparak konuyu oraya taşıyacağım konunun tartışılacaksa bile burayı kirletmeden yapılması taraftarıyım.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

BalabaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 313 ileti
Yer: Türkiye
İş: Her İş....
Kayıt: 07-04-2007 05:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#225040 13-06-2007 11:49 GMT-1 saat    
Neyin Ses Kaydını Yada Görüntüsünü İstiyorsun

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ŞanlıTürk

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 701 ileti
Yer: ESKİŞEHİR
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 17:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#225307 13-06-2007 16:06 GMT-1 saat    
Alıntı:
ŞanlıTürk bu sualimin cevabı değil ayrıca konuları çok farklı yere çekmeyin siyaset yapsam bende emin olun alasını yaparım burda.

Kısaca söylenen şeylerin bir çoğunun çelişkili sorular olduğu apaçık ben sadece birini ele aldım bu sorular Türkiyeyi savaşa sürükleyecek sözler bizim askerimizle kimse başka bir kimseye artislik taslayamaz bunlarıda siyaset aracı olarak kullanmak ancak cahil bir insanın sözleridir. (Ne yani savaşmı yapalım bunumu istiyorsunuz?)


Cevabını verdik anlamıyor musun.Demiştir ya da dememiştir ben bilemem.Ses kaydı ya da vidyo görüntüsü de yok.Ama dediğim gibi yaptıklarına bakarak söz ile söylemese de ortada apaçık görülen şeyi yazmış orada.

Ben gerekmedikçe savaş yapmayı savunmam.Ama bizim uluslarası alanda hakkımızı savunmamız gerekir.Hakkımızı savununca dış ülkeler savaşa karar verirse buyursunlar gelsinler."Geldikleri gibi giderler."

Bop eşbaşkanıyım diyen abd başkanı değil tayyiptir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227717 18-06-2007 00:48 GMT-1 saat    
Alıntı:
BalabaN :
Neyin Ses Kaydını Yada Görüntüsünü İstiyorsun


Çünkü sana kimse inanmıyor, kanıtlaman gerekir.· Benim görevim “Türkiye'yi satmak” diyen bir pazarlamacıyı başbakan olarak görmek istiyor musunuz?

Cevabım hayır tabiki, bunu kim demiş ama? cevabımız evet ise AKP'ye oy verin değilse vermeyin mantığı var burda, peki AKP ne alaka?bi kaç kişide buna benzer başlık açsa bu bölümün durumu ne olur örnek;

Konu Başlığı: Cevabınız Evet ise MHP'ye oy verin

Doların 2 ytl olmasını istiyormusunuz?


yada şöyle bi başlık

Konu Başlığı: Cevabınız evet ise CHP'ye oy verin:

Öss'nin kaldırılmasını yanı sıra üniversitelerinde kaldırılmasını istiyormusunuz? (Lise yeterli)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227749 18-06-2007 05:31 GMT-1 saat    
O soruların bazıları çelişkili sorular olabilir fakat gayet açık ve net sorular var bu soruların birkaçı:

· ABD Başkanı Bush “Tanrı beni bir ilahi misyon ile görevlendirdi, bu bir haçlı seferi, ya benimlesiniz ya karşımda” diyerek İslam coğrafyasına BOP kisvesi altında bir dizi kanlı operasyon başlatmıştır. Siz böyle bir zihniyete yardım ve yataklık eder misiniz?
Bilindiği üzere Tayyip BOP eşbaşkanı olduğunu açıkladı.

· Yahudi lobilerinden üstün cesaret ödülü de alan Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan, Türk halkının yüzde 94'ünün Irak işgaline karşı çıkmasına rağmen;o Bu işgale yardım ve yataklık etti,o “Amerikan askerlerinin sağ salim eve dönmeleri için” dua etti,o Iraklı kardeşlerimizin ve Mehmetçiğin kanı üzerinden çirkin kredi pazarlığı yaptı,o “Orada bir pasta var, biz de pastadan pay alacağız” dedi.Komşu ülkelerdeki müslüman kardeşlerimizin kanı akıtılmak için planlar yapılırken, bu planlara yardım ve yataklık etmek, kardeşliğe, insan haklarına, komşuluğa, aziz milletimizin şanlı tarihine yakışır mı?

· Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, AB'yi kastederek: “Hepimiz Bizans'ın çocuklarıyız” dedi. Siz Bizans'ın çocukları mısınız?
Ermeni soykırımını tanımamızı, din derslerinin kaldırılmasını kürtçe yayınların artırılmasını isteyen Avrupa Birliğine önümüze ne engel koyarlarsa koysunlar girecez mantığıyla giden bir başbakan istiyor musunuz?

· İHL'ler kapatılırken, Ruhban Okulu'nun açılmasını ister misiniz?

Alıntı:
Cevabınız Evet ise MHP'ye oy verin


Böyle bir konu açamazsın ki.Açarsan soruların şu olur.
Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden düşmanların ayaklar altına alan bir başbakan istyiyor musunuz? EVET.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


seko5126

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 219 ileti
Yer: Yemez..:)
İş: öğrenci
Kayıt: 08-12-2006 12:49

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227759 18-06-2007 05:44 GMT-1 saat    
oyum AKPye

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#227769 18-06-2007 05:48 GMT-1 saat    
Siz bir nota tutturmuşsunuz gidiyorsunuz.Olaylar hakkında hiç yorum yapmak yok.Oyum akpye dersiniz geçersiniz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Gilde

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 360 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 29-04-2007 20:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228207 18-06-2007 14:00 GMT-1 saat    
Ak parti bu güne kadar ülkeyi yöneten en iyi parti yukarıda yazılanların coğuna katılmıyorum gecen secimlerde Mhp ye oy vermiştim bu secimlerde oyum AKP ye dir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#228209 18-06-2007 14:02 GMT-1 saat    
Alıntı:
seko5126 :
oyum AKPye


13 Yaşında Oy Verilmiyor

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229737 20-06-2007 19:36 GMT-1 saat    
Alıntı:
Gilde :
Ak parti bu güne kadar ülkeyi yöneten en iyi parti yukarıda yazılanların coğuna katılmıyorum gecen secimlerde Mhp ye oy vermiştim bu secimlerde oyum AKP ye dir.


Geçenki seçimlerde mhpye oy verdinde sonra akp başa gelip rezilliğini görünce oyunu akpye vermeye mi karar verdin?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229772 20-06-2007 21:42 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
O soruların bazıları çelişkili sorular olabilir fakat gayet açık ve net sorular var bu soruların birkaçı:

· ABD Başkanı Bush “Tanrı beni bir ilahi misyon ile görevlendirdi, bu bir haçlı seferi, ya benimlesiniz ya karşımda” diyerek İslam coğrafyasına BOP kisvesi altında bir dizi kanlı operasyon başlatmıştır. Siz böyle bir zihniyete yardım ve yataklık eder misiniz?
Bilindiği üzere Tayyip BOP eşbaşkanı olduğunu açıkladı.

· Yahudi lobilerinden üstün cesaret ödülü de alan Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan, Türk halkının yüzde 94'ünün Irak işgaline karşı çıkmasına rağmen;o Bu işgale yardım ve yataklık etti,o “Amerikan askerlerinin sağ salim eve dönmeleri için” dua etti,o Iraklı kardeşlerimizin ve Mehmetçiğin kanı üzerinden çirkin kredi pazarlığı yaptı,o “Orada bir pasta var, biz de pastadan pay alacağız” dedi.Komşu ülkelerdeki müslüman kardeşlerimizin kanı akıtılmak için planlar yapılırken, bu planlara yardım ve yataklık etmek, kardeşliğe, insan haklarına, komşuluğa, aziz milletimizin şanlı tarihine yakışır mı?

· Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, AB'yi kastederek: “Hepimiz Bizans'ın çocuklarıyız” dedi. Siz Bizans'ın çocukları mısınız?
Ermeni soykırımını tanımamızı, din derslerinin kaldırılmasını kürtçe yayınların artırılmasını isteyen Avrupa Birliğine önümüze ne engel koyarlarsa koysunlar girecez mantığıyla giden bir başbakan istiyor musunuz?

· İHL'ler kapatılırken, Ruhban Okulu'nun açılmasını ister misiniz?

