Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Sezerleri 28 polis koruyacak

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #248053 20-08-2007 18:54 GMT-1 saat    
Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürü Serhat Kerman'ın hazırladığı plana göre Cumhurbaşkanı Sezer ile eşi Semra Sezer'i Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürlüğü'nden transfer edilecek 28 iyi eğitimli polis koruyacak. Polisler her an Sezer çiftinin yakınında olacaklar


Emekliye ayrılmaya hazırlanan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile ailesini 28 polis koruyacak. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in 7 yılı aşan Cumhurbaşkanlığı döneminin bitmesine sayılı günler kaldı. Sezer'in emekliğini geçireceği Ankara Gölbaşı'ndaki villasında tüm hazırlıklar bitti. Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürlüğü de güvenlik konusundaki tüm hazırlıklarını tamamladı.

Hazırlıklar bitti

Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürü Serhat Kerman'ın hazırladığı plana göre Cumhurbaşkanı Sezer ile eşi Semra Sezer'i Cumhurbaşkanlığı Koruma Müdürlüğü'nden transfer edilecek 28 iyi eğitimli polis koruyacak. Polisler her an Sezer çiftinin yakınında olacaklar. Sezer'in kızı Ebru Akbutur ile Zeynep Kısacıkoğlu'nun güvenliğini ise araçlı dörder koruma sağlayacak. Sezer'in Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde düğünü yapılan oğlu Levent Sezer de polislerce korunacak. Sezer'in emekliliğini geçireceği Gölbaşı'ndaki villasının güvenliğini iyi eğitim almış jandarmalar sağlayacak. Sezer'e "C4"lü ölüm tehdidi gelmişti.

Demirel'de 26 koruma
9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i ise 26 polis koruyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görevli bir üst düzey yetkili ise, Sezer'i emeklilikte korumak üzere 28 polisin görevlendirilmiş olmasını, "Bu sayı çok. Dünyada bunun örneği yok" diye eleştirdi. Yetkili, "Sayın Sezer, düzenli yaşayan bir kişi. Cumhurbaşkanıyken bile bir yere çıkmazdı. 12 polis yeterliydi" diye konuştu.

(Sabah)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <