Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

FENERLİLERE HABERLER

dereağzı tesisleri telefon

Forumlar / Güncel / Spor

 
> 1 <

darkness_world

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 87 ileti
Yer:
İş: ÖGRENCİ
Kayıt: 08-03-2008 19:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #295701 13-04-2008 12:54 GMT-1 saat    
Fenerbahçe Kış Spor Okulları

Fenerbahçe Spor Kulübü Kış Dönemi Futbol Okulu Çalışmaları

1992 - 2000 arası doğumlu çocuklar haydi futbola

1. Dönem: 6 Ekim 2007 - 30 Aralık 2007
2. Dönem: 5 Ocak 2008 - 23 Mart 2008
3. Dönem: 29 Mart 2008 - 15 Haziran 2008

Doğum Tarihi: 1992 - 2000 Doğumlular arası
Çalışma Günleri: Cumartesi - Pazar
Çalışma Yerleri: Dereağzı Tesisleri - Fikirtepe Tesisleri

Aylık Ücret
Fikirtepe Tesisleri 95 YTL - Dereağzı Tesisleri 125 YTL

Dönem Ücreti (3 Aylık)
Fikirtepe Tesisleri 240 YTL - Dereağzı Tesisleri 315 YTL

Kayıt Yerleri
Dereağzı Tesisleri / Kızıltoprak
Telefon: 0216 418 33 07 - 08

Fikirtepe Tesisleri / Kadıköy
Telefon: 0216 565 54 21 - 26


Kayıt İçin Gerekli Evraklar

Sağlık Raporu
2 Adet Resim
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
-------------------------------------------------------


Kış yüzme okullarımız hakkında

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubesi tarafından düzenlenen Kış Yüzme Okulları başlıyor.

15 Eylül 2007 tarihinde başlayacak olan Kış Yüzme Okulu, hafta sonları cumartesi ve pazar günleri saat 10:30-11:45 veya 11:45-13:00 arasında yapılacak. Kış Yüzme Okulları'na yüzme öğrenmek isteyen ve yüzmesini geliştirip ileride Fenerbahçe Yüzme Takımı'nda yer almak isteyen 1996 – 2002 doğumlu tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

Kayıtların devem ettiği kış yüzme oklularımız ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek için yüzme şubemizin (0 216) 345 05 35 telefonunu arayabilirsiniz.

-------------------------------------------------------


Türkiye Şampiyonu Masa Tenisi Takımımız Yeni Yetenekler Arıyoruz

Masa Tenisi Kış Okulu, 22 Eylül Cumartesi başlıyor

Cumartesi - Pazar günleri 1 saat 15 dakikalık antrenmanlar halinde yapılacak Masa Tenisi Kış Okuluna, 1992-2000 doğumlu sporcular kabul edilecektir.

Kayıt için 2 fotoğraf , sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi yeterli olup, kış okulunun aylık ücreti 100 YTL'dir.

Müracaat: 0216 336 36 09 Dereağzı Masa Tenisi ŞubesiTakımımızın 18 kişilik maç kadrosu
12 Nisan 2008 CumartesiTurkcell Süper Lig'in 30. haftasında Ankaraspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemizin 18 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular yer almaktadır:
Lugano, Yasin, Vederson, Kazım, Kezman, Mehmet Aurelio, Ali Bilgin, Önder, Alex, Selçuk, Serdar, Semih, Uğur, Maldonado, Edu, Gökhan Gönül, Deivid, Volkan Babacan.

Fenerbahçemiz Ankara'da
12 Nisan 2008 CumartesiFenerbahçemiz Turkcell Süper Lig'inin 30. haftasında Ankaraspor ile yapacağı maç için Ankara'ya gitti.

Ankaralı taraftarlarımız sarı lacivertli futbolcularımızı büyük bir coşku içinde karşıladı. Sporcularımıza çiçekler sunan taraftarlarımız, "şampiyon" tezahüratları ile takımımıza duydukları güveni gösterdiler.

Teknik kadro, futbulcularımız ve yöneticilerimizden oluşan Ankara kafilemiz Hilton oteline yerleşti. Taraftarlarımız otele kadar kafilemize eşlik ettiler.

Teknik kadromuz, akşam futbolcularımız ile bir toplantı düzenleyecek.


ColaTurka Taraftar Köşesi Kazananlar
13 Nisan 2008 PazarCola Turka taraftar köşesindeki "Ayın Golü" ve "Resimdeki Oyuncu Kim?" yarışmalarının yeni talihlileri belli oldu.

"Ayın Golü" yarışmasında sizin seçimlerinizle birinciliği Kezman kazandı. Kezman'a oy verenler arasında yapılan çekiliş ile şu üç taraftarımız hediye almaya hak kazandılar;Adem Parlak
Feyzullah Pehlivanoğlu
Zafer Doğruel
"Resimdeki Oyuncu kim?" sorusunun cevabı ise kalecimiz Önder Turacı idi. Doğru cevap verenler arasında yapılan çekiliş ile hediye almaya hak kazanan üç taraftarımız şunlar;

Hasan Özşahin
Cahit Gündüz
Muzaffer Çakır
"Ayın Golü" yarışmasının talihlileri hediyelerini Kezman'ın, "Resimdeki Oyuncu Kim?" yarışmasının talihlileri ise hediyelerini Önder'în elinden Samandıra Tesislerimizde alacaklar.

Yeni goller ve yeni sorumuz ile yarışma heyecanı Cola Turka Taraftar Köşesimizde devam ediyor.


Yenikent ASAŞ'ta ilk kez
13 Nisan 2008 PazarTurkcel Süper Lig'in 30. haftasında Ankaraspor ile bugün deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, Ankara'da ilk kez, yeni yapılan Yenikent ASAŞ Stadı'nda bir maça çıkacak. Stadın jandarma bölgesinde olması nedeniyle, maçta güvenliği 900 jandarma ile özel güvenlik görevlileri sağlayacak.
Maç için bu sabah yapılan güvenlik toplantısında kulübümüzü, takımımızın İdari Menajeri Volkan Ballı temsil etti. Maçın oynanacağı Eski İstanbul Yolu üzerindeki, 20 bin seyirci kapasiteli Yenikent ASAŞ Stadı, jandarma bölgesinde olduğu için güvenlik toplantısına jandarmada yetkililer de katıldı. Toplantıda maç güvenliğinin 900 jandarmayla birlikte 200 özel güvenlik elemanınca sağlanması kararlaştırıldı. Öte yandan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun izniyle, kulübümüz, maçı izleyecek taraftarlarımıza, kulübümüz tarafından hazırlanan uyarıcı broşürler dağıtacak. Broşürlerde, taraftarlarımızdan, küfür etmemeleri ve aykırı hareketlerde bulunarak takımımıza zarar vermemeleri istenecek.Yalan Transfer Haberlerine Son Verin
13 Nisan 2008 Pazar


Bugün başta Fotomaç Gazetesi olmak üzere Fotogol ve günlerdir birçok gazete, kulübümüzün transfer çalışması yaptığına dair haberler yayınlamakta ve transfer bedelleri alt alta yazıldığında kulübümüzün toplam bütçesini bile aşan oyuncuları transfer ediyormuşuz gibi haberler yapmaktadırlar. Her şeyden önce bu yalan haberlere imza atanları mantıklı davranmaya davet ediyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bütçesi bellidir.
Elbette ki kulübümüz olanaklarımız ölçüsünde mümkün olan en iyi transferleri yapmaya ve kadrosuna katmaya çalışacaktır. Ama adeta dünyadaki tüm futbolcuların isimlerini kulübümüz ile ilişkilendiren ve bizi hatta beni sürekli "transfer çalışması yapıyor, yurtdışında görüşmeler yürütüyor" diye öne sürenlerden artık bunlardan vazgeçmelerini istiyorum.
Yalan ve masa başında yapılan yanlış haberler ile hem kulübümüzün yönetimi ve sporcularına saygısızlık yapıyorsunuz hem de taraftarımızı ve kamuoyunu gereksiz beklentiler içerisine sokuyorsunuz. Artık bu tavrınızdan vazgeçin. Çünkü Fenerbahçe taraftarı bu yalan transfer haberlerine inanmıyor ve inanmayacaktır. Kulübümüzün bir transfer çalışması olduğunda zamanı geldiğinde bunu kamuoyuyla paylaşırız. Artık sayfalarınızı yalan transfer haberleri ile doldurmayı bırakın ve yaptığınız mesleğin saygınlığına leke getirmeyin.

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Kezman'ın doğum günü Hilton'da kutlandı
12 Nisan 2008 CumartesiOyuncumuz Mateja Kezman'ın doğum günü Ankara Hilton Oteli'nde kutlandı. Ankaraspor maçı için bugün Ankara'ya gelen Profesyonel Futbol Takım oyuncularının toplu olarak yemek yediği Marmara salonu'nda üzerinde Mateja Kezman yazan pastayı kesen sırp oyuncumuz, 29 yaşına takım arkadaşları ve teknik kadronun katılımı ile girdi. İlk pasta dilimini Teknik Direktörümüz Zico'ya veren Mateja Kezman kutlamanın antrenmanda olmamasından büyük mutluluk duyduğunu ifade etsede takım arkadaşları ilk antrenmanda unlu ve yumurtalı kutlamanın kendisine de yapılacağını söylediler.
Dava Açılmadı
12 Nisan 2008 CumartesiBugün tarihli Fanatik Gazetesi'nde, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın radyo programcısı ve sunucusu Yavuz Seçkin'e, kendisinin taklidini yaptığı gerekçesi ile dava açtığı, bunun üzerine de Yavuz Seçkin'in programında Sayın Başkanımızın taklidini yapmayı bıraktığı öne sürülmektedir.

