Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Saklı cennetlerimiz keşfedilmeyi bekliyor

> 1 <

Gece mavisi

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1568 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-01-2007 23:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #253803 04-09-2007 06:17 GMT-1 saat    
Tarihi ve doğal zenginliklerle göz kamaştıran Türkiye'de, bugüne kadar çok fazla dikkat çekmemiş ve az bilinen birçok yer keşfedilmeyi bekliyor.

Yerli ve yabancı turistler tarafından henüz keşfedilmemiş birçok bölgemiz, doğal ve tarihi güzelliğiyle görenleri hayran bırakıyor. İşte, Türkiye'nin saklı cennetlerinden seçmeler: n Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi yakınlarındaki Suuçtu Şelalesi, sahip olduğu doğal güzelliklerle konuklarına tam bir görsel şölen sunuyor. Şelale, 38 metre yüksekten düşen suyu ve çevresindeki zengin bitki örtüsüyle adeta bir "doğa harikası" olarak yıllardır tatilcileri kendine hayran bırakıyor. n Tarihi çok eskilere dayanan Kestel ilçesindeki Kocayayla ise, av ve doğa turizmi ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor.

BİLİNMEYEN 6 ANTİK KENT

n İzmir'in en küçük ilçesi Karaburun, yapılaşmanın görülmediği birçok köyü ve doğasıyla turizmde Türkiye'nin bilinmeyen cennetleri arasında sayılıyor. n Zonguldak Gökçebey'e bağlı Bakacakkadı beldesindeki tatil köyünde, ağaçların ve odunsu bitkilerin yetiştiği "arboretum" muhteşem tabiat alanlarından biri.

AYDIN ÖREN YERİ DOLU

Bartın'ın Ulus ilçesindeki doğa harikası Uluyayla, çevresini saran ağaçları, çiçekleri, pınarları, mağarası ve yaban hayvanlarıyla ilgi çekiyor. n Türkiye'de en fazla ören yerine sahip illerinden biri olan Aydın'da, yerli ve yabancı turistler tarafından bilinmeyen 6 antik kent bulunuyor. Yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi ile gezilen bu ören yerlerinin dışında turistler tarafından bilinmeyen ve tur düzenlenmeyen Amyzon (Mazın), Gerga, Myus, Orthasia, Piginda ve Pygela antik kentleri, tarihten günümüze görkemli bir pencere açıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <