Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Chat'te Başladı Cinayetle Bitti

> 1 <

MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #248049 20-08-2007 18:46 GMT-1 saat    
Chat'te Başladı Cinayetle Bitti

Gençler arasındaki şiddet eylemleri bu defa can aldı. Kız yüzünden başlayan 'chat tartışması'nı yüzyüze sürdürmek isteyen17 yaşındaki lise öğrencisi Ahmet Akcan, 16 yaşındaki T.K'nın kurusıkıdan bozma tabancasından çıkan bilyelerle vurularak öldürüldü. Yanındaki arkadaşıysa yaralandı.

LİSE öğrencilerinin internetteki kız kavgası kanlı bitti. Zeytinburnu'nda internette chat ile başlayan kavga sonucunda, bilye atan kurusıkıdan bozma tabancayla bir öğrenci öldürüldü biri de ağır yaralandı. Bu olay, son bir hafta içinde gençler arasında meydana gelen üçüncü kanlı olay oldu.

Edinilen bilgiye göre, Zeytinburnu Zühtü Kurtulmuş Lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Ahmet Akcan, kız arkadaşını rahatsız ettiği belirtilen 16 yaşındaki T.K ile internette chat yaparken karşılaştı. Chatte tartışan öğrenciler daha sonra yüz yüze konuşmak için Zeytinburnu Adliyesi'nin arkasında bulunan İcra Müdürlüğü'nün önünde randevulaştı. Ahmet Akcan dün akşam saatlerinde yanına arkadaşları 18 yaşındaki Mehmet Akif Tunalı ve 17 yaşındaki Sedat Bol'u da alarak buluşma yerine gitti. Akcan, yüz yüze geldiği T.K'ya “Bir daha kız arkadaşımı rahatsız etme” deyince chat'teki tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında kuru sıkıdan bozma tabancasını çeken T.K, Ahmet Akcan ve arkadaşlarına ateş etmeye başladı. Sedat Bol saldırıdan yara almadan kurtulurken, Akcan ve Tunalı ağır yaralandı. Akcan kaldırıldığı özel Avrasya Hastanesi'nde hayatını kaybetti. T.K ise olaydan sonra kaçtı. Polis ekipleri, olayda kullanılan silahın namlusu değiştirilmiş kuru sıkı tabanca olduğunu ve bilye attığını belirledi.

Saldırıdan yara almadan kurtulan Sedat Bol polise verdiği ifadesinde, olayın kız yüzünden çıktığını belirterek, “Kavga sırasında silahını çıkaran T.K bize ateş etmeye başladı. Daha önce de kavga etmişlerdi. T.K Bakırköy'de lise ikinci sınıfa gidiyor” dedi.

CHAT'TE ÖNCE KIZLAR KAPIŞMIŞTI

GEÇTİĞİMİZ pazartesi günü de 17 yaşındaki S.A.P. adlı kız da internette chat yaparken küfürleştiği iki kızı Kadıköy Mc Donald'sın önüne çağırıp, kuru sıkıdan bozma tabancayla ateş etmişti. Olayda T.D'yi ayağından yaralanırken paniğe kapılarak kaçan S.S de sağ baldırından yara almıştı
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


alemci

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1836 ileti
Yer: Ankara
İş: Muhasebe
Kayıt: 11-05-2006 04:54

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#248077 21-08-2007 03:46 GMT-1 saat    
genclige bak ne hale düstüler
yazık ne dıyım baska

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Kan kaybedîyør hayatım.Can çekîşîyør hayaLLerîm..Gîdîyørum..yanLış hayat Døğru yaşanmaz asLında..öğreniyorumSEFA NERDESİN
> 1 <