Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Veli Küçük anjiyo oldu

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6061 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #296187 18-04-2008 12:39 GMT-1 saat    


KOCAELİ (İHA) - Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, kalp damarlarından birindeki tıkanıklık nedeniyle anjiyo oldu.

Ergenekon operasyonu kapsamında tutuklanarak Kocaeli Kandıra F Tipi Cezaevi'ne konulan Veli Küçük'ün tedavisi sürüyor. 5 gündür Kocaeli Devlet Hastanesi üroloji servisinde tedavi olan Küçük, dün yapılan efor testlerinin ardından Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Jandarmanın geniş güvenlik tedbirleri altında hastaneye getirilen Küçük, üroloji ve kalp bölümü profesörleri tarafından detaylı olarak muayene edildikten sonra çeşitli testlere tabi tutuldu. Küçük'ün kalp damarlarından birinde tıkanıklık olduğu tespit edildi. Küçük'ün yanında bulunan avukat olan kızı Zeynep Küçük'ü bilgilendiren doktorlar, hemen Küçük'ü anjiyo bölümüne aldı. Kısa süren anjiyonun ardından Küçük üroloji servisine yatırıldı. Kanama tehlikesine karşı göğüs kafesinin üzerine kum torbaları konularak tampon yapılan Küçük istirahat ediyor.

Küçük'ün bulunduğu serviste 20 kadar sivil ve resmi jandarma ile güvenlik görevlisi bulunuyor. Bölüme gelen hastalar ve yakınları titiz bir şekilde incelendikten sonra içeri ayrılıyor. Veli Küçük'ün sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu, kalp damarlarından birinde tıkanıklık tespit edilen Küçük'e anjiyo yapıldığını söyledi. Mutlu, "Hasta sabah bize getirildi. Daha önce bulunan sol böbreğindeki taş şikayetinin yanı sıra hastayı çeşitli testlere tabi tuttuk. Yapılan testler neticesinde hastanın kalp damarlarından birinde tıkanıklık tespit ettik. Hemen anjiyo yaptık. Hasta şimdi istirahat ediyor. Durumu kontrolümüz altında. Test sonuçlarını bekliyoruz. Yeniden bir değerlendirme yapacağız. Böbreğindeki taşı ameliyatsız düşürmeyi planlıyoruz" şeklinde konuştu.
Serviste doktor gözetiminde tutulan Küçük'ün durumunda bir değişiklik olmazsa yarın sabah taburcu edilerek cezaevine gönderileceği bildirildi.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...
> 1 <