Söz konusu haber doğru değildir. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, Yavuz Seçkin'e herhangi bir dava açmamıştır. Sunucu Yavuz Seçkin'in, Başkanımızla yaptığı görüşmenin ardından, programında taklidi yapmayı bırakması, şahsına ait bir tercihdir.

Kamuoyuna duyurulur.


Masa Tenisi Takımımız ETTU Cup'da ikinci oldu
11 Nisan 2008 Cuma


Fenerbahçe Masa Tenisi Erkek Takımı Avrupa Ettu Cup'da ikinci oldu Takımımız Final rövanş maçında Fransız Temsilcisi Angers Vaillant'a 3-0 mağlup oldu.

Caferağa Spor Salonu'nda oynanan Masa Tenisi Avrupa Ettu Cup mücadelesini Asbaşkanlarımızdan Tahir Perek, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Karasu, Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen de izledi. Angers Vaillant Tan Linkuisvit ile Fenerbahçemizden Cem Zeng karşılaştı. Cem, servislerde üst üste hatalar yapınca ilk maçı Fransız Takımı 3-2 kazandı ve 1-0 öne geçti.

İkinci maçta ise, Fenerbahçemizden İrfan Tavukçuoğlu'nun rakibi Angers Vaillant takımından Wosik oldu. Wosik karşısında İrfan Tavukçuoğlu etkili bir oyun sergilemesine karşın bu maçı da konuk ekip 3-1 kazandı ve skor 2-0 oldu.

Üçüncü maçta, Angers Vaillant takımından tecrübeli oyuncu Yan Ming oyuncumuz Grulij ile karşılaştı. Bu maçta 3-2 Fransız takımının üstünlüğü ile sona erdi ve Angers Vaillant takımı Fenerbahçemiz karşısında 3-0'lık galibiyeti elde ederek Avrupa ETTU Cup'ın sahibi oldu.

Maç sonrasında düzenlenen ödül töreninde ise Fenerbahçemize ikincilik madalyasını Asbaşkanımız Tahir Perek verirken, Angers Vaillant takımının birincilik madalyası ve kupasını İse Ettu Cup Başkanı Vice Matkoviç takdim etti.

Ayrıca, Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, Kulübümüz adına Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Karasu'ya Masa Tenisi Takımımızın Avrupa'daki başarısından dolayı özel bir şilt verdi. Olimpiyatlarda Türkiye adına yarışacak Fenerbahçeli Milli Sporcu Melek Hu'ya da yine Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen 15 bin YTL'lik özel bir para ödülü verdi.


[Yalan Transfer Haberlerine Son Verin
13 Nisan 2008 Pazar


Bugün başta Fotomaç Gazetesi olmak üzere Fotogol ve günlerdir birçok gazete, kulübümüzün transfer çalışması yaptığına dair haberler yayınlamakta ve transfer bedelleri alt alta yazıldığında kulübümüzün toplam bütçesini bile aşan oyuncuları transfer ediyormuşuz gibi haberler yapmaktadırlar. Her şeyden önce bu yalan haberlere imza atanları mantıklı davranmaya davet ediyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bütçesi bellidir.
Elbette ki kulübümüz olanaklarımız ölçüsünde mümkün olan en iyi transferleri yapmaya ve kadrosuna katmaya çalışacaktır. Ama adeta dünyadaki tüm futbolcuların isimlerini kulübümüz ile ilişkilendiren ve bizi hatta beni sürekli "transfer çalışması yapıyor, yurtdışında görüşmeler yürütüyor" diye öne sürenlerden artık bunlardan vazgeçmelerini istiyorum.
Yalan ve masa başında yapılan yanlış haberler ile hem kulübümüzün yönetimi ve sporcularına saygısızlık yapıyorsunuz hem de taraftarımızı ve kamuoyunu gereksiz beklentiler içerisine sokuyorsunuz. Artık bu tavrınızdan vazgeçin. Çünkü Fenerbahçe taraftarı bu yalan transfer haberlerine inanmıyor ve inanmayacaktır. Kulübümüzün bir transfer çalışması olduğunda zamanı geldiğinde bunu kamuoyuyla paylaşırız. Artık sayfalarınızı yalan transfer haberleri ile doldurmayı bırakın ve yaptığınız mesleğin saygınlığına leke getirmeyin.

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı
/blue]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


kankalar55

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 240 ileti
Yer: Samsun
İş: Öğrenci gibi bişe:D
Kayıt: 22-02-2008 13:20

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298415 01-05-2008 14:30 GMT-1 saat    
Çok uzun okuyamadım

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


rockers

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1426 ileti
Yer: Ankara
İş: Öğrenci
Kayıt: 30-12-2007 11:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#298429 01-05-2008 15:25 GMT-1 saat    
bu ne kardeşim ya

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Gözümün Gördüğü Hiçbirşeyden Korkmam(Hz.Hamza)
> 1 <