Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Need For Speed: Most Wanted

most wanted fotoğraf çekme

Forumlar / Oyunlar / Ücretsiz Oyunlar

 
> 1 <

NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #64 30-01-2006 11:41 GMT-1 saat    
Most Wanted hakkında herşey:

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum Windows 2000/XP, 1.4GHz ve üzeri işlemci, 32MB Geforce2 MX ve üzeri ekran kartı, 256 MB RAM, 3 GB HDD alanı


normalde oyun oynamayan ben bu oyun sayesinde oyun oynamay başladım mükemmel bi oyun olduğunu söylememe gerek yok bütün oyun sitelerinde açık ara 1. sıraya yerleşti.

neden bu oyunu oynıyım sorusuna şu yanıtları verebilirim

1-polis arabaları çok güzel olduğu için polisten kaçmak daha zor

2-arabanın içindeyken kontrol diğer araba yarışlarındaki gibi kötü değil çok güzel

3-modifiye yapmak gerçekten çok eğlenceli

Most Wanted fotoğraf çekme için klavyeden print screen'a basın ve paint'de yapıştır yapın. Ya da sitemizden oyunda video çekme programını indirin. oyunda resim çekme programı da aynı işi yani oyunda fotoğraf çekmeye yarıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#65 30-01-2006 11:42 GMT-1 saat    
Bu listeyle birlikte büyüdüyseniz ve bu değişime (neresinden başladığınızın hiç bir önemi yok) şahit olduysanız bu seriye saygı duymaktan başka yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Kimi zaman oldukça sert eleştirilere maruz kalmasına rağmen, EA gibi büyük bir firmanın çatısı altında oldukça zengin bir lisanslı araç portföyüne sahip olan yapım, arkasındaki bu büyük gücün de sağladığı altyapı eşliğinde bu süreç içerisinde oldukça başarılı örnekler ortaya çıkardı. Seri genelinde hakim olan ve zaman zaman eleştirilere maruz kalan "arcade" oyun yapısı her ne kadar "Porsche Unleashed" ile daha simülasyona yönelik bir karakter sergilemiş olsa da, daha sonra sokak yarışçılığı kavramının oyuna katılmasıyla tekrar kendi standartlarına geri döndü.


Aslında seriyi bir bütün olarak düşündüğümüzde yapımcının arcade ve simülasyon kutupları arasında kendi karma konseptini oluşturduğunu ve yapımlarını bu çizgide geliştirdiğini söylemek mümkün. Serinin genelinde gördüğümüz ana değişim noktalarından biri de Underground ile gelen sokak yarışı temasıydı. Araç modifikasyonu ve illegal sokak yarışlarını konu alan bu popüler kavram için geçtiğimiz sene çıkan Underground 2 pist kavramını dev bir şehir boyutlarına taşıyarak bu temayı daha esnek, gerçekçi, kullanışlı bir konuma getirdi. Underground 2 birçok açıdan geçtiğimiz senenin en iyi yapımları arasındaydı. Günümüze döndüğümüzde serinin yeni temsilcisi Most Wanted'ın önündeki NFS ibaresi bile yeni yapımın ne denli iddialı olacağı konusunda bir beklenti yaratmaya yetiyor. Bu yapımı diğerlerinden biraz daha farklı bir konuma getiren nedenlerden biri ise yapımın yeni nesil konsolların ortaya çıkmaya başladığı günlerde boy göstermesi ve yapımın Xbox360'ın lansman oyunlarından biri olması olarak görülebilir. Özellikle yeni nesil konsolların büyük devrimler olarak tanıtıldığı düşünüldüğünde yapımın PC platformunda neler yapabildiği ve bunun iddialı konsollarla karşılaştırılması da incelememizin anahtar noktalarından biri olacak. Gerçekten de Most Wanted bize her iki platformda da yer alması nedeniyle bu konuda çarpıcı ipuçları verecektir.Most Wanted, Need for Speed'in genel kavramsal yapısı düşünüldüğünde gerçekten serinin geride bıraktığımız tüm oyunlarına ışık tutan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yapımda seriden gelen derin izler kendisini hemen hissettiriyor. Serinin önceki oyunlarıyla da tanışma şansına erişmiş oyuncular Porsche Unleashed, Underground, Hot Pursuit ve hatta kimi kamera açılarıyla Need for Speed 2'den derin izler taşıdığını hemen anlayacaklardır. Gerçekten de yeni yapımı serinin 10 yılının mükemmel bir sentezi olarak görmek mümkün. Most Wanted'ı sadece Underground serisinin bir çeşit makyajlanmış ve polislerin eklendiği türevi olarak görmek oyuna yapabileceğimiz en büyük haksızlıktır. Nitekim yapım, serinin her yeni yapımda sürekli dönüşüm geçiren ve farklı bir şeyler sunmaya çalışan temposundan daha da ötede ve sıra dışı yenilikler vaat ediyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#66 30-01-2006 11:43 GMT-1 saat    
Most Wanted'ın konusu güzel bir sonbahar akşamı karakterimizin Rockport şehrine ayak basmasıyla başlıyor. Rockport sokak yarışlarıyla dolu oldukça hareketli ve büyük bir şehir. Şehre ayak bastığımız anda burasıyla ilgili bir başka gerçekle karşılaşıyoruz; polisler. Komiser Cross ve güzel yardımcısı yolumuzu kesiyor ve başımız daha ilk günden belaya giriyor. Neyse ki telsizlerinden gelen daha büyük bir olay nedeniyle bu beladan kurtulmayı başarıyoruz. Ancak Cross aracının anahtarı ile güzel BMW M3 GTR'ımızın kaportasını boydan boya çizerek bize küçük bir uyarıda bulunurken psikolojik olarak birçok oyuncunun sinirlerinin ne denli gerildiğini hayal edebiliyorum. Şehirde ilk tanışma fırsatı bulduğumuz kişi ise Mia Townsend ya da gerçek adıyla Josie Maran. Mia yeraltı yarış dünyasında yardımcı olan arkadaşlarımızdan biri olarak oyun boyunca bize eşlik ediyor.
Bu hareketli şehirde yeni yarışlarda günden güne adını ve aracını duyuran karakterimiz, şehrin en iyi 15 yarışçısının bulunduğu "blacklist" listesinde kendine bir yer bulmak amacındadır. Blacklist'te yükselmenin yolu ilk olarak rakiplerinizin dikkatini çekmek daha sonra onlara meydan okumak. İşte burada Blacklist'te #15. sırada bulunan "Razor" Callahan ile tanışıyoruz. Razor girdiği yarışları kazanmak için türlü hileler yapan oldukça hırslı bir yarışçı olarak karşımıza çıkıyor. Razor'a meydan okuyan oyuncumuz karşılığında ortaya aracını koyuyor. Ancak Razor ve sinsi arkadaşları yarış başlamadan önce aracımıza hasar veriyor yarışı kaybediyoruz. Aracımız Razor'un eline geçerken olay yerini basan Komiser Cross tarafından tutuklanıp hapse atılıyoruz. Bu süre içerisinde Razor aracımız M3 GTR'ı kullanarak Blacklist'te bulunan tüm rakiplerini deviriyor ve listenin ilk sırasına yerleşiyor. Elinde hiçbir şeyi kalmayan karakterimizin hapisten çıkmasıyla birlikte Mia bize araç bularak ve güvenli bir saklanma yeri olan "Safe Hause"a götürerek yardımcı olmaya başlıyor ve şehirde oldukça uzun bir yarış kariyeri de böylece başlamış oluyor. Oyun boyunca amacımız Blacklist'te zirveye doğru ilerleyerek Razor'un elinden bizden bir anlamda çaldığı aracı geri alarak öcümüzü almak.

Oyunun kariyer modunun hemen başında yaklaşık 20 dk. boyunca süren, içerisinde zaman zaman aktif olarak bulunduğumuz bu ön anlatım bölümü, gerek oyunun hikayesini ön plana çıkarması, gerekse oyun deneyimini güçlü bir arka planla birleştirerek oyuna bir amaç katması nedeniyle önceki yapımlarda gördüğümüz çoğunlukla yetersiz konu anlatımının giderildiğini gösteriyor. Özellikle kullanılan olağanüstü ara videoların buna yardımcı olduğunu söylemek mümkün. Underground 2'de konsept olarak benimsenen çizgi roman biçimindeki anlatım hikayeyi sığ gösterirken, Most Wanted'da kullanılan videolardaki olağanüstü oyuncu performansı, gerçek görüntülerin oyun içi görüntülerle sentezlenmesi ve flashbacklerle (geriye dönüş) güçlendirilen sinematik kalitedeki sahneler bir aksiyon filmini aratmayacak kaliteye sahip. Buna benzer ara videolar oyun süresince çeşitli zamanlarda hikayeyi destekleyerek bütünlüğü sağlamış.

Serinin yeni temsilcisi Most Wanted'da ilk göze çarpacak olan şey kuşkusuz yarışların artık gün ışığında yapılıyor olması olacaktır. Underground ile başlayan karanlık gece yarışlarının ardından uzun süre sonra tekrar gün ışığında yarışmak gerçekten heyecan verici. Bu tercihte yapımın görsel becerilerinin de oldukça ilerlemesinde oldukça etkili olduğunu söylemek mümkün. Gerçekten de ekran görüntüleri ve oyun içi deneyime bakıldığında bu farklılığı hissetmek mümkün. Görsellik dışında ayrıca gündüz yarışları oyunun atmosferi ve kurgusunu da daha da güçlendiren bir etken olarak karşımıza çıkıyor.
Yeni şehrimiz Rockport yine detaylı bir biçimde hazırlanmış ve oldukça geniş bir yapıya sahip. Deniz kenarında ve ortasından geçen bir nehirle ayrılan şehir farklı karakteristik özelliklere sahip yol çeşitleriyle her türlü beklentimizi karşılıyor. Rockport'un özellikle sert dönemeçli ve hızlı virajları, geniş otobanları, dik yokuşları ve ara sokaklarıyla gerçek bir yarış cenneti olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle aracınızın dört tekerleğini de yerden kesebileceğiniz yüksek hızlı tümsekler oyunun sinematik görselliğini daha da ön plana çıkarıyor. Downtown, Rosewood, Point Camden ve Gray Point olmak üzere dört büyük semte sahip şehrin bir kısmı kariyer modunda ilerledikçe aktif hale geliyor. Yeni semtler açıldıkça ve farklı mekanlarda yarış yaptıkça şehre aşinalığımız git gide artıyor. Kalabalık ve yüksek binalarla çevrili şehir merkezinden, hız yapmaya son derece elverişli otobanlara, yerleşim yerleri ve şehir dışına açılan yollara kadar yapımcı tipik bir Amerikan kentinin tüm özelliklerini yapıma aktarmayı başarmış. Şehrimizde yine yayalar bulunmuyor. Yeni yapımda oldukça etkileyici bir atmosfer bulunduğunu söylemek mümkün.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#67 30-01-2006 11:44 GMT-1 saat    
Oyunda kariyer boyunca yapmamız gerekenler oldukça basit; belirli sayıda yarış kazanıp, polisle ilgili istenen bounty (üzerinize konulan ödül) ve milestone adı verilen aşamaları tamamlayarak blacklist'teki yarışçılara sırayla meydan okuyoruz. Burada yapımdaki yarış modlarına önceki yapımlardan tanıdık olan Circuit, Sprint, Drag ve Lap Knockout'un yanı sıra Tollbooth ve Speedtrap adlı iki yeni seçenek daha eklendiğini görüyoruz. Tollbooth, zamana karşı yarıştığımız oldukça eğlenceli bir yarış türü. Amacımız otobanın bilet gişeleri arasında kısıtlı zaman diliminde parkuru tamamlamak. Bu yarışlarda kimi zaman tüm yol bir giriş ve bir çıkış gişesinden oluşabilirken çoğunlukla yolun tümünün birden çok gişe arasında bölündüğünü görüyoruz. Gişeler arasında elde ettiğimiz zaman değerlerinde oluşan farklar bir sonraki gişeye giderken kullandığınız zaman dilimine eklenerek avantaj olarak kullanılabiliyor. Genellikle şehir etrafındaki geniş yollar, otobanlar ve caddelerde oldukça yüksek hız ve tempoda oynanan Tollbooth ilk bakışta oldukça kolay bir karakteristiğe sahip olmasına rağmen, oyunun ilerleyen bölümlerinde azalan zaman dilimleri ve artan trafik nedeniyle oldukça zorlayıcı olabiliyor. Özellikle önceden belirlenmiş ve hız yapmaya müsait yolların bu modda tercih edilmesi genelde aracınızın performansı konusunda da fikir edinmenize de yardımcı olacaktır.

Diğer yeni yarış türümüz ise yine oldukça yaratıcı bir deneyim sunan Speedtrap modu. Bu yarış türünde pist boyunca çeşitli yerlerde konumlandırılmış radar geçiş noktalarında kaydedilen hızınız toplanarak yarış sonunda elde ettiğiniz toplama göre sıralamadaki yeriniz belirleniyor. Aynı anda 4 aracın yarıştığı yarışlarda bu yüzden 1. olmaktan ziyade bu noktaları en hızlı geçmek daha önemli. Ancak yapımcı oyuncunun çok gerilerden gelerek diğer yarışçılardan kopmasını önlemek için küçük önlemler almış. Buna göre birinci olarak bitiş noktasına oyuncunun varmasıyla birlikte arkadan gelmekte olan diğer yarışçıların hız toplamları zaman geçtikçe belirli aralıklarda düşmeye başlıyor. Bu, en önde bulunan oyuncuya ufak bir avantaj sağlarken, aynı zamanda kimi işgüzar oyuncuların yarıştan koparak arkada hız rekorları kırarak birinciliğe tırmanmasını önlüyor. Bu modda başarılı olabilmek için bu yüzden diğer yarışçılardan kopmadan ya da yarışı önde götürerek bu noktaları mümkün olan en yüksek hızda geçmek gerekiyor. Bu yüzden radar noktalarına yaklaşırken nitro kullanımı ve aracınızın hızını yükseltmek için iyi konumlandırmanız bu moddaki anahtar noktalar olarak kabul edilebilir. Özellikle trafikteki diğer araçlara ve sert dönüşlere de dikkat etmek gerekiyor.


Oyunda Underground serilerinden tanıdığımız Lap Knockout, Drag, Sprint ve Circuit yarışlarının yapımda temel formlarını koruduklarını görüyoruz. Ancak Drag yarışlarının oldukça zorlaştırıldığını görüyoruz. Her ne kadar (otomatik şerit değiştirme) temel kontrol sisteminin değişmediğini görsek de bunun asıl nedeni Drag yarışlarında trafik yoğunluğu ve dar yolların oldukça zorlayıcı olması ve pistle kesişen yollardan aniden çıkan trafik araçları olarak gösterilebilir. Bu yüzden gazı kesmeniz ve hatta kimi zaman çarpmamak için frene basmanızın gerekmesi Drag modunu oldukça zor bir yarış türü haline getiriyor. Bu durum Drag'da aracınızı yeteri kadar zorlayamamanın verdiği işkenceyle birlikte biraz sinir bozucu olabiliyor. Yapımcı da bunun farkında olacak ki bu modda diğerleriyle karşılaştırıldığında daha az yarış bulunuyor.

Bahsettiğimiz standart yarış türleri düşünüldüğünde yapımda gördüğümüz bir diğer değişim ise, yarıştığımız alanın yaşayan bir şehir olması nedeniyle yarış sırasında ve sonrasında peşimize polisin takılabilmesi. Eğer yarış esnasında çevrenize fazla zarar verir ya da kaza yaparsanız, hakkınızdaki şikayet polis merkezine ulaşıyor ve son görüldüğünüz yerde ve yöndeki devriye polisler kontrol için bölgeye gönderiliyor. Bu durumda yarışta hem polislerle, hem de diğer rakiplerle uğraşmanız gerekiyor ki bu da oyunun zorlayıcı ancak iyi düşünülmüş bir detayı. Yarışların şehirde sürmesi nedeniyle her yarışın ardından gelen sonuç ekranını kapattığınızda aracınızı yarışı bitirdiğiniz yerde ve hızda buluyorsunuz. Bu şehrin bütünlüğünün oyunun geneline yayılmasını sağlarken, daha gerçekçi ve mantıklı bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Yine bu tercihin bir getirisi olarak yarış esnasında eğer polislerden kurtulmayı başaramadıysak yarış bittikten sonra da polis peşimizi bırakmıyor. Bu durumda polislerden kurtulmak için yine bir kovalamaca sahnesinin içinde buluyoruz kendimizi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#159 01-02-2006 13:16 GMT-1 saat    
usta bitirdim oyunu abe kısaca şöyle güsel mükemmel sürratli amma bence modifiyeleri biraz daha geniş olabilrdi araba sesleri bire bir uymuş ama dediğim gibi şu modifiye işini biraz daha geniş tutabilirlermiş benim gibi modifiye delisi adamlar aynı benim gibi düşünüyor