Alıntı:
Cevabınız Evet ise MHP'ye oy verin


Böyle bir konu açamazsın ki.Açarsan soruların şu olur.
Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden düşmanların ayaklar altına alan bir başbakan istyiyor musunuz? EVET.· Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, AB'yi kastederek: “Hepimiz Bizans'ın çocuklarıyız” dedi. Siz Bizans'ın çocukları mısınız?

Şuanki Cumhurbaşkanı "Nicolas Sarkozy" o yada başka biri böyle dedi diye, böyle olucak diye bir kaide varmı?

Ermeni soykırımını tanımamızı, din derslerinin kaldırılmasını kürtçe yayınların artırılmasını isteyen Avrupa Birliğine önümüze ne engel koyarlarsa koysunlar girecez mantığıyla giden bir başbakan istiyor musunuz?


Erdoğan eğer ermeni soykırımını tanımışsa amenna, ama eğer Erdoğan tanıma yandaşı değilse!!

Ve din derslerinin kalkması; Laiklik elden gidiyor diye AKP'ye darbe söz konusu olduğu bir dönemde bu söylediğin sence ne kadar doğru? bu söylediğine kendin inandınmı? yada copy past yapan arkadaş kendisi okudumu?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

Gülşen

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 16 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 07-05-2007 18:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#229775 20-06-2007 21:56 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :
Alıntı:
Gilde :
Ak parti bu güne kadar ülkeyi yöneten en iyi parti yukarıda yazılanların coğuna katılmıyorum gecen secimlerde Mhp ye oy vermiştim bu secimlerde oyum AKP ye dir.


Geçenki seçimlerde mhpye oy verdinde sonra akp başa gelip rezilliğini görünce oyunu akpye vermeye mi karar verdin?


Elbetteki hiç kimse kusursuz olamaz burasını kabul ediyorum şu kıstaslarıda göz önünde bulundurmakta fayda var

Başörtüsü sorunu kim meclisdeyken oldu AKP'mi Mhp'mi?
Apo,kimin zamanında yakalandığında idam edilmedi?
Kimin zamanında,okullara kitaplar bedava verildi?
Kimin zamanında,enflasyon en iyi ivmeyi yakaladı?
Kimin zamanından bu yana AB'ye girmeye çalışıyoruz ve kimin zamanında AB birden bire sorun gibi gösterildi?
Kimin zamanında döviz düşüş yaşıyor?
Kimin zamanında bütcede açık çıktı? ve kimin zamanında bütçe fazla verdi?
Kimin zamanında orgeneral,basına açıklama verdi?
Kimin zamanında şehitler üzerinden siyaset yapıldı?
Kimin zamanında deprem olduğunda,depremzedeler mağdur kaldı?
Bu soruları bi düşünün,sizce kim daha samimi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230336 21-06-2007 18:08 GMT-1 saat    
-başörtüsünü akp de çözemedi mhp de
-apo yakalandığı zaman devlet protokolü imzalandı ve imzalayanların arasında bahçelide vardı :) fakat bizim fedakar ülkücülerimiz idamın kaldırılmasına karşı oy vermişler ya onu ordan yırrttılar zaten protokol gereği idam edilmeyecekti ondan sonra idam kalksa ne olurdu kalkmasa ne olurdu
-akp zamanında okullara bedava kitaplar verildi aynı zamanda içinde erotik unsurlar bulundurulan kitaplar aynı bakanlıkça onaylandı :)
-orayı burayı özelleştirmeyle gelen sıcak para en fazla bi iki yıl daha dayanır sonrası enflasyonu nasıl halledecek akp ?
-AB yoluna akp iktidarından önce hatta çok çok önce başlandı ama gel görki AB sorun edilmeyecek kadarda ufak değil nerdeyse dininizi değiştirin diyecekler
-döviz düşüş yaşar tabi ülkeye bu kadar sıcak para girişi varken peki ya özelleştirmelerin yada başka kaynakların bitişinde ne olacak ? bilinçsiz bir büyüme var
-AKP zamanında verdi tabi :) neymiş laiklik elden gidiyormuş rejim tehlikedeymiş bu kadar kolaymı be rejim değiştirmek
-şehit cenazesinde slogan atıp şehide saygısızlık yapan akp de olsa mhp de olsa ne olursa olsun bu ülkenin başına gelmeyi haketmiyor demektir yok artık milletin kafası atmış bizimde atıyor pkk dan ama gidip orda boş slogan atmıyoruz şehide rahmet ardındanda tutup bi iki süre okuyoruz :) sizin gibi saygısızlık yapmıyoruz gelde bunu onlara anlat
-Depremzedeler mağdur edildi veya edilmedi o konu hakkkında bişey diyemeyecem

şimdi sonuca bakarsak MHP devlet bahçeli baştayken hiçbiryere gelemez AKP de sütten çıkmış ak kaşık değil...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#230810 22-06-2007 17:59 GMT-1 saat    
Alıntı:
Şuanki Cumhurbaşkanı "Nicolas Sarkozy" o yada başka biri böyle dedi diye, böyle olucak diye bir kaide varmı?


Şu anda abye girecez diye peşinde koşan akp değil mi?Apdullah Gül akp iktidar olmadan önce bas bas bağıyordu ab hristiyanlar birliğidir şunu yapın alacaz şunu yapın alacaz diyorlar ama aldıkları yok diye.İktidara geldiklerinde bir anda 180 derece nasıl döndüler?Bizansın çocuklarıyız diyen abye girmek ne kadar doğru olur?

Alıntı:
Erdoğan eğer ermeni soykırımını tanımışsa amenna, ama eğer Erdoğan tanıma yandaşı değilse!!

Ve din derslerinin kalkması; Laiklik elden gidiyor diye AKP'ye darbe söz konusu olduğu bir dönemde bu söylediğin sence ne kadar doğru? bu söylediğine kendin inandınmı? yada copy past yapan arkadaş kendisi okudumu?


Erdoğan tamıştır ya da tanımamıştır bunu bilemem.Ama bu dayatmalara rağmen akp nin önümüzdeki bütün engellere rağmen abye girecez demesi garip değil mi?Ha birde ermeni soykırımı tanındığı zaman akp hiç ses çıkardı mı?

Whitewolfun yazılarında bir takım düzenlemeler yapıyorum.
- Başörtüsü sorununu dsp de çözemedi akp de.Tayyip yaptığı açıklamalarda biz Türkiye'nin genelinin sorununa bakarız azınlığın değil ormanı düşünelim bir kaç ağacı değil demiştir ve başörtüsü sorununa önem vermediklerini kendi ağzıyla itiraf etmiştir.
- Apo yakalandığı zaman mecliste bir karar alınmıştır ve idam cezası kaldırılmıştır ve mhp idam cezasının kaldırılmaması için oy kullanmıştır.Ama gel gör ki insanlar bunu kabullenmek istemiyorlar.
- Akp zamanında bu kadar özelleştirmeye rağmen Türkiye'nin dış borcu neredeyse iki katına çıkmıştır.
- Ab nin mhp her zaman sorun olduğunu söylemiştir.Diğer yazımda yazdığım gibi ab ermeni soykırımını tanımamızı din derslerinin kaldırılmasını kürtçe yayınların artırılmasını istiyor bu nasıl sorun olamaz?
- Akp'nin zamanında verilen şehitlete tahammülü kalmayan halk akpyi protesto etmiştir.Bu protestoda cenaze namazı kılınırken değildir.Dua edecekleri yere protesto ediyor diyenler dua etmediklerini nereden biliyorlar?Ülkücüler mhp zamanındada çıkıp şehit cenazelerinde pkkya lanet yağdırıyorlardı.Bende bşr soru sorayım :
-Kimin zamanında başbakan terör örgütünü lanetleyenlere terbiyesizler dedi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#234155 03-07-2007 17:57 GMT-1 saat    
Alıntı:
whitewolf :
-akp zamanında okullara bedava kitaplar verildi aynı zamanda içinde erotik unsurlar bulundurulan kitaplar aynı bakanlıkça onaylandı :)


bir çocuk ister istemez bunu öğrenme ihtiyacı hissedicek öyle yada böyle neden okulda öğrenmesin?

ayrıca önceki hükümetin onayladığı bir öğretim kitabının yazdığı bir şiiri okuduğu için girmişti hapse Tayyip Erdoğanda ;) ozaman bütün öğrencilerin hapse girmesi gerekir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <