Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

CHP'de istifalar bitmiyor

> 1 <

Alparslan T.
4 8 15 16 23 42

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1355 ileti
Yer:
İş: Alparslan T.
Kayıt: 25-03-2007 09:10

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #263264 06-10-2007 14:53 GMT-1 saat    
DENİZLİ (İHA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Merkez Gençlik Kolları Yönetim Kurulu istifa etti.


Bir süre önce CHP Genel Merkezi tarafından görevinden alınan CHP Denizli Merkez İlçe Başkanı Osman Bartal ve yönetim kurulu üyelerine destek veren Merkez İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu bugün istifa etti. Yazılı bir açıklama yapan CHP Merkez İlçe Gençlik Yönetim Kurulu üyeleri, 22 Temmuz 2007 Genel Seçimleri'nden sonra Merkez İlçe Başkanı Osman Bartal'ın görevden alınması için yürütülen çalışmalara üzülerek şahit olunduğunu belirtilerek, "Tüm seçim sürecince bir an olsun partimizden ayrılmayarak özveriyle çalışan başkanımız görevden alınmayı hiç hak etmemişti. Seçim sürecince bizler, merkez ilçe gençlik kolları olarak tüm seçimi sırtladık. Sabahlara kadar özveriyle çalıştık. Bu çalışmalarımızı yürütürken yanımızda İl gençlik Kolları'nın başkanları da dahil bir tek arkadaşımız yoktu. Bartal her zaman yanımızdaydı ve desteğini esirgemedi. Başkanımızın her zaman doğruları cesaretle söylemesi, onun görevden alınmasına sebep oldu belki, ancak bizlere de güç ve onur verdiğini ifade ediyoruz. Görevden alınma sürecinden sonraki gelişmeler çok daha ilginçliklerle doluydu. CHP anlayışında bugüne kadar hiç olmayanlar oldu. Sanki partiye yönetim kurulu değil, aile şirketine yöneticiler atandı" ifadeleri kullanıldı.


Açıklama, "Osman Bartal'ın görevden görevden alınışı ve daha sonraki gelişmeler dolayısıyla Merkez İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu olarak görevimizden istifa ettik.


Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve bizi bir an olsun yalnız bırakmayan diğer bir çok genç arkadaşlarımızla birlikte bu antidemokratik tutumu sergileyip, çalışanı cezalandıran bu anlayışı kınıyoruz" ifadeleriyle son buldu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


M....M
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <