Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Damadıyla iddiaya girdi, otomobilini apartmanın duvarına astı

> 1 <

Gece mavisi

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1568 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-01-2007 23:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #248208 21-08-2007 10:07 GMT-1 saat    
Damadıyla iddiaya girdi, otomobilini apartmanın duvarına astı
Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, evine asma balkon yaptırma konusunda iddialaştığı damadının "Bu şekilde balkon yapamazsın" sözüne kızan kişi, balkon inşa ettirmek için duvara çaktığı demirlerin güçlü olduğunu göstermek amacıyla, 1200 kilogram ağırlığındaki otomobilini çelik halatlarla demirlere astı.
Edinilen bilgiye göre, ilçede çadır ve branda imalatıyla uğraşan Hasan Atmaca (73) yaklaşık 20 yıl önce Kıbrıs Caddesi'nde inşa ettirdiği apartmanına o dönemde balkon yaptırmadı.
Zamanla balkona ihtiyaç duyulmasının ardından oturduğu 1. kattaki evine asma balkon yaptırmaya karar veren Atmaca, makine mühendisi damadı Baki Aygün'ün apartmana "Bu şekilde balkon yapamazsın, güçlü olmaz" sözüne kızdı.
Sağlam bir balkon yapabileceği konusunda damadıyla iddiaya giren Atmaca, balkon inşa ettirmek için duvara çaktığı demirlerin güçlü olduğunu göstermek için 1200 kilogram ağırlığındaki otomobilini çelik halatlarla bu demirlere astı.
Atmaca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Damadım, düşüncemin hayata geçirilmesinin mümkün olmadığını söyledi. Ben de yapacağım asma balkonun en az bir ton ağırlığı çekebileceğini ileri sürünce damadımla inatlaştık" dedi.
Öte yandan, Belediye Başkanı İsmail Sakin Tuncer, inşaatlarda yapılacak çalışmalar için belediyeden izin alınması gerektiğini, şu ana kadar böyle bir talebin kendilerine ulaşmadığını kaydetti.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <