Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Başsavcı Kuran'ı Kerim'e de karşı!

büyükşehir belediyesi kuranıkerim

Forumlar / Güncel / Siyaset ve Tartışma

 
> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #291842 16-03-2008 20:25 GMT-1 saat    
AKP'nin kapatılması için Mahkeme'ye başvuran A.Yalçınkaya, Müftülükle ortak olarak Kuran'ı Kerim dağıtan Kocaeli Belediye Başkanı için de 5 yıl yasak istedi. Peki başkan ne dedi?

Müftülük talebi ile Kuran'ı Kerim dağıtmak, laik devlet ilkesine aykırı eylem olarak değerlendirildi.

Laiklik karşıtı eylem ve söylemleri gerekçesi ile AK Parti'nin kapatılmasını ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Tayyip Erdoğan, bazı bakan ve milletvekilleri ile belediye başkanlarının bulunduğu 71 kişiye 5 yıl süre ile siyasi yasak isteyen Başsavcı Abdurrahman Yalçınkaya, müftülüğün talebi doğrultusunda Kuran'ı Kerim dağıtılmasını da, AK Parti'nin kapatılmasına gerekçe olarak iddianameye ekledi…

Anayasa Mahkemesi'ne verilen 162 sayfalık iddianamede, AK Partili 11 belediye başkanı için 5 yıl siyasi yasak isteyen Abdurrahman Yalçınkaya, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun 2006 yılından il genelinde müftülüğün talebi ile dağıtılan 5 bin adet Kuran'ı Kerim'i, 'laik devlet ilkesine aykırı eylem ve demeçler' olarak değerlendirdi.

Yalçınkaya İddianamedeki, “Adalet ve Kalkınma Partili yerel yöneticiler ile partinin il, ilçe ve belde teşkilatı yöneticilerinin laik devlet ilkesine aykırı eylem ve demeçleri” başlıklı bölümün 11. Maddesinde, Karaosmanoğlu'nun Kuran'ı Kerim dağıtmasına yer verdi.

Konuya iddianamesinde, “AKP'li Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun, 2006 tarihinde üzerinde kartviziti ve AKP logosu bulunan 5.000 adet Kuran-ı Kerim'i Büyükşehir amblemini taşıyan çantalar içerisinde belediye personeli aracılığıyla kentte dağıttırdığı…” diye değinen Başsavcı, 'yeryüzünde ne çok okunan ve satılan kitap' olan Kuran'ı Kerim'in dağıtılmasını laikliğe aykırı eylem olarak değerlendirmiş oldu…

MÜFTÜLÜK İSTEDİ DAĞITTIK

Gündeme gelmesi ile hukukçular tarafından birçok bölümü suçlamaların tartışmalı bulunduğu iddianamede kendisi hakkında yer alan ifadeleri cafesiyaset. com'a değerlendiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kuran'ı Kerim dağıttığımız doğrudur. Bunu devletin bir diğer resmi kurumu olan, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı müftülükle beraber yaptık. Kaldı ki bu talep müftülükten geldi.” diye konuştu.

Böyle bir şey beklemediğini, bu şekilde bir iddiaya çok şaşırdığını belirten Başkan Karaosmanoğlu, hakkındaki suçlama ile ilgili olarak, “Savcı beni tanımaz etmez. Buradaki görevlileri hakkımda dosya hazırlamış. 'Çocuklara beş bin adet Kuran'ı Kerim dağıtıldı' diye. Devletin Diyanet İşleri Başkanlığı denilen resmi bir kurumu var. O kurumun bastığı Kuran'ı Kerim'i, dağıtmanın suç olmayacağını herkes bilir. Bunun suç olup olmayacağını ayırt edecek bilgim var benim.” diye konuştu.

"ÇOK ÖNEMSEMİYORUM"

Suçlamaları çok önemsemediğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, Başsavcı Yalçınkaya'nın iddianamesinde yer alan, “, 2006 tarihinde üzerinde kartviziti ve AKP logosu bulunan 5.000 adet Kuran-ı Kerim'i Büyükşehir amblemini taşıyan çantalar içerisinde belediye personeli aracılığıyla kentte dağıttırdığı…” sözlerini sert bir dille eleştirerek, “Ben belediye başkanı kartvizitime AK Parti logosu bastırmadım. Böyle bir kartım yok. Kuran'ı Kerim'de de AK Parti logosu yok.” dedi.

Karaosmanoğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Kuran'ı Kerimleri müftülükten aldık. Yaz döneminde Kuran'a geçen çocuklara hediye edilmesi için, devletin diğer bir kurumu ile yapılan ortaklaşa bir olaydı bu. Biz hangi kurumumuz yardım ve destek isterse imkânlarımız el verdikçe cevap vermeye çalışıyoruz. Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne belediye olarak 1 trilyon yardım da bulunduk. O da devletimizin bir kurumu, müftülük de. Kuran'ı Kerim dağıtmanın suç olduğuna asla inanmıyorum. Hakkımdaki düşünceler hukuk dışıdır. Ben bu iddianameyi hiç de önemsemedim. Hırsızlık yapmadım. Rüşvet almadım. Edepsizlikten yargılanmıyorum. Kumar oynamıyorum. Yoluma devam ediyorum.”

Haber 7

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


alemci

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1836 ileti
Yer: Ankara
İş: Muhasebe
Kayıt: 11-05-2006 04:54

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291852 17-03-2008 04:57 GMT-1 saat    
Karşı olması sorun degil furkan
İslamda Zorlama YOK

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Kan kaybedîyør hayatım.Can çekîşîyør hayaLLerîm..Gîdîyørum..yanLış hayat Døğru yaşanmaz asLında..öğreniyorumSEFA NERDESİN

c€m_y!lmaz

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1518 ileti
Yer: lere tükürün tükürülecek surat kalmadı
İş: saygınlık maaşım
Kayıt: 10-12-2007 16:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291873 17-03-2008 07:01 GMT-1 saat    
Alıntı:
alemci :
Karşı olması sorun degil furkan
İslamda Zorlama YOK

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ofiste Yatarım


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Gömerim Ozaman Öğrenci Klasiği


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


Counter Klanımıza alım vardır Cs 1.6

hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291875 17-03-2008 07:53 GMT-1 saat    
İslamda zorlama yok derken diyanet kararıyla basılan Kur'an-ı Kerimi suç kapsamında saymak mı gerek? Laiklik dedikleri ataizm ve komünizm midir? Laiklik elden gidecek diye Kur'an bastırılmasın ezanlar susturulsun ibadethaneler kapatılsın öyle mi?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291894 17-03-2008 12:23 GMT-1 saat    
Biz türk milleti malesef ki bakıyoruz sadece göremiyoruz bazı şeyleri ki bu tür yorumlar ortaya çıkabiliyor şimdi bakalım konuya başsavcı denilen şahıs kuran-ı kerim dağıtıldı diye dava açıyor evet anladık bu şahsiyetin kanında bir bozukluk var :) malum %99 u müslüman olan bir ülkede bu kadarda küstahlık fazla
islamda zorlama yok düşüncesini şöyle izah edeyim islamda müslüman olmayan bir kişiyi müslümanlaştırmak için zorlama yoktur yoksa müslüman olan bir insana müslümanlığını yaşaması için ikaz hatta kendi evladıysa zorlama ve şiddet vardır ! olması gerekende budur dinde zorlama yoktur düşüncesi malesefki bugünün tipik gençliğinin yegane sığınağı!
biz ne yazıkki laikliğide özümseyememiş bir milletiz laiklik en bariz tanımıyla din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması olarak görünüyor değilmi :) halbükü laik düzen tam olarak bu değildir din ve vicdan özgürlüğünüde kapsar ama biz bunu göremeyiz yıllarca başörtülü bazılarımız gerici islamcı şeriatçı denilerek toplumda yadırganarak okullara alınmadı şimdi zihiyeti başsavcıdanda bozuk olan bir insan tutup serbest bıraktı (haticeye değil neticeye bakarsak süper oldu ) ama biz bide haticeye bakalım elbetteki türban serbest olmalı elbetteki islam serbestçe yaşanmalı ama elbette bunlardan bir çıkar bekleyenlerde görülmeli :)

ve son olarak yorumlara bakıyorum cmylmz yorumlarından zeka ve deneyiminin çocuk düzeyinde olduğu anlaşılıyor ! o yüzden sen bilmediğin şeylerle ilgilenmeyi kes onun bunun fikrine katılıp siyaset yapmaya çalışıyorsun bu işi adam gibi yapanlara ihtiyaç var senin gibi birşey bilmeden sazan gibi atlayanlara değil

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291922 17-03-2008 13:36 GMT-1 saat    
Alıntı:
whitewolf :
ama biz bide haticeye bakalım elbetteki türban serbest olmalı elbetteki islam serbestçe yaşanmalı ama elbette bunlardan bir çıkar bekleyenlerde görülmeli :)


Bundan şimdi nasıl bir çıkar bekleniyor? Bu türban meselesi bugün konuşulmasın neden 301, vakıflar yasası, Irak meselesi var. Yarın konuşmaya kalksak başka bir mesele olucak ve o meseleyi kapatmak için suni gündem denilecek öbür gün konuşulsa o günde yine başka bir mesele olucak o günkü gündemi kapatmak için yine türbana suni gündem denilecek peki bu konu ne zaman konuşlacak? Bu türban meselesinin bu kadar gündemi meşgul etmesi bu yasaya karışı çıkıp laiklik elden gidiyo rejim yıkılıyo Türkiye İran oluyo diye ortalığı velveleye verenlerin marifetidir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291924 17-03-2008 13:49 GMT-1 saat    
Kur-an-i Kerim dagitmak zorlamak deildir ve zorla insanlarimiza Kur-an-i Kerim dagitilmamis dir.
Türkiye Cumhuriyeti Müslüman bir ülkedir ve bu tür ülkelerde isteyenlere Kur-an-i Kerim dagitilmasini normal karsilanmasi lazim madem Laiklige aykiri o zaman Ülkemizde Kur-an-i Kerim satislarini dagitimlarini hatta hasa Kur-an-i Kerim tamamen yasaklayalim.
Laiklige uyacagiz ya ozaman bu tür sorunlar asilmis olur...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#291955 17-03-2008 15:01 GMT-1 saat    
Alıntı:
hedehödö :
Alıntı:
whitewolf :
ama biz bide haticeye bakalım elbetteki türban serbest olmalı elbetteki islam serbestçe yaşanmalı ama elbette bunlardan bir çıkar bekleyenlerde görülmeli :)


Bundan şimdi nasıl bir çıkar bekleniyor? Bu türban meselesi bugün konuşulmasın neden 301, vakıflar yasası, Irak meselesi var. Yarın konuşmaya kalksak başka bir mesele olucak ve o meseleyi kapatmak için suni gündem denilecek öbür gün konuşulsa o günde yine başka bir mesele olucak o günkü gündemi kapatmak için yine türbana suni gündem denilecek peki bu konu ne zaman konuşlacak? Bu türban meselesinin bu kadar gündemi meşgul etmesi bu yasaya karışı çıkıp laiklik elden gidiyo rejim yıkılıyo Türkiye İran oluyo diye ortalığı velveleye verenlerin marifetidir.


Yapılan işlerde samimiyet yoksa o işlerden art niyet ararım elbetteki konuşulacak elbetteki bu gündemde tutulacak ama bunu yapanların tam bir ihlas içinde bunu yaptıklarından hiçbir zaman emin olmadım olmayacağımda belki biraz duygusal belki biraz tutucu belkide bilmeyerek konunun akışına bakıyor olabilirim ama yapılan yanlışlar doğruları kökünden sarsıyor ise işte o zaman ben buna karşı çıkarım :) bizler yıllarca kendi öz vatanımızda garip yaşadık ve şimdi birşeyler yapılıyor bu garipliği azaltmak için amma lakin yapılanların kesinlikle samimiyet içinde olduğunu söyleyemem zira erdoğan bana göre bülent ecevittende devlet bahçelidende deniz baykaldanda daha tehlikeli bu tehlikeyi size nasıl açıklamam gerekiyor onu bilemiyorum ama zaman herşeyi gösterecektir mamafih bütün temennim yanılmış olmak ...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

alemci

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1836 ileti
Yer: Ankara
İş: Muhasebe
Kayıt: 11-05-2006 04:54

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#292074 18-03-2008 05:16 GMT-1 saat    
whitewolf baba boşuna ugraşma
öylebir zaman olacakki herkes tayyip nasıl bir insan oldugu anlaşılacak.
ama erdoganı savunanlar başlarını duvara vuracak...
bende onlara gülecem....

ALLAH sonumuzu hayr etsin.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Kan kaybedîyør hayatım.Can çekîşîyør hayaLLerîm..Gîdîyørum..yanLış hayat Døğru yaşanmaz asLında..öğreniyorumSEFA NERDESİN

hedehödö
fe eyne tezhebun!

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1323 ileti
Yer: evet yerim
İş: yalova müftüsü
Kayıt: 19-10-2006 21:35

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#293401 26-03-2008 20:01 GMT-1 saat    
whitewolf:
ama biz bide haticeye bakalımAlıntı:
whitewolf :
Yapılan işlerde samimiyet yoksa o işlerden art niyet ararım elbetteki konuşulacak elbetteki bu gündemde tutulacak ama bunu yapanların tam bir ihlas içinde bunu yaptıklarından hiçbir zaman emin olmadım olmayacağımda


Yapılan bu işte samimiyet aramak senin de dediğin gibi bence işin hatice kısmı. Neticeye bakarsak ki senin de dediğin gibi :) neticede türban serbestleşecek inşallah. Yani ne diyoruz whitewolf haticeye değil neticeye bakarız.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#293432 27-03-2008 13:00 GMT-1 saat    
iyi bakalım bakın siz neticeye ama ben haticeye bakmaya devam edecem )

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

mamilikli

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 15 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-03-2008 10:42

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#294288 02-04-2008 11:17 GMT-1 saat    
 Beyinleri belli bir idolojiye angaje olmuş insanlar hiçbir olaya objektif bakamazlar.Mutlaka olayı kendi idolojilerine göre değerlendirir, o pencereden bakarlar.
Hukuk Ergenekon diyor, bir taraf kıyameti koparıyor. Hukuk bir partiyi laiklik karşıtlığı ile suçluyor öbür taraf kıyameti koparıyor.Arkadaşlar biraz samimi olalım. Ne kadar düşünce yapısı varsa o kadar hukuk olmaz.Hukuk evrenseldir ve kuralları vardır. Sana göre hukuk bana göre hukuk olurmu?
Olayı çarpıtmayalım. İddia bir belediye başkanının kendi reklamını ve partisinin reklamını yaparak kuranı kerim dağıttığı şeklindedir. Eğer böyleyse tabiki yanlıştır. Kimse Kuranı Kerimi kendi kişisel ve siyasi çıkarlarına alet edemez. Öte yandan adam yapmadığını söylüyor. Çıkıp kendini savunacak, Adalet ergeç yerini bulacak, Yaptıysa cezasını görecek yapmadıysa aklanacak.
Bu kadar şeyi idrek edemiyoruz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Entersan

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2 ileti
Yer:
İş: Kadrolu Aylak
Kayıt: 08-04-2008 11:43

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#295210 09-04-2008 07:04 GMT-1 saat    
çARŞI BU SAVCIYA KARŞI KARDEŞİM
BU NASIL SAVCI savcı dediğin halklı korur bu adam halka parmak atıyo resmen

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Nerde O Eski Aşklar Şimdi Ya Mecnun Küpeli Ya Da Leyla Kaşar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sezen

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1777 ileti
Yer: Yanlizligin Baskentinden ( Amerika )
İş: CukuLataci :))
Kayıt: 03-04-2007 23:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#346298 27-01-2010 01:26 GMT-1 saat    
Alıntı:
whitewolf :
Biz türk milleti malesef ki bakıyoruz sadece göremiyoruz bazı şeyleri ki bu tür yorumlar ortaya çıkabiliyor şimdi bakalım konuya başsavcı denilen şahıs kuran-ı kerim dağıtıldı diye dava açıyor evet anladık bu şahsiyetin kanında bir bozukluk var :) malum %99 u müslüman olan bir ülkede bu kadarda küstahlık fazla
islamda zorlama yok düşüncesini şöyle izah edeyim islamda müslüman olmayan bir kişiyi müslümanlaştırmak için zorlama yoktur yoksa müslüman olan bir insana müslümanlığını yaşaması için ikaz hatta kendi evladıysa zorlama ve şiddet vardır ! olması gerekende budur dinde zorlama yoktur düşüncesi malesefki bugünün tipik gençliğinin yegane sığınağı!
biz ne yazıkki laikliğide özümseyememiş bir milletiz laiklik en bariz tanımıyla din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması olarak görünüyor değilmi :) halbükü laik düzen tam olarak bu değildir din ve vicdan özgürlüğünüde kapsar ama biz bunu göremeyiz yıllarca başörtülü bazılarımız gerici islamcı şeriatçı denilerek toplumda yadırganarak okullara alınmadı şimdi zihiyeti başsavcıdanda bozuk olan bir insan tutup serbest bıraktı (haticeye değil neticeye bakarsak süper oldu ) ama biz bide haticeye bakalım elbetteki türban serbest olmalı elbetteki islam serbestçe yaşanmalı ama elbette bunlardan bir çıkar bekleyenlerde görülmeli :)

ve son olarak yorumlara bakıyorum cmylmz yorumlarından zeka ve deneyiminin çocuk düzeyinde olduğu anlaşılıyor ! o yüzden sen bilmediğin şeylerle ilgilenmeyi kes onun bunun fikrine katılıp siyaset yapmaya çalışıyorsun bu işi adam gibi yapanlara ihtiyaç var senin gibi birşey bilmeden sazan gibi atlayanlara değildostum hersey yalan olmus

yikamayin boyle hayvanlari musallat tasinda. ah ulen ah. ulkenin basina gecsem varya

ah ah..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hortladim hHHhhahhAah
> 1 <