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#163 01-02-2006 14:35 GMT-1 saat    
bak bu konuda bende hak vermeliyim işte modifiye daha güzel ister gönül ama ben bide daha çok araba çeşidi olsun isterdim çok olsunki bizde istediğimizi seçelim dimi ama

yinede bundan güzeli yok piyasada işte napalım bu oyunla idare etcez artık

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rapisyan

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 407 ileti
Yer: İstanbul
İş: Hercümerç edici.
Kayıt: 30-01-2006 14:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#169 01-02-2006 14:49 GMT-1 saat    
bende böyle bilgisayar olsun ben aşmışşım demektir uzaya çıkarım demekki ben bu oyunu oynayamam

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) kırabilir misin?
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu

FaHoo

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1115 ileti
Yer: İstanbul
İş: Ajan
Kayıt: 19-01-2006 17:39

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#213 01-02-2006 20:01 GMT-1 saat    
Daha almadım oyunu biri bana e-mailim den yollasın

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#233 01-02-2006 20:45 GMT-1 saat    
oyunumu yollıyalım sen sapıtttınmı 4 cd oyun

istersen abinle sana gönderirirm kopyasını

hepinize duyrulur need for speed most wanted oyununu isteyen varsa bana 4 cd ile gelsin ona oyunu kopyalıyım

oyunu yüklemekte kolay değil ama cd de anlatılıyo nasıl yüklendiği ordan yükleye bilirsiniz

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#253 01-02-2006 22:23 GMT-1 saat    
abe kopya almazsan kolay oyunu kurmak:) çaktırma bende kopya aldım bende amd 64 bit çift çekirdek 3800+ geforce 7800GTX 256MB ekran kartı olan bi makina var oyun manyak çalışıyo arabalar ve yollar gerçek gibi hatta belki biliyorsunuzdur F12 tuşu oyunun içinde fotoğraf çekme imkanı veriyor ordan çektiğim bir fotoyu arkadaşa gösterdim msnde adam kafayı yedi güsel makinanız varsa mutlaka alın oyunu kapılırsınız zaten ve en zevkli olaylardan biride hani yavaşlatma tuşu var ya ibrenin orda gördüğünüz saat gibi turuncu şey işte ona basıp tırların altından geçmek oluyor aman yarappi kendi arabamla yapmayı denesem burda olmazdım heralde

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#294 02-02-2006 00:09 GMT-1 saat    
işte benimde en zevk aldığım kon bu birde 160 ile giderken yanımdaki polis arabasını bir arabaya doğru itmek ve polisten kurtulmak ama bir keresinde abartısız peşime 20 küsür polis takıldı barikatlar ayrı 20 25 civarıda barikatlardan geçmiştim sonramı ne oldu sonra yakalandım tabi o kdar polisten kaçmanın imkanı varmı hatta ben bir ara helikopter falan bekledim ama korktuğum başıma gelmedi

benim bilgisayayarda canavar kanka heralde bu yüzden oyunu oynamak çok zevkli oluyor bendede 256 ekran kartı var

bak bak bide roket'e geçiyorsun ya o çok zevkli oluyor onunasıl unuturum söylemeyi benim en zevk aldığım konu bu yaa roketi full tutuyorumki polisi görünce direk kullanıyım diye ama polisler hakkaten kafayı takmışsa sana ozaman torpilde işe yaramıyor bu arada


bu oyunun polisleri sanıldığı kötü arabaları kullanmıyor altlarında en az BMW MERCEDES falan var...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ufuli53

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 441 ileti
Yer: üsküdar
İş: kampus öğrencisi :)
Kayıt: 01-02-2006 14:41

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#305 02-02-2006 00:44 GMT-1 saat    
sinan yarın ewdemisin cd alıp gelicem dvd alıp gelicem ama

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#317 02-02-2006 04:33 GMT-1 saat    
Korsana hayır.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#348 02-02-2006 09:52 GMT-1 saat    
yaws polisler manyak bide şu yerlere çifili engel koyuyorlar ya deli oluyorum ya ama manyak zevkli ya kaçması benim peşime helikopter detakıldı pek işe yaramıyor ama önüne geçince rüzgardan arabanın hızının kesildiğini ve kontrolün azda olsa zorlaştığını farkediyorsun bazı kaçış noktaları var öle çok polis olduğu zaman giriyosun oraya bekliyorsun daha çabuk doluyo o mavi kurtulma şeridi ama çok manyak bide bu arabanın parçalarını boyasını değiştirince aranma seviyen düşüyorya hani gta da vardı onun gibi ama onun biraz daha gelişmişi:) abi şöyle yapalım o zaman oyunda en çok beğendiğiniz en iyi modifiye ettiğinizi düşündüğünüz arabanızın resmini F12 çekin herkesle paylaşın hemde havanız olsun ben yaptım bu canavarı die bu olayı başlatalım hemen bence zevkli olacak

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#536 04-02-2006 00:25 GMT-1 saat    
Hadi beyler yok mu arabasını sergileyecek olan:) siftah benden bereketi Allah tan...

[img]http://www.yeniklasor.com/files/hdd8/204107/nfsmw10002.JPG[/img]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ufuli53

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 441 ileti
Yer: üsküdar
İş: kampus öğrencisi :)
Kayıt: 01-02-2006 14:41

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#562 04-02-2006 13:36 GMT-1 saat    
bidakka ya oyun bukadar güzelmi gösteriyo yani gerçekçi gibimi yani bölemi sahiden?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#563 04-02-2006 14:09 GMT-1 saat    
inan bundan daha güzel görünüyor ben resmin boyutu küçülsün diye oynadım biraz:) eğer güzel bir makinen varsa böle gösteriyor :) tavsiye ederim sana aşşağıya başka bir resim daha koyuyorum buraya yazarken hep koyacam:)

[img]http://www.yeniklasor.com/files/hdd8/204107/nfsmw03112.JPG[/img]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#568 04-02-2006 14:50 GMT-1 saat    
Yoq tam gerçekçi değil daha ilerlemeleri lazım bir de adam gib ibir kokpit kamera lazım

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#569 04-02-2006 15:06 GMT-1 saat    
kardeş güzel be sende hakkını yeme ama dediğin gibi ekler lazım:) GS li arkadaşlar size bir bomba fırından yeni çıktı biraz yavaş açılabilir kusura bakmayın artık:) zaten açılmıyo derseniz ve illa bakmak isterseniz linki de aşşağıya ekliyorum:)bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) McLaren

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#570 04-02-2006 16:11 GMT-1 saat    
Araba çok uzun be . hem o renkler bizi açmaz siyah beyaz olanı yok mu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#573 04-02-2006 16:32 GMT-1 saat    
ayıpsın kardeş yaparız siyah beyazınıda bakma galatasaraylı değilim ama öle hoşuma gitti renkleri ondan yani sana hemen güzel modifiye çakayım :)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#575 04-02-2006 16:55 GMT-1 saat    
Hadi Bakalım Çak siyah beyazı. Bir de kullanıdığın gif dönüştürme programında reklam var.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) reklamsızını kullanabilirsin istersen.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#576 04-02-2006 18:03 GMT-1 saat    
usta sağol program için ama ben jpeg den yaptım onu ve şimdi yapmaya üşendim biraz üşengecimdirde bakalım viper ı beyenecekmisin...

[img]http://www.yeniklasor.com/files/hdd8/204107/nfsmw209.JPG[/img]

[img]http://www.yeniklasor.com/files/hdd8/204107/nfsmw201.JPG[/img]

[img]http://www.yeniklasor.com/files/hdd8/204107/nfsmw200.JPG[/img]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#578 04-02-2006 18:46 GMT-1 saat    
Hımm çok güzelmiş most wanted'i da oynamak lazım şimdi yaa

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#1344 12-02-2006 14:07 GMT-1 saat    
Ama underground2 yi ben daha çok sevdim most wanted fazla yaramaz


Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


sartan4000

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 88 ileti
Yer: İstanbul-Isparta
İş: Haliç Üni. Bil. Müh.
Kayıt: 31-01-2006 23:30

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#1452 13-02-2006 16:31 GMT-1 saat    
aahhh ne günlerdi bu oyunu yani nfs2 yi çok ii hatırlıyorum geçen sene bayramı arifesinde elime geçmişti ve bayramın 2 inci günü öğlen bitmişti evt gerçekten harika bi oyun bende oynamaya devam ediyorum sesler daha ii sanki most wanted dan neyse ama arabalar çok güsel bea

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


FaHoo

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1115 ileti
Yer: İstanbul
İş: Ajan
Kayıt: 19-01-2006 17:39

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#2966 03-03-2006 15:44 GMT-1 saat    
MOST WANTED DAHA İYİ İŞTE BU OYUNU BU TARİHTE ALDIM (03.03.2006) GEÇ KALDIM AMA

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


bursalı_genc

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 109 ileti
Yer: HERYERDEN
İş: HeM hAcKeR-HeM ÖğReNcİ
Kayıt: 03-03-2006 15:31

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#2968 03-03-2006 15:56 GMT-1 saat    
aaaaaaaaaaaaa abi bendede bu oyun var dehşet ve ötesi gibi bişey nasıl basıyom gasa bi bilseniz bide size bi önerim var baylar bayanlaar most wantedda şehir turu yapın hoparlöre son ses verin sonra vites otamatik olmasın ama kendiniz değiştirin vitesi N yapın vitesi ve son gaz verin araba yerinde duruyo ama acayip ses çıkıyo sonra birden vitesi 1 yapın ve turbo verin sonra abi dehşet oluyo yaaa ben yaptım tavsiye ediyom ark........


ben musaaaaaaaa

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


duufy_07

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 11 ileti
Yer: antalya
İş: muhasebeci
Kayıt: 14-03-2006 12:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#3980 14-03-2006 12:59 GMT-1 saat    
kardeş bunun nasıl kurulduğunu bi anlatsanız kurulumdan bişi anlamadım ben.saygılar sevgiler benim elime 1 ay önce geçti ama daha kurmadım makineye

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NetsinaN

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2203 ileti
Yer: Istanbul Şubesi
İş: Ceo
Kayıt: 20-12-2005 23:03

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#3986 14-03-2006 13:18 GMT-1 saat    
sen cd sinimi aldın yoksa dvd sinimi eğer cd sini aldıysan gerçekten şu ana kadar kurduğum en zor oyundu

yedek disk oluşturmak gerekiyor yada şöle diyim oyundaki metin belgesini baştan sona kadar okursan anlarsın evet biraz yıldırıcı bi yazı ama ancak anlayarak sonuna kadar okuyunca yükleyebiliyorsun

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


kurt cobain

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5 ileti
Yer: sakarya
İş: öğrenci
Kayıt: 25-03-2006 07:54

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#6165 25-03-2006 08:24 GMT-1 saat    
bencede çok süper bi oyun herkes oynasın tavsiye ediyorum

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


yepyeniklasor

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 603 ileti
Yer: mermer
İş: okuyo ne olabilr
Kayıt: 13-05-2006 14:40

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#41751 24-05-2006 14:56 GMT-1 saat    
Çok güzel oyundu ama 9 weya 8 kişi kala sıkıldm bıraktm oyunu

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


outgroleus

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1240 ileti
Yer: BURSA
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-05-2006 14:16

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#42048 24-05-2006 18:13 GMT-1 saat    
güzel oyun wala

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)


developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#42076 24-05-2006 18:29 GMT-1 saat    
Sadece ilk bölümleri güzeldi. Gerçekten çok sıkıcı bir oyun. Sürekli yarış yarış, hiç bir heyean yok. Nerde o FarCry'ın tadı...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


bursalı_gennc

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 805 ileti
Yer: FoR_YoU_BurSa
İş: ÖğReNCi
Kayıt: 22-05-2006 08:10

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#44264 26-05-2006 14:16 GMT-1 saat    
ama harbiden süper bi oyun yaaa

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


supercin

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1368 ileti
Yer: İstanbul
İş: Öğrenci
Kayıt: 19-07-2006 15:55

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#105442 01-08-2006 05:08 GMT-1 saat    
çok güzel

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hawk
Süper Admin

grup tuttuğum takım
Yönetici Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 729 ileti
Yer: Biga
İş: Programcı
Kayıt: 20-01-2007 05:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#349408 15-01-2012 22:22 GMT-1 saat    
Most Wanted fotoğraf çekme yöntemleri eklendi ve konu güncellendi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hackerking

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 118 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 16-02-2012 01:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#353603 07-09-2015 07:18 GMT-1 saat    
Bende oyun gaza takılı kalıyor. Gaz tuşu takılı kalmasa güzel oyun.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ßiz Atαtürk'ün evlatlαrıчız.. Ampulle değil Cumhuriчet'le αчdınlαnırız
Bize Mustαfα Kemαl'in Gözlerinde ki Işıltı Yeter. Ampule Gerek Yok !
Her Türk'ün tek bir ortak noktası vardır. Mesela hepimiz 1938'den beri yetimiz. . .
> 1 <