Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Konuşurken Cep Telefonu Elinde Patladı

> 1 <

Gece mavisi

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1568 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 05-01-2007 23:08

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #253823 04-09-2007 06:33 GMT-1 saat    
Adana'da Serkan Tanrısever adlı genç, konuşurken cep telefonu elinde patladı. 3 yıl garantisi bulunan telefonunu satın aldığı iş yeri değiştirmeyince depresyona giren genç, hap içerek intihara kalkıştı.

Kızaklı gösterişli bir cep telefonu sahibi olmak isteyen 25 yaşındaki Serkan Tanrısever, 4 gün boyunca çorap satarak para biriktirdi. Geçen Temmuz ayının 28'inde hayalindeki cep telefonunu 285 YTL'ye satın alan Tanrısever, çalışmak için Antalya'ya gitti. Bir iş yerinde garson olarak çalışmaya başlayan Tanrısever, 18 gün sonra annesiyle konuşmak için şarj ettiği cep telefonunun fişini çektikten sonra annesini aradı. Tanrısever, "Annemle yaklaşık 10 dakika konuştum. Konuşma sırasında telefondan garipsesler gelmeye başladı. Konuşurken büyük bir gürültüyle patladı. Allah'tan kulağıma bir şey olmadı. Ama elime zarar verdi" dedi.

Telefon patladıktan sonra Adana'daki babasını arayarak telefonu satın aldığı iş yerine gönderdiğini belirten Tanrısever, "Babama telefonun tamir edilmesi için 300 YTL para istemişler telefon zaten 280 YTL Daha sonra işi bırakıp Antalya'dan Adana'ya dönmek zorunda kaldım. Telefonu aldığım yere geldim olayı anlattım yapacakları bir şey olmadığını söylediler. Bende depresyona girip evdeki bütün ilaçları içerek intihara teşebbüs ettim. Bir gece Adana Numune Hastanesi'nde yattım" diye konuştu.

Mücadelesinden vazgeçmeyeceğini söyleyen Tanrısever, satın aldığı cep telefonunun 3 yıl garantisi olduğunu kaydeden Tanrısever, "Tüketiciler Birliği'ne başvurdum. Hakem heyetine başvurdum. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bütün haklarımı arayacağım. Çünkü ben o telefonu yemedim içmedim para biriktirerek aldım. Kimse benim hakkımı yiyemez" dedi.

(FK-AB-MEF-Y) (İhlas Haber Ajansı)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <